Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

mount & blade

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Luneta

Luneta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 15.06.2008
salut . in jocul mount & blade este vre-o limita de zile. Adica jocul te lasa sa ajungi la orice nr de zile vrei?

#2
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
nu cred, din cate stiu e doar pana cand ajungi la nivelul 6 sau 10

#3
Seig

Seig

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 04.07.2007
Te joci pina o treci;)

#4
FIlipq

FIlipq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2007
Daca ai asazisul "demo" ai limita de nivel de 6 si limita de zile in joc este de o luna(in joc)

#5
Luneta

Luneta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 15.06.2008
ma refeream la zilele din joc . 1 zi din joc= (early morning,morning,noon,afternoon,late afternoon,dusk,evening,night,midnight ,late night) .Dupa ce trec aceste faze ale zilei ti se mai pune 1 zi(in joc) . Acestea au o limita? (jocul mi-e activat nu ii demo)

#6
Alexandru_cel_Sfant

Alexandru_cel_Sfant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.01.2009
Salut,
Daca ai jocul intreg, nu exista nici o limita. Poti sa joci oricat vrei, cred ca si sute de ani ! :D
problema e ca desi jocul e extraordinar (sincer, unul dintre cele mai bune si mai bine realizate pe care le-am jucat vreodata...) misiunile, daca e sa le iei pe toate, sunt putine, sunt repetitive, la un momentdat ai sa te saturi si ai sa te lasi de aventura cu personajul respectiv.

toate cele bune

#7
r3nqu1zZ

r3nqu1zZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.07.2008
N-as vrea sa ma gandesc ce s-ar intampla daca ar face Mount & Blade Multiplayer, s-ar lasa lumea de WoW garantat.

#8
Alexandru_cel_Sfant

Alexandru_cel_Sfant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.01.2009
Mie tare teama ca il vor face foarte curand...
Sincer, WoW nu m-a incantat, dar un Mount and Blade multiplayer, uh, uh..  :wub:

#9
r3nqu1zZ

r3nqu1zZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.07.2008
Nu cred ca il vor face deoarece va fi foarte foarte foarte mult lag din cauza multitudinii de unitati ( gandestete daca joci tu cu 2 prieteni fiecare avand cateva legiuni versus alti 3 gagii la fel, cu cateva legiuni ), doar daca iti bagi rami, o placa video beton si un procesor la fel de beton, atunci poti zice ca poti juca, dar o sa joci singur ca nu cred ca toti isi permit sa-si "tuneze" calculatorul.

#10
Alexandru_cel_Sfant

Alexandru_cel_Sfant

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.01.2009
Un interviu recent cu Armagan Yavuz (cel care se ocupa de joc), zice ca deja au implementat un multiplayer, inca experimenteaza inca pe el. Din pacate insa, am inteles ca ar fi o anumita limita de persoane care sa poata juca simultan (vreo 32, sau 23...).

Vezi aici : http://forums.talewo...ic,57606.0.html

#11
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011

View Postr3nqu1zZ, on 14th February 2009, 13:52, said:

Nu cred ca il vor face deoarece va fi foarte foarte foarte mult lag din cauza multitudinii de unitati ( gandestete daca joci tu cu 2 prieteni fiecare avand cateva legiuni versus alti 3 gagii la fel, cu cateva legiuni ), doar daca iti bagi rami, o placa video beton si un procesor la fel de beton, atunci poti zice ca poti juca, dar o sa joci singur ca nu cred ca toti isi permit sa-si "tuneze" calculatorul.
Este posibil sa joci cu un pc normal daca totul de controlat de server

Aici vorbim de primul mount & blade sau warband?Pur si simplu ador Warband :rolleyes:

Edited by Cristi_Matesica, 19 July 2011 - 22:12.


#12
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
Topicul e mort de 2 ani. Si mie imi place Warband :P
Cred ca o sa trec la With Fire & Sword. :)

#13
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,254
  • Înscris: 14.02.2007
Haha am descoperit si eu jocul asta, deocamdata e interesant, cam repetitive taskurile din pacate, dar cand mai apare cate ceva nou si mai progresezi pare interesant .
E fain asa de pierdut timpul, sunt curios daca este ceva asemanator dar mai modern un pic .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate