Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Fitness, aerobic

- - - - -
  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#55
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
@toyomi:
eu de dârzanie, viteza si durabilitate, dar toate la un loc si odata!  :coolspeak:

:vampire:

P.S. si un pic de burta acolo sa acopere instrumentul.. nu strica; abia pot striga la el cand ma supara: Ce ai ma!? nu ti-ai vazut-o azi?

#56
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Lady_in_Red, on Jan 14 2005, 01:44, said:

@toyomi:
eu de dârzanie, viteza si durabilitate, dar toate la un loc si odata!  :coolspeak:

:vampire:

P.S. si un pic de burta acolo sa acopere instrumentul.. nu strica; abia pot striga la el cand ma supara: Ce ai ma!? nu ti-ai vazut-o azi?

<{POST_SNAPBACK}>



@lady in red...yeah! :coolspeak:

#57
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
aha...........

#58
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,354
  • Înscris: 07.12.2002

Lady_in_Red, on Jan 14 2005, 01:35, said:

si poate asa aflam si noi mai bine de ce suntem magnetizate?
Bai femeia in rosu, ia mai lasa-ne cu fazele tale de parca ai fi emblema feminitatii de pe forumul asta :death:  De ce vorbesti la plural?

#59
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Ninja, on Jan 14 2005, 02:02, said:

Bai femeia in rosu, ia mai lasa-ne cu fazele tale de parca ai fi emblema feminitatii de pe forumul asta :death:  De ce vorbesti la plural?

<{POST_SNAPBACK}>




:huh:  :surprise:

#60
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
poate ne spune cineva p-aici care e modul natural de a "dobandi" muschi, ca vad ca porcu' asta african e vai sunca lui de o suta de kile :roflmao:

#61
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

brandonel, on Jan 14 2005, 02:27, said:

poate ne spune cineva p-aici care e modul natural de a "dobandi" muschi, ca vad ca porcu' asta african e vai sunca lui de o suta de kile :roflmao:

<{POST_SNAPBACK}>



nu te place nimeni ? vin' la mine ,poate asa mai invat si eu niste gramatica :naughty:

#62
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004

Ninja, on Jan 13 2005, 12:02, said:

Bai femeia in rosu, ia mai lasa-ne cu fazele tale de parca ai fi emblema feminitatii de pe forumul asta :death:  De ce vorbesti la plural?

<{POST_SNAPBACK}>


Vrei sa vorbesc la singular? ok
bai nu mai sunt... acum se cheama statiuni!
apelativul preferat este "mai draga";
Personal as putea spune ca-mi plac si alde Ninja. Cica astia au "sabie" serioasa, stiu sa lucreze la mai multe aparate aproape simultan... si nu sunt grasi! Oricum, trebuie sa "lucreze" din greu sa faca putin fund/c.u.r.... nu de alta dar cred ca si ei sunt la curent cu  ideea ca degeaba ai sabie daca n-ai si cu ce s-o impingi...

:vampire:

P.S. iti sugerez prieteneste sa nu te mai iei de mine  :nonobad:  fa-te ca ploua...

Edited by Lady_in_Red, 13 January 2005 - 20:27.


#63
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,354
  • Înscris: 07.12.2002

Lady_in_Red, on Jan 14 2005, 03:26, said:

P.S. iti sugerez prieteneste sa nu te mai iei de mine  :nonobad:

<{POST_SNAPBACK}>

Ca altfel ce?

#64
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
lol..  :lol: hai k devine interesanta discutzia  care ar fi modul ala de a dobandi muschi... eu unu nu am nevoie de buboase ochelariste.. nu ma satisfac

#65
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002

toyomi, on Jan 13 2005, 18:38, said:

eu de inteligenta  ,penis si grasime.... :coolspeak:

tu ?

<{POST_SNAPBACK}>



toyomi, on Jan 13 2005, 19:30, said:

nu te place nimeni ? vin' la mine ,poate asa mai invat si eu niste gramatica :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>


gramatica trebuia sa fi invatat PANA acum, in scoala. dar se pare ca nu te-a atras asa tare precum penisul si grasimea :nonobad:

daca ai chef de ceva... vorbeste cu africanu'. el are de toate: burta, penis, grasime, etc... cu inteligenta sta el mai prost, da' compenseaza cu kilogramele... in jur de 100 :roflmao:

PS: si in plus de asta... e uns cu toate alifiile
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

#66
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
lol  :lol:  ahahha

#67
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

brandonel, on Jan 14 2005, 06:50, said:

gramatica trebuia sa fi invatat PANA acum, in scoala. dar se pare ca nu te-a atras asa tare precum penisul si grasimea :nonobad:

daca ai chef de ceva... vorbeste cu africanu'. el are de toate: burta, penis, grasime, etc... cu inteligenta sta el mai prost, da' compenseaza cu kilogramele... in jur de 100 :roflmao:

PS: si in plus de asta... e uns cu toate alifiile
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

<{POST_SNAPBACK}>



daca tu stai     mai bine decit el    cu inteligenta  de ce nu poti avea cel putin o "buboasa" ? :console:

iar africanul nu cred c-are 100 de kg. ba dimpotriva , eu cred ca-i musculos, negru si paros. :lol:

#68
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Vad ca a degenerat discutia asta.
Femeilor care pretind ca nu sunt atrase de fizic ci de alte abureli le zic BULLSHIT!
PRIMUL lucru pe care il vezi la un om (femeie sau barbat) este fizicul. Abia apoi incepi sa descoperi ce are in cap si in suflet.
Iar daca iei 2 persoane, sa zicem barbati (ambii cu un caracter exceptional, insa unul arata bine iar celalalt nashpa), pe care il alegi? Cand zic "arata bine" nu zic sa arati ca un concurent la Mr. Olympia, ci sa ai un corp armonios, muschi nu neaparat mari, dar bine-definiti si cat mai putina grasime. Iar pt asta nu trebuie de loc sa iei steroizi.

#69
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
Necronomikon are dreptate...  dar poate tu preferi ochelaristi cu coshuri.. Dorks .. nu ?

#70
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
iar eu ii spun lui Necro... ca are dreptate... si sa nu uite ca trebuie sa fie si exceptii care confirma regula lui  :P

oricum, se recomanda (de pilda acum oficial in us!)  sa faci zilnic nu 30 ci 60...90 minute exercitii de intretinere!  (n-am zis FORTA!)

LIR :vampire:

#71
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
am facut comanda la combinatul siderurgic pentru o cusca rotativa imensa pe care o voi lega la un generator, iar io voi alerga ca un sobolan gras ce sint si o sa-mi produc singur curentul electric necesar in gospodarie. cind voi obosi voi introduce 2000 de sobolani obisnuiti ca sa nu ramin pe intuneric

#72
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Esti cam gras bai Mosotti daca faci cat 2000 de sobolani.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate