Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Recomandare placa de sunet

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
razv93

razv93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 19.08.2008
Salut ! Ma gandesc sa cumpar o placa de sunet noua si nu prea am experienta, si de aceea am nevoie de sfaturile d-voastra . Eu am un sistem Genius 5.1 Home Theater si pe placa mea de sunet onboard realtek se aud foarte prost basii . As dori de asemenea sa conectez chitara la placa de sunet si sa nu am acel timp de raspuns latency prea mare. Daca cineva ma poate ajuta il rog sa posteze ! Multumesc ! Va rog sa ma scuzati daca am gresit topicul dar sunt in criza de timp si de aceea nu mi-am putut permite  sa caut o sectiune dedicata placilor de sunet . aa : daca se poate placa sa fie pana in 250 RON. :D

#2
makanake_17

makanake_17

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 12.11.2008

 razv93, on Dec 19 2008, 10:06, said:

Salut ! Ma gandesc sa cumpar o placa de sunet noua si nu prea am experienta, si de aceea am nevoie de sfaturile d-voastra . Eu am un sistem Genius 5.1 Home Theater si pe placa mea de sunet onboard realtek se aud foarte prost basii . As dori de asemenea sa conectez chitara la placa de sunet si sa nu am acel timp de raspuns latency prea mare. Daca cineva ma poate ajuta il rog sa posteze ! Multumesc ! Va rog sa ma scuzati daca am gresit topicul dar sunt in criza de timp si de aceea nu mi-am putut permite  sa caut o sectiune dedicata placilor de sunet . aa : daca se poate placa sa fie pana in 250 RON. :D

SOUND BLASTER CREATIVE AUDIGY SE 7.1 24BIT BULK. fara nici o discutie. Se "intelege" foarte bine cu acest sistem...iti spun ca am si eu unul din ala ...

uite si link-u http://www.dc-shop.r.....4BIT BULK.htm uitesem sa-l pun  :D

#3
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
daca nu se spunea prostia de mai sus taceam pt ca nu pot sa te ajut dar
creative are latenta prea mare fiind o placa proasta pt ce vrei tu.

#4
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,384
  • Înscris: 08.12.2006
O placă de sunet cu suport ASIO. Însă chitara se va auzi nașpa pe sistemul ăla :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate