Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Scoala de subofiteri de la campina

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
mih4it4

mih4it4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 16.01.2008
;)

Edited by mih4it4, 20 January 2009 - 10:05.


#20
marius ro

marius ro

    dirty bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,406
  • Înscris: 26.09.2006
zicea un forumist mai sus ca poata unii dau la politie pt ca nu stiu sa faca altceva
da tie ti se pare ca in politie e cea mai usoara, lejera munca...sau cum?
la informatica tre sa stii info, ca sa fii doctor ...medicina, la economic...economie....,la operativ...legislatie...asa ca ...

#21
laurentzju

laurentzju

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 11.01.2008
Salut...si pe mine ma intereseaza sa dau la campina, de aceea rog pe cei care impartasesc acelasi gand sau au informatii care ar putea fii de folos sa intre pe [email protected] .Multumesc anticipat

#22
Tilihoi

Tilihoi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 12.12.2008

View Postlaurentzju, on Jan 21 2009, 20:43, said:

Salut...si pe mine ma intereseaza sa dau la campina, de aceea rog pe cei care impartasesc acelasi gand sau au informatii care ar putea fii de folos sa intre pe [email protected] .Multumesc anticipat
pai mai mult inveti croitorie  in scoala. cum sa iti faci buzunare multe si adanci

#23
andonieandrei

andonieandrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 31.07.2008
Pot sa fac dreptul si scoala de politie in acelasi timp?

#24
zoridezi

zoridezi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 29.08.2009

View PostWonderGirl90, on 17th October 2008, 21:07, said:

de ce spui asta...cunosc o multime care au fost la Campina si acuma fac si Dreptul si au acelesi beneficii ca un absolvent de la Academia de politie... :OK:

Ba s-o crezi tu!!!!
Si vorbesc in cunostinta de cauza. Been there done that!
Am terminat Campina, am visat la cai verzi pe pereti, dupa care au venit regretele. Nu o sa mi-o iert ca n-am stat acasa un an (dupa ce am picat cu brio la Academie) sa mananc cartile si sa dau anu urmator la Academie!!!
Nu te face nimeni nimic!!!
Daca tot vrei Militie, pune mana pe carte, da' serios nu gluma, si da la Academie!! Aia da!
Am terminat Campina dupa care m-au trimis la tara la post. Si da sunt fata!!!
Intr-adevar e un serviciu bun la 20 de ani cand ai tai colegi sunt inca pe banii parintilor la facultate. Dar o sa realizezi ca puteai si vroiai mai mult decat o viata de stat sub papucu' lu sefu'. Restul sunt detalii.

View Postandonieandrei, on 28th November 2009, 20:03, said:

Pot sa fac dreptul si scoala de politie in acelasi timp?

Ma gandesc ca nu vrei sa faci dreptu la zi :) ca nu-ti iese.

Si pentru cel cu media la purtare. In principiu nu se poate daca nu ai media la purtare care se cere. Dar daca taticu are vreo "cunostinta"....toate se rezolva.

Chiar oare cat mai costa "intrarea" ? ca pe vremea mea se auzea de un "Logan" :))

Edited by zoridezi, 28 November 2009 - 22:53.


#25
andonieandrei

andonieandrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 31.07.2008
Frara frecventa binenteles, dar ce ai spus tu ma cam ingrozit, tocmai de aceea vreau sa le fac in paralel, sa nu regret prea mult ca nu am dat la academie.

Edited by andonieandrei, 29 November 2009 - 00:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate