Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Hattrick

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
warriorboy

warriorboy

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 201
  • Înscris: 26.08.2007
ma intreb daca joaca cineva dintre voi jocul hattrick. În Hattrick îți conduci propria echipă de fotbal în competiție cu  multi alti utilizatori din toată lumea. Meciurile se joacă în timp real de două ori pe săptămână. Te poți conecta oricând să verifici starea echipei tale, să dai ordine pentru antrenament, să transferi jucători.
deci care dintre voi joaca hattrick si in ce liga se afla eu deocamdata sunt in liga a VIII am inceput jocul abia de 2 luni si imi place foarte mult site-ul oficial este hattrick.org si il recomand cu dragi la totii iubitorii de fotbal :D

#2
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Hai sa reactivam topicul asta... Romania tocmai  castigat acum 2 zile Cupa Mondiala la Hattrick, dupa ce in vara castigase nationala U20 acelasi campionat.

Ier seară s-a jucat finala Campionatului Mondial, între România și Iraq.
Era de așteptat ca românii să câștige trofeul, dar Iraq a arătat restului lumii că națiunile mici nu ar trebui subestimate, având în vedere scorul de 2:1 după prelungiri.
În ciuda a două goluri rapide, în primele 15 minute, câte unul de fiecare parte, jocul nu a fost palpitant. Poate datorită tacticii sclipitoare a antrenorului irakian de a juca pressing. Cele mai multe ocazii au fost anihilate de apărarea Iraq, înainte ca românii să aibă un atac încheia cu succes. Ar fi trebuit să fie 2:1 la pauză, dar pentru ca un gol să se ia în considerare, cineva trebuie să-l înscrie. Deci scorul la pauză a fost 1:1.
A doua repriză nu a fost foarte diferită. Cea mai notabilă situație este că nu s-a înscris dar nici nu a avut loc vreo ocazie... sau poate atunci când românii au cerut penalty, dar arbitrul nici nu a vrut să audă. Cu scorul neschimbat, meciul a mers în prelungiri.
După 10 minute din prelungiri, unul dintre jucătorii români a scăpat atenției apărării adverse și a înscris golul de 2:1. Antrenorul irakian a efectuat câteva schimbări, sperând la egalare, dar a fost în zadar. ROMÂNIA ESTE CAMPIOANĂ MONDIALĂ!
Felicitări României și antrenorului ei, Raphaelo!


sursa: www.hattrick.org

#3
doru1974

doru1974

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 07.06.2011
Felicitari !
Joc HT din 2002 (cu aceeasi echipa, 16 ani!) si nu stiu daca sa fiu mandru sau (usor) jenat de acest lucru Posted Image  oh, well...

#4
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
:( eu joc doar din 2006

#5
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Si eu tot din 2006 joc. In ce liga sunteti? Ce jucatori antrenati? Ce sistem de joc folositi?

#6
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
IV, aparare, 5-3-2 de cele mai multe ori.

#7
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Tocmai am promovat in Liga a V-a dupa ce am inceput reconstructia si mi-am dus echipa fortat in ultima liga. Eu joc un 4-4-2 sau un 4-5-1, in functie de adversar. De cand ma stiu antrenez extreme.

#8
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Cel mai tare la hattrick e ca am reusit sa ma imprietenesc cu unu care statea 2 strazi mai incolo de mine, el era inca student la facultatea pe care eu o terminasem. Dupa ani si ani, chiar in sezonul asta eu am promovat si am picat cu el in serie. Tare mi-ar place sa i-o dau pe cocoasa, desi el are echipa mai buna.

#9
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 684
  • Înscris: 26.08.2005
Prin 2005-2006 ma apucasem si eu, ajunsesem in IV parca. M-am lasat de joc din cauza random-ului si a economiei.

#10
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
@Bursul -am si eu un bun prieten care si-a facut echipa odata cu mine, prin 2006. Nu e sezon fara 3-4 amicale intre noi.
@Basso -S-au modificat multe chestii in toti acesti ani: echipa de tineret, modificari serioase la nivelul motorului jocului, schimbari programate, turnee, etc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate