Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Jocuri pe telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#37
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 08.01.2005
...si jocuri pt spv.. :D   k eu nu le am decat pe alea de la windows :(. Va rog io mult, dak aveti sa imi dati si mie

#38
black_d

black_d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.07.2005
Telefoanele NOKIA cu platforma seies60 sunt cele mai TARI!!!!
au sistemul de operare SYMBIAN OS


Aici sunt câteva jocuri pentru Smartphones Nokia Series60
( din cele mai tari)

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/colin.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]   Colin Rally  Attached File  colin.zip   115.1K   1051 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/piratesfortune.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    Pirates FortuneAttached File  PiratesFortune.zip   173.49K   649 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/top_gun2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    Top Gun2Attached File  topgun2.zip   149.4K   679 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/breakout3.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     BreakOut ARMI UREL Attached File  breakout_armi_urel.zip   297.16K   786 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/cannons_169.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     Pdamill Cannons Attached File  breakout_armi_urel.zip   297.16K   786 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/6.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     Metal Bluster I Attached File  mb1.rar   479.08K   863 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/elocom.attack.of.the.killervirus_157.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]         attack of the killervirus v1.02 Attached File  attack.of.the.killervirus.v1.02.zip   175.62K   938 downloads

[ http://dimonvideo.ru/modules/mydownloads/cache/shots/12.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]     fatal_arena Attached File  fatal_arena.zip   841.6K   642 downloads

#39
Gyno

Gyno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 03.07.2005
A bagat cineva,sau stie daca merg jocuri java pentru MOTOROLA v220 ??? PLZ

Multumesc.

#40
andr31

andr31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 17.07.2005
stie cineva de unde pot sa iau jocuri java prin wap pt un moto e398? Free bineinteles... :worthy:

#41
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
mi-am pus pe un site cele 2 fisiere jad si jar
cand dadeam pe jad...citea ca un text....iar la jar zicea ca nu suporta tipul
pai atunci cum naiba?
cum trebe sa fie fisierele pentru samsung d500...si unde le gasesc?

#42
Elena2k

Elena2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 25.06.2005
jocuri pentru Sony Ericsonn T610 aveti? Cum descarc un joc pe telefon daca il iau de aici  :huh: ?

#43
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
prietena mea are un nokia 3100
ce jocuri ar fi mai bune pentru el...care merg bine..va rog dati-mi un link ceva cu o arhiva

#44
sensation.xx

sensation.xx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 23.12.2004
Top jocuri jucate pe n6600:
1-FIFA2005(jocul de n-gage)
2-seria splinter cell
3-seria prince of persia
4-micro pool (biliard)
5-businessman (un fel de monopoly)
6-red faction(tot de n-gage,dar pe 6600 e cam greu de jucat)

#45
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Jocurile pentru K500i, si K700 merg si pe SE K750i ?
Ceva siteuri wap pentru acest tip de telefon are cineva ?

Multumesc !

#46
DeeJay

DeeJay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,086
  • Înscris: 07.05.2004

View PostElena2k, on Jul 21 2005, 19:30, said:

jocuri pentru Sony Ericsonn T610 aveti? Cum descarc un joc pe telefon daca il iau de aici  :huh: ?

Pai faci conexiunea cu tzompu' pe infrarosu (eventual cu un laptop), si "send file to a nearby computer".


Flip'em pt. SE-uri. bun daca n-ai ce face in autobuz....

pentru alte "oferte" ... www.zedge.no

Attached File  FlipEm.zip   10.71K   641 downloads

Edited by DeeJay, 01 November 2005 - 13:21.


#47
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva jocuri, sau un link pt un tel samsung x480, free ca altfel am gasit si eu :). raman dator  :worthy:

#48
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004
Salut , am si eu o rugaminte la voi. Unde gasesc de download-at jocuri in rezolutie QVGA (pentru un E1000) care sa fie fisiere .jar nu arhive sau altele .

Multumesc !

#49
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
Ce jocuri merita jucate pe SPV C500:
6th Gear - un joc simplu cu masini. Seamana cu Beach Rally de la Nokia dar iti poti alege masina, traseu, vreme etc.
Pinball - e subinteles
Bowling Master - idem
Expode Arena - un fel de bomberman mai complex
Mitdown Madness 3 - super joc. Identic cu cel de pe PC
Sky Force - space shooter cu grafica faina
Worms World Party - excelent joc (dar cu cateva lipsuri fata de versiunea de PC)
Eclipse - seamana cu Space Impact de pe Nokia
AIM Pool Challenge - biliard
Crimson Fields - joc de strategie.

Am incercat aproape toate jocurile pt windows mobile dar numai astea sunt fun2play si nu iti distrug tastatura/degetele/nervii.

Totusi, nu am gasit inca Street Duel Underground versiunea full care mi se pare un super joc (asemeni NFS Underground de pe PC).

#50
Enis

Enis

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 36
  • Înscris: 09.11.2005

View Postconnectorxp, on Nov 9 2005, 22:25, said:

Salut , am si eu o rugaminte la voi. Unde gasesc de download-at jocuri in rezolutie QVGA (pentru un E1000) care sa fie fisiere .jar nu arhive sau altele .

Multumesc !
Incearca www.iphone-forum.org. Fa-ti user si o sa gasesti o sectiune dedicata Motorola. Site-ul se misca greu, dar gasesti aproape orice.

Jocul meu preferat, pe Nokia 6230i al meu este Footbal Trivia. Am si Fifa 2006. Dragut.

#51
raptyle

raptyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 30.08.2005
preferatul meu e Mark Ecko's getting up.un super joc

#52
cipros

cipros

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 24.09.2005
"Alpha zone" un super joc in 3D ,cine vrea sa-l incerce e =>aici<=

#53
minute

minute

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 25.05.2004
O intrebare pentru voi, abia ce am achizitionat un Samsung e720 si sunt in cautare de jocuri si aplicatii pentru acesta, acum venind intrebarea: trebuiesc aplicatii dedicate acestui tip de mobil? sau se "potrivesc" si altele, creeate pentru alt tip de telefoane. Recunosc ca nu cunosc aceste detalii, asa ca mi-ar fi de mare ajutor cateva informatii. Multumesc.

#54
WALTERC74

WALTERC74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 24.10.2005
sal.am si eu o rugaminte.stie cineva cum se baga jocurile in motorola e1000 ?l-am luat nou si am toate accesoriile le el inclusiv,cablul de date.dar in afara de muzica,poze si clipuri nu stiu cum sa mai bag altceva.are cineva idee cum bag jocuri ?i-mi trebuie cumva adaptor bluetooth pentru pc ? sau este vreun program anume ?please.ym   walterc74

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate