Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

CT Popescu vs Mircea Badea

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
twitterfire

twitterfire

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 612
  • Înscris: 21.10.2008
De data asta sunt și eu de acord cu CT Popescu: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1rtk3Wb9UnY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,066
  • Înscris: 22.06.2004
sa fim oameni seriosi... nu vad care este problema

#3
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,275
  • Înscris: 22.07.2005
Nun e nicio problema, oamenii se simpatizeaza reciproc. Nu e niciun fel de versus aici, e o greseala de intelegere a semnalelor.

#4
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Intotdeauna mi-a placut tipul cand e ironic...

#5
Taaasse

Taaasse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 17.05.2008
CT Popescu, Neagu Djuvara si cu George Pruteanu (Dumnezeu sa-l ierte) sunt singurii care nu ar trebui judecati de nimeni in tara asta, nici macar de presedinte la ce valoare au ;) Mie imi placea mai mult emisiunea aia a lui George Pruteanu de acu cativa ani de pe TVR1 inainte de Telejurnal "Doar o vorba sa-ti mai spun" decat "In Gura Presei" ;) E foarte bun si Badea dar din cate am vazut in ultimele emisiuni a cam lasat tupeul pe geanta <_<

#6
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View PostTaaasse, on Mar 21 2009, 13:33, said:

E foarte bun si Badea dar din cate am vazut in ultimele emisiuni a cam lasat tupeul pe geanta <_<
Nu cred , este la fel de nebun ...

Sunt curios cum s-ar fi manifestat daca in loc de Gainusa era el .. la farsa cu Smarandescu , cand sa luat de Gainusa ! Este preferatul meu de la TV , dar oare ramnea valabila treaba aia cu "baieti lui" de care mai zice el prin emisiune... ?  :rolleyes:

#7
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

View PostaWp_viTal, on Apr 3 2009, 23:31, said:

Nu cred , este la fel de nebun ...

Sunt curios cum s-ar fi manifestat daca in loc de Gainusa era el .. la farsa cu Smarandescu , cand sa luat de Gainusa ! Este preferatul meu de la TV , dar oare ramnea valabila treaba aia cu "baieti lui" de care mai zice el prin emisiune... ?  :rolleyes:


e chiar mai nebun pe zi ce trece:)

#8
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View PostTaaasse, on Mar 21 2009, 13:33, said:

"Doar o vorba sa-ti mai spun" <<<>>> "In Gura Presei"
Chiar vi se pare ca pot fi comparate cele doua emisiuni? Una este o revista a presei, cealalta era un mic ghid de vorbire corecta, daca pot spune asa si iata ca pot.

#9
Taaasse

Taaasse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 17.05.2008

View Post934, on Apr 4 2009, 13:01, said:

Una este o revista a presei, cealalta era un mic ghid de vorbire corecta, daca pot spune asa si iata ca pot.
Atat George Pruteanu, cat si Mircea Badea, au reusit prin emisiunile lor sa imbine inteligenta cu umorul ;) Cand am spus ca mi-a placut mai mult "Doar o vorba sa-ti mai spun" decat "In gura presei", eu m-am referit la faptul ca George Pruteanu a reusit sa faca acest lucru mult mai frumos fata de Mircea Badea :) Asta este singura comparatie, emisiunile sunt diferite, dar stilul de analiza este acelasi: inteligent si haios.

#10
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
badea e un flamer talentat, dar idiot

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate