Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

program legislativ

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
borcadrian

borcadrian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.12.2011

View Postdailybreaker22, on 9th May 2011, 12:23, said:

Poti incerca Lex Consilier de la LegeMonitor . Au o oferta promotionala atractiva, iar programul lor e ok.

Poti sa incerci ce doresti, ideea este sa vezi care se potriveste cel mai bine nevoilor tale. Din experienta iti spun ce am testat: noua varianta de Sintact Offline care m-a surprins extrem de placut si o sa-ti spun si prin ce: au inserate normele metodologice la toate actele direct pe text, au foarte multa jurisprudenta noua legata la nivel de articol si au introdus un motor nou de cautare. Incercati-l, cereti un demo si mai vorbim dupa  :naughty:

#20
razvanlb

razvanlb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 23.08.2007
Intrati si pe www.cautalege.ro. Au toate actele updatate de mai multe ori pe zi, si este gratis.

#21
afh

afh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,836
  • Înscris: 14.04.2005

View Postrazvanlb, on 13th February 2012, 10:33, said:

Intrati si pe www.cautalege.ro. Au toate actele updatate de mai multe ori pe zi, si este gratis.
:thumbup:
Am intrat azi și am fost impresionat cât de repede au luat textul din monitor. Plus că au acte înainte de '89.

#22
daniel1965

daniel1965

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.09.2012
Hello...sunt in cautarea unui soft legislativ...ma puteti ajuta?Ce folositi?

#23
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Indaco.

#24
daniel1965

daniel1965

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.09.2012
Din cate am auzit cei de la Indaco o dau in bara cu greseli majore de multe ori..

#25
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Sintact.

#26
daniel1965

daniel1965

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.09.2012
Cum e sintactul?Tu ce anume folosesti?

#27
daniel1965

daniel1965

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.09.2012
Tin sa va spun ca am folosit lexnavigator si mi-a placut foarte mult. e interesant..cred ca pe aceasta o sa merg..sintact are mai mult offline si eu vreau ceva online..

#28
andreescu2014

andreescu2014

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.02.2014
Nu stiu daca ati vazut noul soft de la Indaco, tot vorbeati despre programele lor legislative: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3IZkIF5SxPg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#29
cioflingar12

cioflingar12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 05.06.2008
Incercati noul soft de la Indaco, lege5 varianta online, se pot vedea gratuit actele in forma lor originala, cele din monitorul oficial partea 1, exista abonamente in functie de necesitati, gratuit sau in functie de actele pe care le doriti (acte la zi, bisuri, jurisprudenta sau acte europene).

Edited by cioflingar12, 10 June 2014 - 13:03.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate