Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Universul Stargate

- - - - -
  • Please log in to reply
1366 replies to this topic

#19
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004

EndLess_Point, on Feb 5 2005, 14:29, said:

eu ti-am mutat topicul acolo unde ii este locul ... sau crezi ca Generalitati era un loc potrivit ?  :D

Ce vrei sa zici cu :cursing: ... ca nu ma prind ?

In primul rand era un subiect general nu este un subiect exclusiv !!!

In al doilea rand daca nu te-ai prins de ce am pus :cursing: ... imi pare rau eu nu am venit ai sa dau explicatii ca la copii de 7 ani ci sa dau explicatii ca la oameni adevarati ... si am mai venit pentru a cunoaste mai multi fani Stargate ... fara suparare dar asa sunt eu !!! nu incerca sa imi spui ca gresesc ca nu ai de unde stii ce inseamna sa gresesti ^_^

#20
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Hmmm

Catre raiiar ... multumesc pentru aceea lista :worthy: ... Behind The Stargate Secrets Revealed eu nu o am :deadtongue:

Catre Ares ... eu stiu un site cu subtitrari in romana doar pentru SG-1 inca nu stiu cat este de buna ( mie imi place sa fie nesubtitrate / netitrate ) ... as fi vrut sa pun acest link da REGULAMENTUL nu imi permite ... contacteaza-ma pe YM si iti spun.

Catre ezekio ... Bine ai venit ( esti inclus in lista de fani :D ) ... si eu astept cu infrigurare acel joc :D

Contactati-ma fie prin PM fie prin YM :naughty:

#21
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

Good Thor, on Feb 5 2005, 16:38, said:

In primul rand era un subiect general nu este un subiect exclusiv !!!

In al doilea rand daca nu te-ai prins de ce am pus :cursing: ... imi pare rau eu nu am venit ai sa dau explicatii ca la copii de 7 ani ci sa dau explicatii ca la oameni adevarati ... si am mai venit pentru a cunoaste mai multi fani Stargate ... fara suparare dar asa sunt eu !!! nu incerca sa imi spui ca gresesc ca nu ai de unde stii ce inseamna sa gresesti ^_^

<{POST_SNAPBACK}>


Man, ai o problema de atitudine ... ei emis o apreciere vaga legata de mine, te-am intrebat ce anume ai vrut sa spui, iar acum tu imi sari la gat.  :nonobad:

Daca ai ceva sa imi spui, spune, daca vrei sa-ti rezolv ceva (de genul vreau topicul asta la ... nu stiu ... Forum feedback sau inapoi la Generalitati), spune, dar nu veni cu faze d-astea de prost gust ca nu ti-ai gasit persoana.

nu, nu-ti spun ca ai gresit, inca sper sa intelegi singur asta. Si daca vrei sa imi spui ceva personal, foloseste PM-ul, ok?

#22
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,856
  • Înscris: 28.11.2001
Am doar seria 8. Acum incep sa caut si celelalte serii.

#23
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004

EndLess_Point, on Feb 5 2005, 20:30, said:

Man, ai o problema de atitudine ... ei emis o apreciere vaga legata de mine, te-am intrebat ce anume ai vrut sa spui, iar acum tu imi sari la gat.  :nonobad:

Daca ai ceva sa imi spui, spune, daca vrei sa-ti rezolv ceva (de genul vreau topicul asta la ... nu stiu ... Forum feedback sau inapoi la Generalitati), spune, dar nu veni cu faze d-astea de prost gust ca nu ti-ai gasit persoana.

nu, nu-ti spun ca ai gresit, inca sper sa intelegi singur asta. Si daca vrei sa imi spui ceva personal, foloseste PM-ul, ok?

<{POST_SNAPBACK}>


MAN !!! eu nu am probleme de atitudine ... ce zici lasam balta aceasta divergenta ? ... nu are rost ... pierdem timp cu prostiile astea ... eu am intrat la acest forum pentru a cunoaste alti fanii Stargate ... nu am intrat sa fac divergente

#24
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,738
  • Înscris: 13.01.2005
Unde trebuie sa semnez ? :D

#25
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004

mufa, on Feb 6 2005, 17:21, said:

Unde trebuie sa semnez ? :D

<{POST_SNAPBACK}>


La mine poti sa semnezi ... :coolspeak:

Dragi fani da-ti un PM sau intrati pe YM si contactati-ma ... am o surpriza pentru voi :D

#26
crocodiluQ

crocodiluQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 01.06.2004

Ares, on Feb 5 2005, 14:46, said:

OK. Intrebare - care-i site-ul cel mai bun pentru subtitrari Stargate SG-1 / Atlantis?
Pe mine ma intereseaza cele in engleza in primul rand, dar eventual si cele in romana.
Intreb pentru ca pe DC am gasit ceva titrari, dar unele erau gata traduse (si traducerile erau sub orice critica).
Multzam :)

PS. Interesant Behind-ul, asta ultimul... Pacat ca a fost cam scurt...

<{POST_SNAPBACK}>


site-ul pe care apar prima data suburile de SGA si SG-1 este www.seriestele.net. Apoi sunt imediat preluate pe www.forom.com
Referitor la cele in romana, le gasesti pe www.titrari.ro. Eu am facut la primele 15 episoade, dar temporar am renuntat sa mai continui. Exista altii acuma care le fac si le fac destul de repede si bine.

#27
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
Multzam :)

#28
sorin_br

sorin_br

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 18.07.2004
si eu ....
tot cu stargate

#29
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
count me 2... am 9 sezoane... DVD'uri, originale desigur... kinda fan, nu?

SCIFI Friday se inregistreaza cu sfintzenie... SG-1, SG-A, Galactica (e chiar cool)

#30
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
sorin_br si arty inclus in lista de fani Stargate

Catre moderatori: am voie sa pun link catre un forum Stargate din Romania aici ?

#31
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
Uh...creste comunitatea. In momentul acesta pe ce posturi TV se mai da Stargate/zile/ore ?

#32
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004

Kidu, on Mar 5 2005, 11:20, said:

Uh...creste comunitatea. In momentul acesta pe ce posturi TV se mai da Stargate/zile/ore ?

<{POST_SNAPBACK}>



Asta asa este creste comunitatea Stargate ... ce :coolspeak: este.

Stargate SG1 este Programat la: TVR 2: 8. martie Marți, 00:00 si 9. martie Miercuri, 04:30

Mai este difuzat pe postul francez 6M dar nu mai stiu la ce ora se difuzeaza

#33
cristian4u2

cristian4u2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 08.08.2004
Salut...sunt un impatimit  al serialului Stargate  si sg1 si atlantis...pot sa ma laud ca am tot  ce s-a difuzat pana acum sg1 si atlantis....abia acum am aflat de existenta siteului si forumului...ce sa mai zic..imi pare bine ca exista si in ro o comunitate stargate....see u

#34
Good Thor

Good Thor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.10.2004
Imi pare bine de cunostinta cristian4u2 ... sper ca vei fi membru activ al forumului Poarta Stelara  :coolspeak:

Edited by Good Thor, 06 March 2005 - 22:05.


#35
moshu'

moshu'

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.02.2005
Sal
sunt un mare fan stargate
daca ai episoade din seria SG1 si Atlantis cautama la [email protected] sau 0722657005 si poate ne intelegem cumva sa le am si eu
See you

#36
lucian110

lucian110

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.03.2005
Salut si eu sant un fan Star Gate si as vrea sa stiu cum as putea face sa pun si eu mana pe toate episoadele care le ai? Adresa mea e: [email protected]
Ne intelegem noi cumva. Astept vesti de la tine.
Salut Lucian

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate