Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Bazait in ureche

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu prea ma pricep la treburi din astea. Daca vrei si ai timp deschide-l tu si copiaza ce am zis eu acolo. Multumesc pentru linkul catre reclmatii, acum osa fac una.

#20
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008

View PostMembruAnonim, on Dec 21 2008, 23:47, said:

Nu prea ma pricep la treburi din astea. Daca vrei si ai timp deschide-l tu si copiaza ce am zis eu acolo. Multumesc pentru linkul catre reclmatii, acum osa fac una.

Pai nu ti-am dat linkul ca sa faci reclamatii! Era doar un exemplu, ca sa facem un topic replica in care sa popularizam medicii competenti si unde sa dam si motivele. Las' ca ma ocup eu de asta.

Dar daca vrei sa faci o reclamatie, da-i drumul.

#21
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 02.10.2007
Salut ... de cateva zile aud un sunet strident ca un tiuit in ambele urechi ... Sunetul este constant si enervant... Nu ascult la casti si nici nu fac exces de muzica ...

Aveti careva vreo idee ce ar putea fi?

Multumesc !

#22
Header

Header

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,505
  • Înscris: 13.09.2009
Ai putea avea mici probleme cu tensiunea, probabil bei cafea, fumezi, nas infundat unde atunci cand suflii in batista astupi ambele nari in loc sa lasi una libera.
  Sa vedem si alte pareri totusi.

#23
dricsulescu

dricsulescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 02.07.2009

View PostHeader, on 27th November 2009, 06:46, said:

Sa vedem si alte pareri totusi.
prea putine amanunte ca sa pot avea o parere...

#24
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 02.10.2007
Well nu vreau sa ascund faptul ca am ceva probleme cu auzul dar tiuitul nu era ... de baut cafea beau doar una pe zi(si aia cu lapte), probleme cu tensiunea mica am c-am avut din totdeauna ...

fac anual un tratament pt. probleme de auz si la fel control+audiograma ... atasez audiograma de anul acesta ... dar ma repet ... tiuitul este de max. 4 -5 zile ...

Azi am sa imi iau tensiunea sa vad cum este ...

Attached Files



#25
dricsulescu

dricsulescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 02.07.2009
oho, da ai ceva probleme serioase la urechi. cred ca trebuie sa repeti mai devreme tratamentul anul asta, caci nervul tau auditiv a inceput sa fie afectat.
la protezare nu te-ai gindit?
ce fel de tratament anual faci? perfuzii? pastile?

#26
mariuca35

mariuca35

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.01.2013
Buna,Si eu ma lupt cu aceasta problema de mult timp. Nu ma pot concentra, nu pot dormi.........Am descoperit de curind o terapie noua.
Se numeste "managementul tinnitusului" contine 3 CD, meditatie, relaxare si sunete Zen. Fac aceasta terapie de putin timp si deja vad rezultatele.

#27
bbandor

bbandor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 20.06.2010
Si eu m-am folosit de acesta terapie si chiar vad rezultate! Merita incercata!

#28
stefanescu78

stefanescu78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.09.2012
Salutare , de vreo 2 ani mă confrunt si eu cu o problemă , aud un bazait la urechea dreaptă , pe timp de vară se diminuează , dar iarna reapare , am avut următoarele probleme , de vreo 5 ani in fiecare iarnă  făceam otită seroasă , luam tot felul de tratamente  si nu isi făcea efectul , vinea primăvara imi trecea , in ultimul an de data asta primăvara nu mi-a mai trecut , si lichidul ăla din ureche a inceput sa se inchege , să devină vascos , să fie de la chestia asta ? Mi-e frică de doctori , in armata am fost operat de dc. david lucian la urechea stanga , si ma durut de imi venea sa ma arunc de la etaj , aveam otită supurată , si plus de asta mi-a lăsat o gaură uriasă in ureche ... intrebarea ... cei care ati mai avut acufene , ce tratament vi sa oferit ? Multumesc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate