Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Frontier(s) (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007
Am avut ocazia sa-l vad weekendul asta si...nu-mi amintesc sa fi vazut un film asa de sadic... adica frate nici in SAW sau The Texas Chainsaw Massacre (2003) nu am vazut atata sange sau minte criminala... daca vezi cum a putut sa moara ala in aburi, practic i s-a topit fata, nu oricine poate suporta imaginile cu chinuriile prin care au trecut cei 4 fugari (dar si familia aia dementa), sa nu mai zic de psihopatul ala: cum poti sa-l agati frate ca pe porc in carlige cu fata in jos, apoi sa-l transezi si cireasa de pe porc, pardon, de pe tort sa-i dai cu sare si sa-l pui la pastrare exact ca la ignat, plus ca totul parea destul de real... vezi faza cand il taie pe ala cu fierastraul, practic il sectioneaza in doua si ramane acolo, chiar si dupa 20 de secunde, cand aia se hotara pe unde sa fuga, inca mai sarea sange pe perete din cauza discului de la fierastrau. Cred ca producatorii (defapt toata echipa) sau confruntat cu doua probleme inainte si dupa film: 1. de unde sa aduca atata sange pt film (cred ca au ramas spitalele fara sange pe stoc in preajma Paris-ului) 2. o luna de zile dupa filmari cred ca nu s-au atins de carne De ce a-ti vedea acest film sau nu a-ti vedea acest film: pt motivele de sus si pt a vedea o familie bolnava, bolnava rau de tot (cred ca le-a intrecut pe toate pe cele din The Texas Chainsaw M. sau The Hills Have Eyes) si inca ceva sub 16 ani nu as permite publicului sa vizioneze filmul. Apropo filmul este frantuzesc si vine din seria lunga de astfel de filme gore: Haute Tension (2003), A L'interieur (2007), Ils (2006), Calvaire (2004), Malefique (2002) si Martyrs (2008)

Astept parerile voastre...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate