Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

iNES-148 de canale în format H.D. - 72 de canale în format S.D.

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
2403 replies to this topic

#991
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
@Robert201 : Iti zic eu ca se vede mai clar un post 4K, chiar daca televizorul e Full HD. Uita-te pe monitorul tau de la calculator Full HD la un videoclip 4K sa vezi ce clar se vede.

#992
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
IN CURAND ( 1 )
Categorie Program Limba
Stiri ( 1 )  Al Jazeera English HD  Engleza
http://inesiptv.ro/m...le=articol&c=22

#993
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,823
  • Înscris: 07.07.2009
E afișat acolo de 2 luni deja :D

#994
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Nostim...

#995
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Nostim e ca 20 de euro ai 500 mbps si 49 de HD fata de 50 de euro in care ai 100 mbps si 41 HD.

Trezirea Ines ca dai faliment...

#996
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,508
  • Înscris: 16.12.2006
Nu e chiar asa, in caz ca nu stiai iNes ofera de ceva timp si internet Gigabit. Nu au in oferta doar 100 Mbps, sunt inclusiv pe topicul asta teste de viteza cu 1000 Mbps.

#997
neo007

neo007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 12.11.2003

View Postqueron, on 02 iunie 2016 - 10:48, said:

Nostim e ca 20 de euro ai 500 mbps si 49 de HD fata de 50 de euro in care ai 100 mbps si 41 HD.

Trezirea Ines ca dai faliment...
"Nostim" e ca intr o tara in care personaje ca tine voteaza puscariasi, se apreciaza cantitatea nu calitatea. Arata`mi si mie oferta aia cu 20 eur pe luna si 49 HD (eventual si o lista a canalelor)

View Postcatalinman, on 02 iunie 2016 - 20:45, said:

Nu e chiar asa, in caz ca nu stiai iNes ofera de ceva timp si internet Gigabit. Nu au in oferta doar 100 Mbps, sunt inclusiv pe topicul asta teste de viteza cu 1000 Mbps.
Gbit este doar "in teste" ca sa citez call center ul, si doar in zna baneasa, deci nimic oficial

Edited by neo007, 08 June 2016 - 15:24.


#998
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016

View Postneo007, on 08 iunie 2016 - 15:17, said:

"Nostim" e ca intr o tara in care personaje ca tine voteaza puscariasi, se apreciaza cantitatea nu calitatea. Arata`mi si mie oferta aia cu 20 eur pe luna si 49 HD (eventual si o lista a canalelor)

Cred ca ma confunzi la faza cu votul. In plus tu comentezi de calitate nu cantitate, vrei sa iti amintesc cine are in grila gunoaie gen Taraf HD, Etno HD, TV City HD, IDA TV HD, Bucuresti TV HD, Russia Today HD?

https://www.telekom....t-l-voce-s.html aici e grila cu 44 de canale HD cu 17 euro, iar cu 3 euro iti iei pachetul Maxpak si cu 20 de euro ai 48 de HD-uri. Hai ca iti enumar si cateva, dar sa iti pui o soseta sub gura ca pe urma iti curg balele pe jos Posted Image : TNT HD, Fine Living HD, Travel HD, AXN HD, Shorts HD, Food Network HD, iConcerts HD, Mooz HD, ID Xtra HD, BBC Earth HD, DTX HD. A, si nu exista niciunul dintre posturile umpluturi mentionate de mine mai sus. Asa ca da-ti te rog doua palme si trezeste-te la realitate. Posted Image

Edited by queron, 10 June 2016 - 14:00.


#999
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
...de ce ar fi R.T. H.D. gunoi? Doar pentru că este post de știri rusesc?

#1000
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Cand tie iti lipseste AXN HD si Travel HD nu inteleg ce ai putea face cu RT HD. In plus este post de stiri rusesc politizat, un fel de Antena 3 Posted Image.

E ca si cum ai fi in Bulgaria si m-ai intreba de ce zic ca Antena 3 HD e un gunoi, doar ca e un post de stiri romanesc?

Edited by queron, 10 June 2016 - 14:23.


#1001
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Toate sunt politizate, indiferent că vorbim despre C.N.N., euronews., B.B.C. World News sau C.C.T.V. News.

Nici eu nu înțeleg lipsa lui Paramount Channel sau A.X.N. H.D. din grila iNES, însă Travel Channel H.D. a ajuns la un nivel prea mare de decădere ca să mai poată fi numit un canal cu pretenții.

#1002
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Ce era inainte Travel Channel nu mai e, mie inca imi place. Insa totusi, sunt multe posturi importante ce lipsesc din grila celor de la Ines, multe HD-uri....

Edited by queron, 10 June 2016 - 14:29.


#1003
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010

View Postqueron, on 10 iunie 2016 - 14:22, said:

Cand tie iti lipseste AXN HD si Travel HD nu inteleg ce ai putea face cu RT HD. In plus este post de stiri rusesc politizat, un fel de Antena 3 Posted Image.

E ca si cum ai fi in Bulgaria si m-ai intreba de ce zic ca Antena 3 HD e un gunoi, doar ca e un post de stiri romanesc?

Lasand la o parte stirile, pe care nu cred ca le urmareste nimeni, cine a avut ocazia sa vada cu ce se mananca postul asta, sigur a urmarit documentarele ce se difuzeaza pe el. Iar RT DOC HD este un canal de documentare free HD, si te asigur ca nu prea vezi pe alte canale ce se difuzeaza acolo. Si o spun pentru ca mai urmaresc din cand in cand ce difuzeaza, si sunt interesante, din punctul meu de vedere. Ca o mica paranteza, nu ma uit pe Travel, cat ma uit pe RT DOC.

#1004
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Că îți place ție, e una! Că a ajuns la un nivel de decădere și că nu mai respectă misiunea principală și inițială, în concordanță cu numele mincinos al postului, este alta. Eu consider că un canal mincinos nu merită să fie băgat în seamă de distribuitori și promovat.

Chiar și de-ar fi difuzat Travel Channel producții slabe, dar despre călătorii, tot era ceva.

Edited by alfa_alfa, 10 June 2016 - 14:37.


#1005
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Atunci sa scoata si History Channel, ca numai istorie nu da. Ce zici?

#1006
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Din partea mea, să-l scoată. Nu numai că nu mă uit la el, dar chiar nu difuzează absolut nimic legat de istorie.

Edited by alfa_alfa, 10 June 2016 - 16:45.


#1007
Pasadia

Pasadia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 17.09.2011

View Postqueron, on 10 iunie 2016 - 13:59, said:

Cred ca ma confunzi la faza cu votul. In plus tu comentezi de calitate nu cantitate, vrei sa iti amintesc cine are in grila gunoaie gen Taraf HD, Etno HD, TV City HD, IDA TV HD, Bucuresti TV HD, Russia Today HD?

https://www.telekom....t-l-voce-s.html aici e grila cu 44 de canale HD cu 17 euro, iar cu 3 euro iti iei pachetul Maxpak si cu 20 de euro ai 48 de HD-uri. Hai ca iti enumar si cateva, dar sa iti pui o soseta sub gura ca pe urma iti curg balele pe jos Posted Image : TNT HD, Fine Living HD, Travel HD, AXN HD, Shorts HD, Food Network HD, iConcerts HD, Mooz HD, ID Xtra HD, BBC Earth HD, DTX HD. A, si nu exista niciunul dintre posturile umpluturi mentionate de mine mai sus. Asa ca da-ti te rog doua palme si trezeste-te la realitate. Posted Image

De unde stiti, domnu' Queron, ca la iNES nu exista posturile Mooz Dance HD, BBC Earth HD si DTX HD ?

#1008
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Am spus Mooz HD care e diferit de Mooz Dance HD.

Pe site nu sunt BBC Earth HD si DTX HD.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate