Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

LISTA CANDIDAȚILOR PĂTAȚI

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
186 replies to this topic

#181
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View PostDomnu_Gadea, on Nov 29 2008, 14:24, said:

Ce spitz in gura o sa-ti ei maine....oaleuuu !  :thumbup:  Ma doare pe mine numai cand ma gandesc... :D

#182
Domnu_Gadea

Domnu_Gadea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 21.04.2008
Acum am înțeles în sfârșit de ce tot zici de neterminat și tot faci gura mare la mine.

Aștepți ceva, fanare ? :naughty:
:lol:


In zet case --- > stai pe-aproape că viiine băăă ! :lol:

#183
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003
Sarma, moldovene, sarmaaaa....!  :lol:

#184
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
o sa cistige aia care au dat cele mai multe sarmale si calindare colorate la tara. o sa fie amuzant.

#185
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
iata ca a facut lumea kk pe toate listele... pana si unii dintre cei mai huliti candidati au ajus realesi inca din primul tur...

mi-e o scarba ingrozitoare cand ma gandesc ca traies intr-o tara absolut majoritara de retarzi comunisti si manelisti jegosi si anafabeti ... iata cine ne va conduce tara: dan voiculescu, miron mitrea si nevasta, adrian nastase, culita tarata, elena udrea, viorel hrebenciuc, alexandru mazare (fratele primarului de constanta), ... si surprizele continua cu distribuitrea(au sanse sa intre: gigi netoiu, sergiu nicolaescu, mihai leu - si alti "minunati" care ori nu au treaba cu politica si administrarea ori sunt niste golani ciorditori)...

se pare ca nu vom avea parte de mascarici precum becali sau stiu eu ce manelisti (care poate ca ar fi adus ceva culoare in parlamentul ala plictisitor si enervat), dar ne pricopsim cu vechi (si noi) dinozauri ciorditori...

#186
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
asteptam lista candidatilor patati iesiti parlamentari!

#187
lucian2retec

lucian2retec

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,679
  • Înscris: 09.11.2006

View Postgtk, on Dec 2 2008, 03:37, said:

iata ca a facut lumea kk pe toate listele... pana si unii dintre cei mai huliti candidati au ajus realesi inca din primul tur...

mi-e o scarba ingrozitoare cand ma gandesc ca traies intr-o tara absolut majoritara de retarzi comunisti si manelisti jegosi si anafabeti ... iata cine ne va conduce tara: dan voiculescu, miron mitrea si nevasta, adrian nastase, culita tarata, elena udrea, viorel hrebenciuc, alexandru mazare (fratele primarului de constanta), ... si surprizele continua cu distribuitrea(au sanse sa intre: gigi netoiu, sergiu nicolaescu, mihai leu - si alti "minunati" care ori nu au treaba cu politica si administrarea ori sunt niste golani ciorditori)...

se pare ca nu vom avea parte de mascarici precum becali sau stiu eu ce manelisti (care poate ca ar fi adus ceva culoare in parlamentul ala plictisitor si enervat), dar ne pricopsim cu vechi (si noi) dinozauri ciorditori...

Dar tu chiar ai sperat ca se va schimba ceva?
Show must go on. Probabil asta a fost singurul criteriu: spectacolul si circul facut de fiecare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate