Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

HEROINA - adevarul despre ea

- - - - -
  • Please log in to reply
219 replies to this topic

#217
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Da, cu siguranta marijuana iti traseaza drumul spre heroina.La fel cum un cotlet de porc iti traseaza drumul spre macelarie.

Tu chiar nu ai citit ce s-a postat pe aici?Sau ai zis sa mai contorizezi un post in scarba? De unde datele astea marijuana=heroina?Scrie in Sfanta Scriptura?De unde stiti voi lucrurile astea oameni buni si sunteti atat de siguri de "adevarurile absolute" ce va ies din taste?

#218
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005

View Postjulia_kitty, on 9th October 2010, 23:32, said:

Așa că cel mai bine, este să spuneți NU  tututor viicilor, așa pentru binele vostru.

Da. Și Moș Crăciun există.
Nu mai bine spunem nu vieții însăși?

#219
arianna_

arianna_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.12.2008
:) Buna, vad ca s-au incins spiritele din nou... Uite, eu am ceva timp de cand nici gandul nu imi mai sta la droguri, parerea mea e ca fiecare traieste cum vrea pana la urma, am auzit prea des lamentari, faze de genul "vreau sa ma las dar nu pot", atat de la mine cat si de la altii insa m-am convins ca atunci cand vrei cu adevarat, reusesti, oricat de greu ar fi.

#220
motranu

motranu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.12.2009

View Postsebulbus, on 25th July 2009, 00:21, said:

Amice, una din prietenele mele bune e asistenta sefa peste spitalul local de psihiatrie. Imi povesteste uneori ca mai bine de jumatate din clienti sunt cel putin la a3a prezenta, si asta pentru ca neputand sa-i tina acolo pana la vindecare completa baietii o intind cand ii pocneste mai bine sevrajul.
De ce? Pentru ca-s liberi, e extrem de lesne de priceput.
Daca tu crezi ca n-am vazut drogati de toate felurile live te inseli amarnic.
o cheama florii si stan in ghencea?, pe asistenta zic...

View Postarianna_, on 13th October 2010, 14:47, said:

:) Buna, vad ca s-au incins spiritele din nou... Uite, eu am ceva timp de cand nici gandul nu imi mai sta la droguri, parerea mea e ca fiecare traieste cum vrea pana la urma, am auzit prea des lamentari, faze de genul "vreau sa ma las dar nu pot", atat de la mine cat si de la altii insa m-am convins ca atunci cand vrei cu adevarat, reusesti, oricat de greu ar fi.
eu lucrez acolo.....,  cadru medical, mie mi s-ar fi parut corect sa se plateasca din partea toxicomanilor consultatia si tratamentul de specialitate ca sa ii doara putin si treaba asta...nu doar placere ....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate