Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Spam nesimit

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
Acum pe 17 Aprilie tot pe locul intai sunt nesimtitii la camere digitale. In orice caz, eu am incredere in Google si pana la urma tot cred ca o sa o pateasca.


Ce ma ingrijoreaza pe mine si mai mult este ca pentru anumite cautari doar in limba romana apar in primele 2-3 pozitii directoare cu linkuri care nu au nimic de-a face cu cautarea respectiva - nici macar link-urile nu duc undeva, decat tot in directorul lor desigur.


Asta desigur se numeste cloacking si nu este permis de Google. Faza proasta e ca e detectat mult mai greu, mai ales daca nu e permis cache-ing.


Razvan, eu zic sa mai astepti cateva luni (  :confuzzled: stiu ca e mult, dar ce sa faci?) si cred ca se rezolva totul. Oricum, daca nu merge poti oricand incerca DDoS Attack (just kidding, I wouldn't do it  :notangel: ).

Edited by preacher, 17 April 2005 - 04:13.


#20
dixy

dixy

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,910
  • Înscris: 06.09.2004
Ce ziceti de asta: http://www.abakus-in...opic/t-960.html ?

Si vedeti ce rank are: http://www.google.ro...re Google&meta=

Cata nesimtire!

Si spunea cineva ca google pedepseste keyword spamming...

#21
Razvan Pop

Razvan Pop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 04.06.2004
Wow... now this sucks!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate