Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Sfat achizitie MP3/MP4 player

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
adrianpopa1992

adrianpopa1992

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 09.12.2008
Salut,
As avea disponibil cam 150 de lei si as vrea sa imi achizitionez un Ipod sau MP3 sau MP4 player sau orice pe care pot asculta muzica si vedea filme si daca se poate si citi carti dar asta dar daca se poate!!! Nu dispun de foarte multi bani si as vrea sa aflu daca pot gasi ceva care sa se ridice la pretentiile mele la un pret atat de mic si daca nu ce imi recomandati doar pentru muzica dar macar sa se auda bine si clar. Daca totusi nu se poate maxim 170 de lei dar sa nu depaseasca!!!

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,409
  • Înscris: 08.12.2006
http://forum.softped...m...t&p=3617864
Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate