Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Command & Conquer Red Alert 2 - Yuri's Revenge

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Xi

Xi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 26.11.2001
[ http://www.gamesdomain.com/gdreview/zones/reviews/pc/oct01/yuri001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Pret:  $19.99
Grafica:
Engine-ul nu a fost imbunatatit, dar toate noile unitati sunt animate foarte bine. Bine inteles au fost introduse si filme noi care destainuie povestea.
Audio
Sunetele bune si muzica peste medie
Durata de viata
Intre 10-20 de ope pentru misiunile single. Noua echipa Yuri duce la cresterea longevitatii partidelor multiplayer.
+
  Addon excelent pentru iubitorii de RTS
  Aceeasi calitate a produsului
  Noile unitati echilibreaza strategia foarte bine
-
  Doar pentru cei carora le-a placut RA2
  Nici o imbunatatire a grafici.

[ http://www.gamesdomain.com/gdreview/zones/reviews/pc/oct01/yuri007t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.gamesdomain.com/gdreview/zones/reviews/pc/oct01/yuri016t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
LiTtleW0lf

LiTtleW0lf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 09.12.2001
oricum pentru cei care sunt pasionati de RA este un addon super
Mie unu imi place, chiar daca cere un calculator mai performant (decat cel care il am eu ):D

#3
adytzoiu

adytzoiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.08.2005
de unde pot sa fac si io rost de el da sa-mi mearga si pe net ca asa l-am mai gasit plssssssssssss

#4
EnYaK

EnYaK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.03.2007
Salut! Sunt nou pe aici dar am nevoie de ajutor pentru Yuri's Revenge patch v 1.001.
Am patchul dar imi da eroare la un fisier langmd.mix zice ca e modificat .De unde pot sa  fac rost de fisierul original?please help.multumesc anticipat

#5
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View PostEnYaK, on Apr 4 2007, 09:08, said:

Salut! Sunt nou pe aici dar am nevoie de ajutor pentru Yuri's Revenge patch v 1.001.
Am patchul dar imi da eroare la un fisier langmd.mix zice ca e modificat .De unde pot sa  fac rost de fisierul original?please help.multumesc anticipat
siu pe mine m-ar interesa sa aflu ce naiba tre sa fac sa pun yuri pe wxp, ca nu merge neam( zice ca nu vede red alert 2)
so..

#6
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006

View Postsolitudes, on Nov 20 2007, 06:49, said:

siu pe mine m-ar interesa sa aflu ce naiba tre sa fac sa pun yuri pe wxp, ca nu merge neam( zice ca nu vede red alert 2)
so..
Daca nu il vede instalat, trebuie sa reinstalezi Red Alert 2 din nou. Dupa ce faci asta, incearca sa instalezi Yuri's Revenge cu compatibility mode (alege Windows 2000 sau 98).

#7
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postemanuel7, on Nov 20 2007, 18:46, said:

Daca nu il vede instalat, trebuie sa reinstalezi Red Alert 2 din nou. Dupa ce faci asta, incearca sa instalezi Yuri's Revenge cu compatibility mode (alege Windows 2000 sau 98).
hmm.. am reinstalat RA2 de o gramada de ori , same shit. si instalarea asta cu compatibility mode ce inseamna? ca nu am reusit sa avansez prea mult cu instalrea la yuri. adica montez imaginea in POWER ISO , o deschide , imi zice un welcome bla bla bla , new military soft detected , next si apoi imi baga faza cu lipsa RA2. si de aici dracii mei ..
so , un  pic mai detaliat daca se poate  :D

#8
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006

View Postsolitudes, on Nov 20 2007, 22:26, said:

hmm.. am reinstalat RA2 de o gramada de ori , same shit. si instalarea asta cu compatibility mode ce inseamna? ca nu am reusit sa avansez prea mult cu instalrea la yuri. adica montez imaginea in POWER ISO , o deschide , imi zice un welcome bla bla bla , new military soft detected , next si apoi imi baga faza cu lipsa RA2. si de aici dracii mei ..
so , un  pic mai detaliat daca se poate  :D
Foloseste CD-urile originale si o sa iti mearga ;)

Un joc ca asta merita cumparat.

#9
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postemanuel7, on Nov 21 2007, 07:34, said:

Foloseste CD-urile originale si o sa iti mearga ;)

Un joc ca asta merita cumparat.
hmm.. m-am gandit si la asta. sa vad ce finante mi-ar trebui si maybe baybe:) mai ales ca nu cred sa mai fie tare scump la ora asta .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate