Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Criza economica globala

- - - - -
  • Please log in to reply
661 replies to this topic

#73
blimpyway

blimpyway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,954
  • Înscris: 03.11.2005
daca ai ceva de spus on topic spune, lasa rahaturile cu ce-a facut useru in ultimii cinci ani si de unde-si ia veniturile

#74
Billy

Billy

    Cautator ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,256
  • Înscris: 26.06.2005

 turbo trabannt, on Nov 29 2008, 09:00, said:

[...]
Nici acuma nu muncesti decat pe forumuri? :)
[...]
Look Who's Talking (1989) - nice family movie, nu-i asa?

Same old turbo, inconfundabil.

#75
blimpyway

blimpyway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,954
  • Înscris: 03.11.2005
Asa sunt mitocanii. dau cu rahat in familia si viata unor oameni pe care nu-i cunosc dar deranjeaza rau ca pot sa-si sustina opinia fara a renunta la calm si bun simt.

#76
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 blimpyway, on Nov 29 2008, 09:19, said:

Asa sunt mitocanii. dau cu rahat in familia si viata unor oameni pe care nu-i cunosc dar deranjeaza rau ca pot sa-si sustina opinia fara a renunta la calm si bun simt.
Asa sunt romanii verzi care nici macar nu traza gunoiul ca mitocanii si isi leaga trei motorase electrice si sia facut eoliana in timp ce mitocanii are eoliana lor in curte.

Asa e romanul ca jet cu diploma nu poate sa munceasca din cauza americanilor nu din cauza lenei mioritice

#77
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

 jet li, on Nov 28 2008, 22:30, said:

http://www.nydailyne...ng_island_.html
Worker trampled to death at Long Island Wal-Mart during Black Friday stampede

e veche, dintr-astea erau perfect obisnuite si inainte de criza economica mondiala. americani prosti. dar hei, la fel a fost si in timisoara cind s-a deschis real, deci corectie -> "oameni prosti" :lol:

#78
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
S-au inghesuit ca nebunii la cumparaturi gen
Wii, laptopuri cu $450-550, LCDuri de 32" cu 400, LCDuri de 42" cu 600, plasme de 50" cu 800, blu-ray uri cu 130, cd-uri, jucarii, electrocasnice incepand de la $4 (patru) si alte bullshit-uri care le folosesti sau nu, le cumperi pentru cadouri de Craciun sau nu, dar pretul era prea bun pentru a zice pass, asta pe langa faptul ca le-a zis cineva ca daca cumpara mult au sanse sa mai reduca din criza economica globala si sa ajute economia chineza.

Au fost si altii ca mine care au preferat sa stea acasa cu curcanul in fata, telecomanda in brate, bauturi alaturi si sa nu faca sportul obisnuit al americanului: shop, shop 'till your drop!

Deh, traditii, oameni si iar oameni si americani care se calca in picioare...

#79
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Gata cu incalzirea globala? S'a trecut la criza economica globala?

#80
jet li

jet li

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,828
  • Înscris: 26.08.2006
turbo trabant, poti sa iti imaginezi cine sunt si nu ai decat sa ramai cu imaginea aia daca te ajuta :)

Blimpyway ms ca esti de partea mea, dar pentru mine nu e important ce scrie turbo trabant despre mine , sunt total neinteresat.

#81
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 kill_them_all1000, on Nov 29 2008, 21:02, said:

Gata cu incalzirea globala? S'a trecut la criza economica globala?
s-a trecut la criza de nervi globala. momentan e locala in capul unora si spera ca daca tasteaza mult o sa fie la toti.

jet li, io credeam ca dupa ce ne-au spus pe topicul cu nainilevan ca stii sigur ca blocurile nu puteau sa cada decat cu conspiratie malefica fiinda esti student la constructii acum poate ne spui ca esti student la premiul noble si salvezi economia mondiala.

sau poate ce iarba fumezi asa ca indienii pipa pacii  :dj:

LE: ca sa nu urle iarasi halateii ca e conspiratie si ma iau de bietul jet li uite dovada , dovada

http://forum.softped...p;#entry2208154

praf praf dar iarba a fost buna  :P

Edited by turbo trabannt, 01 December 2008 - 00:51.


#82
Billy

Billy

    Cautator ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,256
  • Înscris: 26.06.2005

 turbo trabannt, on Dec 1 2008, 00:32, said:

[...]
jet li, io credeam ca dupa ce ne-au spus pe topicul cu nainilevan ca stii sigur ca blocurile nu puteau sa cada decat cu conspiratie malefica fiinda esti student la constructii acum poate ne spui ca esti student la premiul noble si salvezi economia mondiala.
[...]
Hopa, hai ca se pare ca tu, trabante, le stii mai bine decat jet li ... Am si eu niste nedumeriri si vreau sa trag si eu o concluzie dupa atatia ani si inca nu pot s-o fac din cauza unor ... detalii. Crezi ca poti da o mana de ajutor? Explica-mi si mie ce vezi in poza de mai jos ... Cu multumiri anticipate de la un "fan" de-al tau ...
Attached File  1.jpg   77.64K   85 downloads

#83
lucas22010

lucas22010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 31.01.2007

 kill_them_all1000, on Nov 29 2008, 21:02, said:

Gata cu incalzirea globala? S'a trecut la criza economica globala?

incalzirea s-a amanat pana rezolva astia cu criza

#84
andreiuc88

andreiuc88

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 21.09.2007
Eu am auzit ca in america criza da semne de sfarsit deja...in 2-3 luni o sa se termine. E adevarat sau nu?

#85
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

 Billy, on Dec 1 2008, 07:34, said:

Hopa, hai ca se pare ca tu, trabante, le stii mai bine decat jet li ... Am si eu niste nedumeriri si vreau sa trag si eu o concluzie dupa atatia ani si inca nu pot s-o fac din cauza unor ... detalii. Crezi ca poti da o mana de ajutor? Explica-mi si mie ce vezi in poza de mai jos ... Cu multumiri anticipate de la un "fan" de-al tau ...
1.jpg

pare a fi o sculptura postmoderna. e cumva scoala araba de sculptura?

#86
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

 Mosotti, on Dec 1 2008, 12:52, said:

pare a fi o sculptura postmoderna. e cumva scoala araba de sculptura?
Arabu' a invatat doua lucruri de la american: 1) practice makes perfect 2) if you want to do something right, you have to do it yourself

#87
blimpyway

blimpyway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,954
  • Înscris: 03.11.2005
trabante, numai offtopic o scalzi. Daca deja stii de o discutie despre 9/11 si conspiratii, de ce nu-ti versi opiniile despre ele acolo?

Edited by blimpyway, 01 December 2008 - 23:28.


#88
Billy

Billy

    Cautator ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,256
  • Înscris: 26.06.2005

 Mosotti, on Dec 1 2008, 22:52, said:

pare a fi o sculptura postmoderna. e cumva scoala araba de sculptura?
Tot ce se poate ... apartin scolii aleia de foloseste termit in loc de dalta si ciocan ...

#89
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
termite zici, nu? multe, multe termite :lol:

#90
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 blimpyway, on Dec 1 2008, 23:27, said:

trabante, numai offtopic o scalzi. Daca deja stii de o discutie despre 9/11 si conspiratii, de ce nu-ti versi opiniile despre ele acolo?
esti tare supi pe mine de cand cu barilul la 46 $ cand trebuia sa curga lapte si miere la 200$.

conspecteaza inca o data ce am scris, poate va prindeti .

 Mosotti, on Dec 2 2008, 17:46, said:

termite zici, nu? multe, multe termite :lol:
o ultima varianta : bush a daramat wtc cu termite ca sa scada pretul petrolului si sa faca criza mondiala. in felul asta, energiile alternative vor fi definitiv distruse.

zi de nu iti vine sa impusti toti pisicologii din romanica ca nu isi fac treaba.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate