Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...
 Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Update de soft la Sagem myx5-2: msu 3.09

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

willysandu

willysandu

New Member

• Grup: Members
Am si eu o intrebare la voi, cand fac update la soft (de exemplu 3.09) se sterg si jocurile de pe telefon? Daca se sterg nu fac update, ca prin cablu nu pot sa le bag, numai via wap  <_<

Cuvy

Cuvy

Junior Member

Din cate tin minte, la update se sterge orice din memoria telefonului - contacte, mesaje, melodii, jocuri, setari, TOT!

Vanish

Vanish

Active Member

Dap, numai ramai cu nimik, ajea k FACETI BACK-UP mai intai de update. E mai bine pentru nervii vostri. Eu am facut!:P

watt

watt

New Member

vreau shi eu sagemdoc shi msu_3.09 daca se poate la [email protected] v-a multzumesc anticipat sa vad shi eu ce pot scoate din myx5-2-ul meu  :D

Tudo_R`

Tudo_R`

New Member

ce naiba are ? cand schimb seria aia la EPROM se blocheaza ... ce pot sa fac ????

watt

watt

New Member

deci facand atatea sapaturi referitoare la up-date-ul pt myx5-2 am ramas fara eeprom shi acum nu mai am tel  :D , daca imi pote spune shi mie cineva ce pot sa fac ca nici back-up nu mai merge sa fac. Daca are cineva un program sa rezolve problema mea sau vre-o metoda sunt FOARTE INTERESAT opinii sunt disponibil sa citesc la [email protected] sau mess ID aceleshi v-a multzumesc anticipat

Piorel

Piorel

Senior Member

• Grup: Senior Members

Tudo_R`, on Jun 24 2005, 20:05, said:

ce naiba are ? cand schimb seria aia la EPROM se blocheaza ... ce pot sa fac ????

<{POST_SNAPBACK}>

Este read only, s-a mai zis de o mie de ori. Nu ai ce face. Cauta-l pe hacker2k eventual pe net. Aici nu vei gasi raspunsuri. :(
:peacefingers:

Cuvy

Cuvy

Junior Member

Sambata am decodat telefonul. M-a costat fix 40 lei noi si a durat 5 minute. Merge pe connex perfect, chiar si busola connex merge foarte bine.

alseeme

alseeme

Active Member

Cuvy, on Jul 11 2005, 23:49, said:

Sambata am decodat telefonul. M-a costat fix 40 lei noi si a durat 5 minute. Merge pe connex perfect, chiar si busola connex merge foarte bine.

<{POST_SNAPBACK}>

UNDE L-AI DECODAT ASA IEFTIN?

Cuvy

Cuvy

Junior Member

In Bucuresti pe b-dul Kogalniceanu, pe partea cu mac-ul, mai sus de mac, intr-un bloc la etajul 1. Au si o reclama cu reparatii telefoane.

claudiuonofrei

claudiuonofrei

New Member

AJUTOR- mi-am luat cablu de date la sagem myx 5-2 si nu-mi recunoaste telefonul, e un cablu serial,cica nu trebuie drivere, nici cu my pictures and sounds nu recunoaste, ce pot face, ce solutii sunt????
please heeeelllppp!!!!! :cursing:

[email protected]

Aligator2007

Aligator2007

New Member

:huh:   No file Found To Update the mobile with reference : "251613957" nu face nici un update! any ideeas?? (si telefonul se inchide :|)         [email protected] daca puteti sa ma ajutati

[ http://img57.imageshack.us/img57/575/51478561oj5.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Aligator2007, 04 August 2007 - 11:44.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate