Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

masina circulara de tricotat ciorapi

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alex_paval

alex_paval

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 09.01.2007
dragii mei doresc sa deschid o mica afacere,facand sosete.problema e ca sunt cam afon la capitolul asta de la a la z si pe net nu am gasit nimic care sa ma ajute...va rog dati mi o mana de ajutor,iar daca informatiile costa cu siguranta voi fi recunoscator.va multumesc anticipat...nici macar nu stiu ce fel de masina imi trebuie sau de unde iau fibrele...

#2
cristian06

cristian06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 13.05.2006
Daca nu te pricepi, eu zic sa nu te bagi. Incearca sa incepi o afacere la care te pricepi si/sau cu cineva care se pricepe.

#3
loock

loock

    Unas

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,656
  • Înscris: 29.03.2006
Oamenii nu se nasc invatati; omul a zis ca vrea sa afle ce nu stie...
Alta este problema - daca faci fata concurentei deja existente.
Eu cumpar pt. uz personal ciorapi de bumbac 100%, f. buni, cu 2 RON pret en-detail.
Pt. utilaje si fibre cauta pe google si in pagini aurii.
Ca sa fi profitabil, probabil trebuie sa iei fibre direct de la un producator chinez sau indian, si sunt riscuri cu transportul.
Iar ca sa asiguri trei ate...pare cam penibil...:)
Daca ajungi sa comanzi vapoare intregi, atunci este altceva.
Unii prefera sa importe produsele finite (ciorapi); pretul de fabrica in India/China este f. mic (incredibil de mic)

Edited by loock, 05 October 2008 - 23:04.


#4
cristian06

cristian06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 13.05.2006
Inteleg ca vrea sa se informeze, dar nu cred ca va obtine suficiente detalii aici ca sa faca o afacere profitabila. De aceea e bine sa pleci la drum cu cineva care stie sau cu o sursa sigura de informatii.

#5
prise

prise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 30.04.2006
eu stiam o firma prin piatra neamt ... am fost si am vazut niste utilaje la ei (acum vreo 4-5 ani)... era in jur de 15 mii un aparat pt sosete ... facea si sosete cu degetele ... un avantaj  foarte mare ca nu iti trebuie nici un angajat .... aparatul le facea cap, coada ...am sa incerc sa vad daca gasesc iar numele firmei ...
salut

#6
ionyde

ionyde

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 03.06.2007
Am eu o masina tricotat sosete SOOSAN de vanzare la pret bun. Atasat poza cu datele de identificare. Poti sa ma contactezi sa vorbim mai multe detalii pe numarul 0767773124 (Alexandru)

Attached Files


Edited by ionyde, 09 December 2015 - 10:47.


#7
ionescu_v_daniel

ionescu_v_daniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.09.2012
Buna ziua. Domnule Ionyde, mai aveti masina de tricotat sosete? Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate