Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Un mic ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
EL-GABRY

EL-GABRY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 04.01.2006
Am un DVD cu o nunta de la cineva,ce se poate vedea pe DVD Player (E-Boda 777).Cum fac copii dupa el,sa se vada pe Player,ca eu nu reusesc.Am ars un DVD,dar nu il deschide E-Boda,doar pe PC il pot vedea.Am procedat astfel:Am dat COPY la fisierele (doua VIDEO) de pe DVD-ul care merge,PASTE in PC,apoi acestea le-am pus direct pe un DVD blank.Sincer,la inceput imi scria ca nu o sa se vada pe un player si sa folosesc altceva,dar nu stiu cum sa fac.Am doar un singur DVD WR pe PC.Poate cu doua...dadeam copy direct,cine stie.Sigur pt.meseriasi e o intrebare stupida,dar eu in afara de burn CD,DVD...nu stiu sa folosesc Nero prea bine.Multumesc.

#2
viceroy56

viceroy56

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,014
  • Înscris: 28.10.2006
Orice program de ars DVD-uri ai, folosesti optiunea Copy DVD. Indiferent ca ai 1 sa 2 unitati optice in PC! Stie programul ce sa faca. Va scoate originalul dupa ce il copiaza in PC si apoi iti va cere blank-ul.
Ce ai facut  tu acolo e o magarie, nu copie de DVD.
De ce nu ai intrebat inainte de a face "inventii"?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate