Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

E.R.-Spitalul de urgenta

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
"Spitalul de urgenta" a intrat intr-un nou sezon, cel de-al XV-lea. Se mai uita cineva? Serialul a fost difuzat si la Pro TV, oare de ce nu-l preia din nou?
Sezonul 14 a inregistrat cea mai scazuta audienta din istoria serialului, doar 9,2 milioane de telespectatori. Acum a ajuns la 310 episoade. Oare cand se va opri?
Site oficial

#2
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
De pe site-ul oficial aflam ca acesta este ultimul sezon, iar de pe imdb ca va avea 22 de episoade, insa nu stim sigur cand se va incheia, probabil in mai-iunie 2009. Episodul 4 din sezonul 15, "Parental Guidance" va fi difuzat pe 23 octombrie, pe NBC la ora 22:00.

#3
monique_all

monique_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.09.2007
il transmit pe procinema

#4
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Nu cred ca transmit pe Pro Cinema sezonul 15, asa ca...degeaba transmit episoade mai vechi pe care le-a vazut toata lumea...

#5
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Din pacate producatorul si scenaristul Michael Crichton a decedat astazi de cancer. Crichton e regizorul celebrului Jurassic Park dar si creatorul longebivului serial tv "Spitalul de urgenta". Dumnezeu sa-l ierte, pacat ca nu a mai apucat sfarsitul serialului... :(

Edited by duculeana, 05 November 2008 - 20:06.


#6
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
George Clooney revine in serialul care l-a facut celebru in intreaga lume, pentru 3 episoade, tot in rolul dr. Doug Ross. :coolspeak: Clooney a jucat in ER sase sezoane, intre 1996-2000.

#7
unencumbered

unencumbered

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 12.08.2008
ma uitam mereu la tv si chiar as vrea toate sezoanele, desi mi s-ar parea foarte ciudat sa vad de la bun inceput :P numai ca ar dura destul de mult pana le descarc pe toateee :))

#8
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Interesant e ca in 2006 numarul de telespectatori ai serialului a scazut la jumatate fata de anul 2000. Deci serialul e in continua scadere de audienta. Nu stiu de ce nu mai prind dramele la publicul american in ultimii ani toata lumea prefera comediile gen "House".
Oricum, ultimul episod al serialului va fi difuzat pe
Spoiler
.

#9
juli_anne

juli_anne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.09.2007
Anul asta am inceput si eu sa ma uit la ER. Am ajuns la sezonul 8 si imi place din ce in ce mai mult. Sper sa reusesc sa ajung la sezonul 15 :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate