Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Mic ghid pt realizarea de meniuri in DVDLAB pro

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
pif_foto

pif_foto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 05.06.2007

View Postborriss, on 17 decembrie 2012 - 02:09, said:

Am rezolvat problema...
Felicitari! Acum te rugam sa ne spui si noua cum ai facut. Dupa cum vezi nu a fost nimeni pe aici care sa stie rezolvarea si sigur vor mai fi si altii care vor avea nevoie de aceste sfaturi.
Multumim!

Edited by pif_foto, 17 December 2012 - 03:19.


#74
borriss

borriss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.12.2012
Am folosit ghidul cu MUXMAN realizat de Mtz tot de aici de pe forum,am renuntat la DVD lab pro in final si folosesc MUXMAN care este mai bun cred eu,pentru cei care vor sa transforme subtitrarea mai usor din SUP in SRT am aflat ca DVD Sub Edit poate face asta,iar editarea imagini din meniul cu subtitrari dupa adaptarea subtitrarii RO,eu folosesc Photoshop dar fiecare cu ce se descurca mai usor,e destul de complex Photoshop dar ai si bataie de cap pana il inveti,pentru a inlocui imaginea originala cu cea editata eu folosesc Vob Blanker un program foarte util,numai intru in amanunte pentru ca ce am spus eu aici se gaseste in tutorialul lui Mtz de pe acest forum,multumesc baieti pentru aceste tutoriale,sunt excelent explicate,sunt pe drumul cel bun,numai bine!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate