Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Universul Stargate

- - - - -
  • Please log in to reply
1366 replies to this topic

#37
lucian110

lucian110

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.03.2005
Salutare tuturor si mie imi place Stargate si ma bucur ca am gasit aici persoane care avem acelasi lucru in comun.
Am patit o chestie cei care priveam la tvr2 Stargate. Au oprit difuzarea serialului. Cred ca de aici tre sa ne descurcam si fara postul national platit.

#38
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Nici o problema ... se reia maine marti (14 martie 2005) tot la miezul noptii ... sper si disper

#39
Iver

Iver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 06.06.2004
si eu sunt un fan al stargateului sper sa se revina la antena 1 sau si la alt post tv. Era super klumea ma apuc sa le iau si eu toate episoadele.

#40
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
pai revine maine marti (14 martie 2005) la TVR2 ... cel putin asa spun barosanii de la TVR :notangel:

#41
Iver

Iver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 06.06.2004
totusi la ora aia?!! :cursing: hai sai bombardam cu mailuri poate schimba si ei la o ora rezonabila.

#42
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Sa stii ca nu esti primul care sa gandit la asta ... problema este ca pentru a iesi in evidenta  trebuie sa facem urmatoarele sa ne adunam cam 100 de fani SG si fiecare da 100 de e-mailuri la TVR dar toate in aceeasi zi ... per total ar fi 10000 de e-mailuri ... este imposibil sa nu atraga atentia multimea aia de e-mailuri :w00t:

Edited by Good Thor, 14 March 2005 - 22:18.


#43
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
Salut.
Si eu sunt un mare fan al acestui serial, dar prefer sa il vad la TV. Ii mai palpitanta asteptarea. O saptamana pentru fiecare episod. Daca as avea toate episoadele  as sta o saptamana cate 10 ore pe zi si apoi as fi nervos ca nu mai am la ce sa ma uit. De aceea ma intereseaza foarte mult cand o sa se reia difuzarea serialului pe TVR2. Am inteles ca astazi dar vad ca nimik. Am trimis si un mail la TVR dar nimik, nu au catadicsit sa-mi raspunda.

#44
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Nici mie nu mi-au raspuns ... da bine eu m-am bagat in newsletterul TVR si in programul tv se pare ca nu este trecut Stargate  :cursing:  :cursing:  :cursing:  :cursing:  :cursing:

Ce este de facut ?

Facem cum am spus eu ?

Quote

ne adunam cam 100 de fani SG si fiecare da 100 de e-mailuri la TVR dar toate in aceeasi zi ... per total ar fi 10000 de e-mailuri ... este imposibil sa nu atraga atentia multimea aia de e-mailuri  :w00t:


#45
starsoft

starsoft

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 01.03.2004
Abia acum realizez si eu ca nu mai este Stargate pe TVR2 !
Ce naiba fac tampitzii astia ?!?!?

#46
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Pai simplu ... Barosanii fac orgii cu neveste cu o droaie de amante !!!

Sa fim seriosi TVR vine de la Tara Viselor a Romanilor ... asta este evident !!!

#47
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
Hai sa ne strangem cat mai multi si sa ii bombardam cu mailuri pe cei de la TVR.

#48
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
Si imi place ca televiziunile din Romania incep cate un serial si dupa 2 3 serii o lasa moarta. Mi-as lua si eu antena de satelit sa prind  programul SciFi,dar din pacate ii codat.

#49
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Da chiar asa ... hai sai bombardam !!! ... eu zic sa facem asta cu toti in aceeasi zi, altfel nu va avea efectu' scontat.

Partea cu satelitu' se rezolva cu decodor :notangel: ... eu am auzit de unu' care decodeaza cu ajutorul unui program :notangel: ... se subintelege ca satelitul respectiv este conectat la PC ... si ca acel program nu este tocmai legal :notangel:

#50
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
No bun numa sa se adune mai multi pe forum. Faza cu programu de calcul nu cred ca ii adevarata. A si unde pot citi s eu newsletterul TVR.

#51
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
Veste buna!!!!!!!
Am primit raspuns de la cei de la TVR. Seria a 6-a a serialului Stargate va incepe sa fie difuzata in luna mai.

#52
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004

Danubius, on Mar 17 2005, 18:57, said:

Veste buna!!!!!!!
Am primit raspuns de la cei de la TVR. Seria a 6-a a serialului Stargate va incepe sa fie difuzata in luna mai.

<{POST_SNAPBACK}>


seria 6? ati inebunit? s-a terminat seria 8! traiasca netu'! si din cate am cetit, in seria 9 n-o sa mai joace Richard Dean Anderson. si cred ca o sa ramana serialul fara o parte buna din fani cu ocazia asta.

#53
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
La unii le place sa vada serialul la televizor. Atata tot.

#54
dictator

dictator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.03.2005
salut  pot sa ma inscriu si eu in lista de fani ? :worthy:
am doar pe dvd seria 1 completa si atlantisul

Edited by Nozavi, 17 April 2005 - 19:48.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate