Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Motorola Z3

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#37
ilie_sachelaru

ilie_sachelaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.05.2008
am bagat niste skinuri pe un z3 si acum nu imi mai apare in meniul principal jocurile si aplicatiile...am incercat sa schimb mma_upc sau sa schimb meniul din p2k dar tot nu imi merge...are cineva o idee ce ar trebui sa fac pls?

#38
eminem50cent

eminem50cent

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.07.2008
cum dau volumu mai tare ca mie nu i9mi mere zicetimi si mie la id pk_alexz_br07

#39
joedoe

joedoe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 21.02.2006
salut

se poate decoda Z3? am un Z3 pe Orange; inteleg ca e o operatie complicata,nu e suficient cu un soft etc luat de pe net
thanks!

#40
baronflorindaniel

baronflorindaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2008

View Postbody_123, on May 11 2008, 16:56, said:

Salut sunt fericitul posesor al unui Motorola Z3.de cand l-am luat pot sa zic ca mia placut la nebunie , apoi am vazut un defect (cel putin pentru mine) nu se aude tare muzica.Dar am cautat pe net si am gasit un fisier care iti face telefonul sa se auda mai tare. :D  am sa il atasez aici.Telefonul este luat de la germanos.
Am in pachet:
-castile
-cablu de date
-incarcator
-cd de instalare (dar bine inteles ca nu il folosesc) eu folosesc p2ktools3
-manuale.
Pentru a face ca sunetul sa se auda mai tare trebuie mai intai sa downloadati mai intai audio_cfg :
Instalati p2k tools.
apoi dezrhivati arhiva downloadata.
conectati Z3 la p2ktools.
Du-te la / a / mobile / sistem.
dai copy la fisier(audio_cfg)
Apoi restarteaza telefon si atat!
ATENTIE!!! inainte sa feceti asta! copiati fisierul original in pc!(audio_cfg.db)!!!
Nu imi asum nici o raspundere pentru eventualele stricaciuni :lol:  <_<  :)  :D






dami un id de mess ca nu prea am inteles ..te rog

Edited by baronflorindaniel, 13 August 2008 - 02:35.


#41
baronflorindaniel

baronflorindaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.08.2008

View Postbaronflorindaniel, on Aug 13 2008, 03:35, said:

dami un id de mess ca nu prea am inteles ..te rog





da de unde iei u audi cfg ala ?????!@!!!!????

#42
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postbaronflorindaniel, on Aug 14 2008, 01:02, said:

da de unde iei u audi cfg ala ?????!@!!!!????

Citeste tot topicul si vei afla. E pus de body_123 pe prima pagina .

#43
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Drăguț telefonul. Am avut ocazia să-l aleg ca fiind al meu, însă m-am gândit la timp că e Motorola, deci nu va atinge niciodată cotele minime ale unui telefon bun (pe categorii, luând în calcul funcțiile). Merge, e oarecum mai bun decât majoritatea telefoanelor de la Motorola, însă există multe alte telefoane la aceiași bani și mai bune (tehnic vorbind), și cu un design mai frumos.

#44
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View PostLauriciD, on Aug 17 2008, 13:25, said:

Drăguț telefonul. Am avut ocazia să-l aleg ca fiind al meu, însă m-am gândit la timp că e Motorola, deci nu va atinge niciodată cotele minime ale unui telefon bun (pe categorii, luând în calcul funcțiile). Merge, e oarecum mai bun decât majoritatea telefoanelor de la Motorola, însă există multe alte telefoane la aceiași bani și mai bune (tehnic vorbind), și cu un design mai frumos.

:lol: Daca Z3 e "mai bun decât majoritatea telefoanelor de la Motorola" , atunci Z6, Z8, Z9, Z10 , V8, V9, E6, E8 sau ZN5 cum sunt?

#45
maverick1508

maverick1508

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 27.05.2007
salutare, am nevoie de fisierele de resoftare moto z3 si un mic tutorial va rog. tnx in advance.

#46
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postmaverick1508, on Sep 1 2008, 00:24, said:

salutare, am nevoie de fisierele de resoftare moto z3 si un mic tutorial va rog. tnx in advance.

http://modmymoto.com...isplay.php?f=31
http://www.motomoddi...wforum.php?f=12

RIZR Z3 BIBLE: Essential Guides : http://modmymoto.com...ead.php?t=92961

Edited by antinVidia, 01 September 2008 - 11:08.


#47
ad_axel

ad_axel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 04.09.2004
Mi-am tras si eu un Z3 de la Cosmote. Frumos, acu il descopar. Nu prea imi place meniul, dar ma obisnuiesc. Vreau sa stiu cat suporta cardul, fiindca pe cutie scrie "up to 1GB", iar pe net zice 2GB. Ce fac?

#48
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
2GB  :peacefingers:

#49
ad_axel

ad_axel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 04.09.2004
Este vre-un MP3 player bun care mere pe Z3?

#50
MANUVIU

MANUVIU

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.12.2007
am si eu un z3 de 3 zile..si am obsevat caci daca pun sa filmeze la rezolutie maxima si ies din aparat video si intru iar in ,modul video...se reseteaza pe rezolutie medie...la fel face si daca il pun la rezolutie mica.. tot se reseteaza la mediu..pls help

#51
Stefan988

Stefan988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 31.08.2007
Salutare! Am si eu o problema cu un motorola z3... Pe USB se incarca fara probleme, dar cand ii conectez incarcatoru, se aprinde lumina si doar atat. La fel si cand il scot. Care at putea fi cauza?

#52
yonut0vs0puya

yonut0vs0puya

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.11.2008

View Postbody_123, on May 14 2008, 17:59, said:

Sunt deaccord cu tie antinVidia , si as vrea daca poti sa ma ajuti si pe mine cu niste teme functionabile pentru telefon , pentru ca am luat de pe net dar nu mergeau ... daca poti sa pui mai multe sau sa imi numele la site pe PM de unde le downloadezi tu .

Am sa pun fisierul audio_cfg , fara modificarile facute pentru ca in cazul in care cineva vrea sa sil faca la fel cum a fost sa il downloadeze de aici.
      cum il downloadez
??????? am un z3 si se aude incet

#53
yonut0vs0puya

yonut0vs0puya

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.11.2008

View Postad_axel, on Sep 11 2008, 12:33, said:

Mi-am tras si eu un Z3 de la Cosmote. Frumos, acu il descopar. Nu prea imi place meniul, dar ma obisnuiesc. Vreau sa stiu cat suporta cardul, fiindca pe cutie scrie "up to 1GB", iar pe net zice 2GB. Ce fac?
Pai am si eu Z3 cu card de 2 gb si merge super*  caut niste mp3 playere pt el si iau numai tzepe  <_< !Stie cnv cum sa pui simbyan pe un telefon cu java am auzit ca se poate1 :rolleyes:

#54
DragneAlexxxandru

DragneAlexxxandru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.11.2008
am si eu o problema nu stiu cum sa pun teme am un motorola rizr z3 si am intrat pe modmymoto si nu prea stiu cum sa lucrez cu programemele ma poate ajuta cnv please  id [email protected]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate