Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sitemul de operare foloseste prea...

Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra
 Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 

Free Template

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#19
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Sugestie

Attached Files



#20
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
inca unul :D

Attached Files



#21
sStyle

sStyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.02.2008
Salut :D

Ephemera @ incearca sa folosesti poze in design , ii da alt aspect..parerea mea e ca o poza potrivita face jumatate din designul propriu-zis...am atasat cateva design'uri facute de mine ca sa'ti faci o idee despre ce vorbesc eu aici:D

Edited by darkangelbv, 28 December 2008 - 18:40.
Editat la cerere


#22
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
mersi :D ..arata excelet template-urile tale..am sa tin cont de sfat :kisstogether: ms frumos

PS.Apreciez foarte mult  daca imi dati sfaturi care sa ma ajute sa imbunatatesc template-urile :peacefingers: :thumbup:

Edited by Ephemera, 28 December 2008 - 17:43.


#23
unu

unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 05.11.2005

View PostsStyle, on Dec 28 2008, 17:26, said:

Salut :D

Ephemera @ incearca sa folosesti poze in design , ii da alt aspect..parerea mea e ca o poza potrivita face jumatate din designul propriu-zis...am atasat cateva design'uri facute de mine ca sa'ti faci o idee despre ce vorbesc eu aici:D

mai bine i-ai fi dat link-ul catre site-ul cu job-urile alea. mai mult are de invatat de acolo decat din lucrarile tale :)

#24
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Multumesc si tie unu ptr link,tin sa spun ca am de invatat de la oricine are legatura cu domeniul asta:) :kisstogether:  :OK:

#25
sStyle

sStyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.02.2008

View Postunu, on Dec 28 2008, 17:57, said:

mai bine i-ai fi dat link-ul catre site-ul cu job-urile alea. mai mult are de invatat de acolo decat din lucrarile tale :)

ah..incerci sa faci un bine si'ti sare cineva in cap repede...eu pur si simplu i'am aratat cateva template'uri facute de mine pentru ai expune ideea de a folosi poze in design.

de ce sa'i fi dat site'ul ala?chiar sunt curios sa'ti aud motivul  :lol:

ala e un site cu concursuri de design..nu cred ca'i convine vreunuia de acolo sa se foloseasca de munca sa.

"mai mult are de invatat de acolo decat din lucrarile tale" . aici ai trantit'o... eu doar i'am aratat cateva exemple cum ar putea sa puna poze in design.ea trebuie sa'si foloseasca propria imaginatie nu sa se foloseasca de design'urile mele.

mai pe scurt , ca sa intelegi si tu (poate :whistling: ) , eu nu mi'am permis sa'i dau drept inspiratie lucrarile altora ,ci doar pe ale mele  :peacefingers:

astept motivul pentru care sa;i fi dat site'ul ala  :roflmaofast: :naughty:

Edited by sStyle, 28 December 2008 - 18:20.


#26
sStyle

sStyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.02.2008
L'am rugat pe moderator sa scoata fisierele atasate de mine pentru ca dupa parerea unora nu prea aveti ce invata din ele  :lol:

care are nevoie de ajutor poate sa'mi trimita un mesaj privat  :peacefingers:

#27
unu

unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 05.11.2005

View PostsStyle, on Dec 28 2008, 18:15, said:

astept motivul pentru care sa;i fi dat site'ul ala  :roflmaofast: :naughty:

http://99designs.com/users/269952

#28
sStyle

sStyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.02.2008

View Postunu, on Dec 28 2008, 19:32, said:


stai ca nu te'am inteles..de ce'mi dai profilul MEU? :lol: vrei cumva sa'ti si demonstrez ca e al meu? :lol:

#29
unu

unu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 05.11.2005
esti greu de cap, asa-i? :)

tu vii aici sa te lauzi cu ce ai facut tu, cel putin asta era intentia ta principala. daca aveai intentia sa ajuti pe cineva ii dadeai frumos linku' la acel site.

Quote

ala e un site cu concursuri de design..nu cred ca'i convine vreunuia de acolo sa se foloseasca de munca sa.

adica ce insinuezi? ca va copia lucrari de pe acel site? hm.. tu asta faci? ..incep sa am dubii in privinta ta  <_<
stii foarte bine ca pe orice incepator l-ar fi ajutat enorm sa stie ca exista un astfel de site, e ca un  un standard pt un designer incepator.

#30
sStyle

sStyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.02.2008

View Postunu, on Dec 28 2008, 19:54, said:

esti greu de cap, asa-i? :)

tu vii aici sa te lauzi cu ce ai facut tu, cel putin asta era intentia ta principala. daca aveai intentia sa ajuti pe cineva ii dadeai frumos linku' la acel site.


adica ce insinuezi? ca va copia lucrari de pe acel site? hm.. tu asta faci? ..incep sa am dubii in privinta ta  <_<
stii foarte bine ca pe orice incepator l-ar fi ajutat enorm sa stie ca exista un astfel de site, e ca un  un standard pt un designer incepator.


pff...esti incredibil omule :uhuhno:  pur si simplu i'am aratat cateva exemple cum sa integreze poze in design pentru ca nu prea am vazut asta la ea...si totusi nu inteleg de ce tot imi zici ca trebuia sa'i dau linkul la acel site.ce legatura are site'ul ala cu ce'i ziceam eu ei?  :unsure:

in fine,era un topic de web design asta..daca ai ceva sa'mi zici fa'o pe privat ..see ya

#31
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Baieti,calmati-va...unu multumesc muult ptr link..sstyle multumesc si tie ptr sfat...oameni buni daca va postati lucrarile aici ..asta nu inseamna ca va laudati ,pur si simplu imi dati mie si celor ca mine un exemplu demn de urmat....menit sa ne ajute sa ne perfectionam:)  

Nu tin partea nimaniu insa sstyle doar mi-a aratat ca o poza buna ..poate da un alt aspect unui template :) si cum putea sa o faca mai bine?daca nu prin proiecte facute chiar de el:) :) .Hai nu va mai suparati :kisstogether: din tot felul de nimicuri...mai bine m-ati ajuta cu niste critici constructive :kisstogether:  :thumbup:

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
încearcă să bagi ceva teorie în tine :)
despre grid-uri, culori, etc.
te-ar ajuta mai mult decât crezi....

#33
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Ms ionutz :kisstogether:   Am mai facut cate ceva azi in materie de template:) sper ca am mai avansat

PS:ptr cei care intreaba normal ca nu ma straduiesc sa fac cine stie ce minunatii..doar e free template :OK:

Attached Files


Edited by Ephemera, 06 January 2009 - 21:07.


#34
Lecron89

Lecron89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 01.10.2007
Ephemera...

Vreau sa te felicit. Vad ca perseverezi si foarte bine faci :D

Tine-o tot asa si vei ajunge mare.

Stiu cum e sa fi la inceput :D

Spor la treaba.

#35
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Multumesc :kisstogether:  :D

#36
Ephemera

Ephemera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 23.05.2008
Tin sa anunt ca eu nu mai fac template-uri gratuite pentru ca nu mai am atat de mult timp ca la inceput,daca doriti template-uri facute de mine...acestea vor costa cam 25 eur.- maxim 50 (asta daca este destul de complex)- nu le fac in flash deocamdata.

La sectiunea bannere si sigle voi posta in continuare gratis ptr ca nu este asa mult de lucru in ceea ce le priveste.

Asta nu inseamna ca aici nu se vor mai posta template-uri free..doritorii care au timp si vor in continuare sa le faca free ptr a-si imbunatatii aptitudinile de designer..sunt liberi sa o faca.

O zi buna!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate