Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua
 sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...
 

Sunet de calitate

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
kosmin90

kosmin90

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,644
  • Înscris: 21.06.2007
Am mai spus-o si am s-o mai spun o data,poate ai sa intelegi!

Nu conteaza ca el asculta la 2 acum...in viitor poate asculta la 8,nu ai de unde sa sti si atunci investitia se merita.

Ps: placa de sunet recomandata de tine e mai scumpa.

Deci ca sa intelegi, eu nu am spus ca placa de sunet recomandata de tine nu e buna,doamne fereste,placa aia de sunet e foarte buna dar deja sari la alt nivel in sensul ca pentru ea iti trebuie si scule adevarate si melodii in format lossless ca sa-i auzi adevarata valoare.
In timp ce pentru ce boxe are @[ady] creative-ul e mai mult decat destul si mai mult decat costa chiar nu se merita sa dai.

Edited by kosmin90, 08 December 2008 - 23:29.


#38
vacea

vacea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 03.02.2007

View Postkosmin90, on Dec 8 2008, 23:20, said:

Am mai spus-o si am s-o mai spun o data,poate ai sa intelegi!

Nu conteaza ca el asculta la 2 acum...in viitor poate asculta la 8,nu ai de unde sa sti si atunci investitia se merita.

Ps: placa de sunet recomandata de tine e mai scumpa.

Deci ca sa intelegi, eu nu am spus ca placa de sunet recomandata de tine nu e buna,doamne fereste,placa aia de sunet e foarte buna dar deja sari la alt nivel in sensul ca pentru ea iti trebuie si scule adevarate si melodii in format lossless ca sa-i auzi adevarata valoare.
In timp ce pentru ce boxe are @[ady] creative-ul e mai mult decat destul si mai mult decat costa chiar nu se merita sa dai.
ma bucur.lasa-l sa isi cumpere ce vrea.

#39
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
hm
intr-un fel are si vacea dreptate....
nu stiu daca o sa ascult vreodata la 8 canale.....  dar daca o sa ascult vreodata o sa pot sa fac si upgrade la placa de sunet
NU stiu ce sa zic, neavand de ales am zis ca o iau pe x-fi....dar acu cu o alta propunere mai economica....greu de decis :)

#40
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Cu cat este mai "econonica"? Daca vrei sa ascult ceva 5.1 sau sa joci un joc serios, trebuie sa incepi sa cauti sa vinzi placa asta stereo?
Mi se pare o complicatie inutila achizitionarea unei placi stereo-only in ziua de astazi. Sa nu iti inchipui ca fiind stereo este cumva si mult mai buna pe canalele alea...

Edited by SuperDuper, 12 December 2008 - 19:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate