Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Madonna divorteaza

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007

Quote

Unul dintre cele mai „scumpe” divorturi din showbiz este iminent, sustine presa engleza, referindu-se la regina pop Madonna si sotul acesteia, regizorul Guy Richie. Interesant este ca, in urma despartirii de cantareata, Richie s-ar putea alege cu jumatate din averea ei, aproximativ 200 milioane de euro.
Pretentia regizorului vine ca urmare a faptului ca a avut un mariaj de 10 ani cu Madonna, ca a sprijinit-o in cariera si ca au impreuna doi copii (unul adoptat). Surse din preajma cuplului au declarat ca Madonna a apelat deja la serviciile unei avocate de top, cea care l-a reprezentat la tribunal si pe Sir Paul McCartney in divortul cu Heather Mills. Conform acelorasi surse, Madonna si Guy urmeaza sa ofere presei un comunicat prin care sa-si anunte despartirea.
Sursa
Cel mai ciudat mi se pare faptul ca Guy Ritchie vrea jumatate din averea ei adica aprox 200 milioane de dolari.

#2
tonks

tonks

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 15.08.2007
pai ce treaba are el cu banii ei? mi se pare de-a dreptul patetic ca un barbat sa aiba pretentii la banii femeii lui. jenant.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate