Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

ciuperca Kefir?

- - - - -
  • Please log in to reply
244 replies to this topic

#91
Dmike76

Dmike76

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.03.2010
Pt doritori; ofer ciuperca de Kefir ... in Bucuresti ... scrieti-mi la [email protected] ...

#92
Tan0

Tan0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 18.04.2008
Am si eu ciuparca de Kefir de dat, gratuit. Ridicarea se face in Bucuresti, zona Titan.
Astept email de la cei interesati la adresa [email protected]

#93
rchiritoiu

rchiritoiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 05.04.2008
Salut. Nu se incumeta nimeni sa trimita si in tara? Platesc transportul si serviciile. Mersi

Buna. Ai facut rost intr-un final? Sunt din TM si caut si eu. Mersi.

View PostChristine Bogdan, on 20th March 2008, 22:35, said:

si eu as dori ciuperca,sunt din Timisoara.
va multumesc pt orice solutie ...


#94
zuraluca

zuraluca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.06.2010
Vand ciuperca de kefir ... 20 de lei cu tot cu transport in orice zona din tara!

Vand ciuperca kefir...cu transport oriunde in tara...20 de lei .. id: raluca.georgia numar de telefon: 0734357208

#95
krysy

krysy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 14.07.2007

View Postpotzo, on 25th May 2010, 23:46, said:

Informatii utile si cumparare cu 70 de RON / cultura aici:

http://galodium.blogspot.com/

0769.408.701 (dna. Elena) - predare in Bucuresti
Algele isi dulbleaza volumul in 20 zile - testat;
dar pe ce criterii ati stabilit pretul de 70 RON? pt 2 lingurite de ciuperca ... ce ii faceti de cereti asa mult  ?  sincer ..mi`ar fi rusine sa cer atatia bani  cand toata lumea care are aceasta ciupercuta  o  ofera gratis...  inteleg sa cereti bani daca  trimiteti undeva si platiti taxe postale .. sau eu stiu ..macar o suma modica ..s`au v`ati propus sa va imbogatiti din aceasta afacere ...
huhhh..si ne mai miram de ce se intampla atatea ....

Edited by krysy, 28 June 2010 - 04:58.


#96
zuraluca

zuraluca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.06.2010

View Postkrysy, on 28th June 2010, 05:56, said:

dar pe ce criterii ati stabilit pretul de 70 RON? pt 2 lingurite de ciuperca ... ce ii faceti de cereti asa mult  ?  sincer ..mi`ar fi rusine sa cer atatia bani  cand toata lumea care are aceasta ciupercuta  o  ofera gratis...  inteleg sa cereti bani daca  trimiteti undeva si platiti taxe postale .. sau eu stiu ..macar o suma modica ..s`au v`ati propus sa va imbogatiti din aceasta afacere ...
huhhh..si ne mai miram de ce se intampla atatea ....


Nu au motive sa ceara 70 RON...eu expediez oriunde in tara..pentru pretul de 20 RON...diferenta de la cer la pamant...!

#97
viorica_vnb

viorica_vnb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.06.2010
Buna ziua!
Ofer ciuperca Kefir Indian. Pt cei interesati, va rog trimiteti mail la [email protected].

#98
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006

View Postkrysy, on 28th June 2010, 05:56, said:

dar pe ce criterii ati stabilit pretul de 70 RON? pt 2 lingurite de ciuperca ... ce ii faceti de cereti asa mult  ?  sincer ..mi`ar fi rusine sa cer atatia bani  cand toata lumea care are aceasta ciupercuta  o  ofera gratis...  inteleg sa cereti bani daca  trimiteti undeva si platiti taxe postale .. sau eu stiu ..macar o suma modica ..s`au v`ati propus sa va imbogatiti din aceasta afacere ...
huhhh..si ne mai miram de ce se intampla atatea ....

"Revolta" ta e putin deplasata...parerea mea. Nu te obliga nimeni sa cumperi. E dreptul lor sa ceara cat si cum vor pentru un produs, la fel cum e dreptul celorlalti sa decida daca vor cumpara sau nu de la ei. Genul asta de comentarii insa, nu-si au locul.

Edited by richelieu, 29 June 2010 - 12:20.


#99
alpinius

alpinius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.06.2010
vreau sa cumpar Kefir ( nu exclud pe acel cineva care poate sa-mi ofere gratuit , dar nu cred , asa ca ...) locuiesc in Tg.Mures, nu am incredere in sistem coletarie, sunt convins ca exista excroci care-ti trimit apa de ploaie, poate exista cineva serios, si ma ajuta.
Multumesc.

#100
calutul

calutul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.06.2008

View Postalpinius, on 29th June 2010, 19:13, said:

vreau sa cumpar Kefir ( nu exclud pe acel cineva care poate sa-mi ofere gratuit , dar nu cred , asa ca ...) locuiesc in Tg.Mures, nu am incredere in sistem coletarie, sunt convins ca exista excroci care-ti trimit apa de ploaie, poate exista cineva serios, si ma ajuta.
Multumesc.
Cauta pe www.chefir-bio.com poate gasesti ce te intereseaza....

#101
red_dog4ever

red_dog4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,371
  • Înscris: 22.05.2008
Mai are cineva ciuperca kefir sa dea si la altii? Dar sa fie gratis.

Transportul e platit de mine.

#102
rigapro2002

rigapro2002

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2010
vreau si eu kefir , ambele feluri de apa si de lapte

#103
carmen25

carmen25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.09.2010
pentru doritorii de kefir,donez pentru orice zona din tara cu conditia platii taxelor postale(ramburs).Lasati mesaj aici.

#104
geocriss

geocriss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.12.2005

View Postcarmen25, on 28th September 2010, 20:08, said:

pentru doritorii de kefir,donez pentru orice zona din tara cu conditia platii taxelor postale(ramburs).Lasati mesaj aici.

Buna!

Sunt interesat de oferta ta. Spune-mi te rog cum pot lua legatura cu tine. Sunt din Rm. Valcea. Imi poti trimite si metodele de preparare. Multumesc foarte mult!

#105
cmc.cj

cmc.cj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.01.2004

View Postcarmen25, on 28th September 2010, 20:08, said:

pentru doritorii de kefir,donez pentru orice zona din tara cu conditia platii taxelor postale(ramburs).Lasati mesaj aici.

Salut,

As vrea si eu ciuperca pentru chefir. Cum te pot contacta?

#106
an_na

an_na

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.10.2010
buna ziua! si eu doresc ciupercuta kefir, oare se gaseste cineva sa-mi scrie? daca poate cineva sa ma ajute si sa-mi spuna macar cum se  transporta ...va multumesc! adresa de e-mail este [email protected]

#107
rigapro2002

rigapro2002

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2010
ofer ciuperca kefir gratis.
cine doreste, sa imi trimita mail pe adresa [email protected] sau sa ma sune la tel 0729117047.

Edited by rigapro2002, 18 October 2010 - 17:06.


#108
StMihaela

StMihaela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.10.2010
Sunt din Timisoara. A facut cineva din zona rost de ciuperca si imi poate da si mie?
Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate