Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

cosmeticele naturale, mit sau posibila realitate?

- - - - -
  • Please log in to reply
243 replies to this topic

#235
BlackShinyEyes

BlackShinyEyes

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.02.2014
Da, exista produse care au parabeni si alte chestii si care sunt mai ieftine. cele ceritifcate au preturile mai mari, evident. trebuie doar cautate produsele de calitate, daca se doresc efecte pozitive.

#236
Dacys

Dacys

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.06.2014
De unde iti iei produse de la Origins? Si eu vreau, am incercat un tonic din Franta, cat am studiat, dar din pacate nu am gasit la noi...

#237
mosea

mosea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 05.07.2011
Stiti ceva de cosmetica Desheli? Am vazut ca este exagerat de scumpa - oare corespunde relatiei pret-calitate? A folosit cineva?
Am fost recent invitata pentru o procedura gratuita, nu stiu daca are sens sa accept aceasta invitatie.

#238
sagas

sagas

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.02.2015
Topicum pare a fi mai mult sau mai putin abandonat, dar incerc. Care este parerea voastra despre Mayam/Elemental si produsele lor?

#239
Clarra

Clarra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 29.12.2014

View Postsagas, on 19 februarie 2015 - 10:36, said:

Topicum pare a fi mai mult sau mai putin abandonat, dar incerc. Care este parerea voastra despre Mayam/Elemental si produsele lor?

Au chestii faine la preturi bune. Eu am mai luat uleiuri de la ei.

#240
wolfpaula

wolfpaula

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.05.2008
Salut!

Eu sunt foarte multumita de cosmeticele de la BIPA Natural. Pe mine m-au ajutat. :)

#241
LoredanaTander

LoredanaTander

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.09.2015
Buna, eu am descoperit un magazin online de produse naturale Longeviv unde au livrare gratuita si cele mai mici preturi de pe piata. Am comandat deja de 3 ori pana acum si de fiecare data am primit ceva cadou. Posted Image

#242
the_mask1

the_mask1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 10.08.2007
A cumparat cineva de la www.hboutique.ro ? Ma intereseaza in special daca a folosit cineva pastele de dinti de la ei si daca da, cat de bune sunt.
Multumesc!

Edited by the_mask1, 10 February 2016 - 14:46.


#243
aligina

aligina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.02.2011

View Postthe_mask1, on 10 februarie 2016 - 14:45, said:

A cumparat cineva de la www.hboutique.ro ? Ma intereseaza in special daca a folosit cineva pastele de dinti de la ei si daca da, cat de bune sunt.
Multumesc!
Eu folosesc in prezent pasta de dinti cu proprietati de albire. Nu e extraordinara. Pentru mine pasta de dinti Paradontax e exponential mai buna. Cred ca m-am obisnuit cu senzatia de curat pe care o lasa bicarbonatul de sodiu. Folosesc Paradontax cam de 4 ani, ocazional am mai incercat cate o alta pasta de dinti, dar nu am fost multumita (Colgate, Sensodyne).
Legat de cat de naturale sunt produsele Himalaya, nu stiu sa iti raspund, nu le-am analizat. Gasisem la un moment dat un site in care puteai sa verifici ingredientele, dar nu mai tin minte cum se numea. Pe aici activa Khmerul... Oare o sa mai revina?

#244
scrisit

scrisit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,235
  • Înscris: 01.12.2007
Sapunuri si sampoane naturale unde mai gasim si noi? Stie cineva? Eu le iau in Mega sau Carrefour, dar nu stiu cat de bune sunt..

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate