Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#145
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006

 florina, on Jan 20 2006, 14:55, said:

un mass ca raspuns tutuor mass-elor
http://www.softlab.e...op-soapbox4.swf
:lol:
asta e misto tare de tot......

#146
Zanetti`

Zanetti`

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 23.11.2005
Anunt Important...E chiar pe bune!!!Incepand cu data de 7 martie yahoo anunta marirea spatiului de gazduire la 500mb pentru fiecare client si serviciul de telefonie gratis pentru toti abonatii pe baza unui punctaj 10 pct-0,01 $. Trimite la fiecare prieten din lista ta si acumulezi 1 punct instant:yahoo se inchide pe 17 august. Ei vor sa se descotoroseasca de messengerul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi.Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends0/8) si click send message to all in group si trimite acest mesaj tuturor.Fiecare persoana caruia i-o trimiti va avea o semnatura si nu va fi sters.l-am primit si eu si l-am trimis

Este clar teapa....Yahoo Mail are din cate stiu eu cel putin 1GB spatiu de gazduire....Mesaju asta l-a primit de cel putin 3 ori....Deja ma dispera...

#147
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

 Zanetti`, on Jan 21 2006, 13:09, said:

Anunt Important...E chiar pe bune!!!Incepand cu data de 7 martie yahoo anunta marirea spatiului de gazduire la 500mb pentru fiecare client si serviciul de telefonie gratis pentru toti abonatii pe baza unui punctaj 10 pct-0,01 $. Trimite la fiecare prieten din lista ta si acumulezi 1 punct instant:yahoo se inchide pe 17 august. Ei vor sa se descotoroseasca de messengerul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi.Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger (acolo unde scrie Friends0/8) si click send message to all in group si trimite acest mesaj tuturor.Fiecare persoana caruia i-o trimiti va avea o semnatura si nu va fi sters.l-am primit si eu si l-am trimis

Este clar teapa....Yahoo Mail are din cate stiu eu cel putin 1GB spatiu de gazduire....Mesaju asta l-a primit de cel putin 3 ori....Deja ma dispera...
Mass-ul asta circula de 2 ani si inca nu s-a inchis nimic. Cum sa inchida Yahoo-ul gratuit cand castiga o gramada de bani? :huh:

#148
cosmin09

cosmin09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 01.07.2004
copii infantili care n-au ce face si trimit mass-uri idioate cum ca se inchide messengeru si etc etc...ca se inchide yahoo bla bla bla yahoo are peste 2 mil. utilizatori cum sa il inchida?ha ha ha

#149
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Zanetti` ... sper ca l-ai "impuscat" oleac de desteptu care l-o trimis...sau macar i-ai dat un ignore...

#150
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
eu am alta metoda... ce imi trimite, ii trimit inapoi de pe cateva zeci de id-uri incontinuu...
pana la urma se prinde el ca nu e bine :D

Edited by aolex, 21 January 2006 - 16:29.


#151
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
am incercat si eu...
si ma intreaba de ce ii trimit de asa de multe ori...am probabil persoane mai idioate pe lista...

#152
cosmin09

cosmin09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 01.07.2004
"X: esti indragostit........trimite acest mesaj tuturor din lista ta inclusiv mie.....................si acel care iti va da un buzz inseamna k e indragostit de tine sau ii place de tine..."
ma intreb oare daca as fi dat acest mass mai departe si as fi primit buzz de la un tip?bleah doamne ce mai inventeaza si unii din plictiseala
P.S. acest mass a fost primit de la o tipa....

#153
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
Esti Indraznet(-a)? Ai Spirit De Aventura ? Iti Plac Sporturile Extreme ? Atunci Iesi Afara In Maieu Si In Chiloti !!!

:roflmaofast:
da tot nu l-am trimis mai departe :rolleyes: (ma rog, nu pe messenger :D )

#154
kimy

kimy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 21.01.2006
Un manelist a murit.Niste oameni au pus benzina pe el si i-au dat foc. Ajuta-ne sa strangem bani pt familia lui numeroasa,avem deja 70 litri de benzina,contribuie si tu !! Jur ca nu ai inima daca nu il dai mai departe.

#155
mervey

mervey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 21.08.2005
Cred ca i-ar mai linisti un mesaj de genul :"Dupa ce vei citi mesajul asta, daca mai trimiti mass in urmatoarele "x" zile vei avea "n" zile de ghinion, ti se va schimonosi fata de la apa pe care o vei bea, ti se vor gauri dintii cu fiecare tasta apasata...etc."(n si x sint variabile lasate la alegerea fiecaruia)

Sau chiar ceva mai serios, mai macabru, mai lugubru...abia astept sa primesc un mass...  :w00t:

#156
Andreea

Andreea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 614
  • Înscris: 26.08.2005
"utilizatori de Yahoo Messenger frecvent, roaga copiii prosti, imbecili si dobitoci si cretini, tampiti, obositi, distrusi, terminati, idioti, limitati, retardati si handicapati sa trimita mai departe mesajele despre - noroc in dragoste, blesteme, si chestii de astea pt. ca NE INTERESEAZA!(ADIKA NU NI SE RUPE IN DOUA DE MESAJELE VOASTRE). Trimite mai departe acest msg daca esti de akord k mine. Daca nu inseamna ca faci parte din grupul celor care nu le trimit... ratatzi (Campania massu e tare )"  

You're fuckin' retards !

#157
angajatul

angajatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 09.10.2005
"Participa si tu la Ziua Mondiala a Bolilor Mintale!!! Trimite acest mesaj unui prieten retardat, asa cum am facut si eu, si poti aduce un zambet pe chipul lui...."

:)

#158
Andreea

Andreea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 614
  • Înscris: 26.08.2005

 angajatul, on Jan 28 2006, 19:01, said:

"Participa si tu la Ziua Mondiala a Bolilor Mintale!!! Trimite acest mesaj unui prieten retardat, asa cum am facut si eu, si poti aduce un zambet pe chipul lui...."

:)
:roflmaofast: super!

#159
#andrei

#andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 31.03.2005
iar au inceput  :deadtongue:

Quote

TE ROG CITESTE-L!!!!! Azi dimineata cand Dumnezeu a deschis o fereastra in rai m-a vazut p mine si m-a intrebat: Copilul meu, care este marea ta dorinta pentru azi? iar eu am raspuns,"Doamne, te rog ai grija de persoana care citeste acest mesaj, de familia lui si de prieteni lui speciali. Ei merita asta si ii iubesc foarte mult." Iubirea lui Dumnezeu este ca un ocean, ii poti vedea inceputul dar nu si sfarsitul. Acest mesaj este valabil din ziua in care il primesti. Pentru unii mesajul suna tacut, dar persoana care mi-a trimis mesajul era impresionata de timp. Lasa sa vedem noi daca e adevarat. Trimite asta prietenilor tai. Ceva bun se va intampla cu tine astazi. Ceva pe care tu asteptai de mult sa ti se intample. Nu rupe acest lant. SEND 2 ALL


#160
Piniuli

Piniuli

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 09.01.2006
M-am spart de ras pe threadul asta  :D  :D

 kimy, on Jan 24 2006, 11:41, said:

Un manelist a murit.Niste oameni au pus benzina pe el si i-au dat foc. Ajuta-ne sa strangem bani pt familia lui numeroasa,avem deja 70 litri de benzina,contribuie si tu !! Jur ca nu ai inima daca nu il dai mai departe.

Un raspuns la textul de mai sus primi astazi:

Esti roacker ? Nu ai cu ce sa te speli ? Te-ai saturat de hainele din piele de bancheta de personal de Cluj??? Ai dori un costum Armani? Ti-ai lua neste lantzuri anti-derapante de 24 de karetzi la gat?? Si neste piulitze pe dejte? Nu-ti ajung banii pt negreala de la ochi? Esti lezat de titlu de pletos? Partidu' te vrea tuns? Nu stii sa dansezi in alt mod decat dand din cap ca o cioara electrocutata? Nu rata ocazia si fa-ti un credit la BMD: ( Banca Manelistilor Darnici ) NO COMMNENT! da e tare) adevarat` mess` ) daca esti Manelist dal mai deParte sa dispara jegosii astia d rockery)))))massssssssssssssssssssss

#161
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

 Piniuli, on Jan 29 2006, 13:47, said:

M-am spart de ras pe threadul asta  :D  :D
Un raspuns la textul de mai sus primi astazi:

Esti roacker ? Nu ai cu ce sa te speli ? Te-ai saturat de hainele din piele de bancheta de personal de Cluj??? Ai dori un costum Armani? Ti-ai lua neste lantzuri anti-derapante de 24 de karetzi la gat?? Si neste piulitze pe dejte? Nu-ti ajung banii pt negreala de la ochi? Esti lezat de titlu de pletos? Partidu' te vrea tuns? Nu stii sa dansezi in alt mod decat dand din cap ca o cioara electrocutata? Nu rata ocazia si fa-ti un credit la BMD: ( Banca Manelistilor Darnici ) NO COMMNENT! da e tare) adevarat` mess` ) daca esti Manelist dal mai deParte sa dispara jegosii astia d rockery)))))massssssssssssssssssssss

copile, intreab-o pe ma-ta aia draguta daca mai vrea sa te gazduiasca pana la 21 de ani, poate atunci nu vei mai fi asa prost :). si intereseaza-te si tu ce inseamna rock-ul ;)!

#162
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
mie imi place ala cu copilu cu cancer la creier.

oare ala care l-a ouat a fost suficient de cretin sa observe c-a pus grupa primitorului universal ?

sau raspuns:
cancer la creier are ala care crede. stai linistit(a), tu n-ai la ce face cancer.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate