Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Noul program de fidelizare Orange

- - - - -
  • Please log in to reply
189 replies to this topic

#181
clodius

clodius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 25.05.2006

View PostFireSky, on Nov 15 2008, 18:12, said:

Scump,scump,se putea mai bine:)
Pt nevoile mele de comunicare este ok. Mai multe minute ar fi fost irosite pe mine, plus ca in mare parte sunt la serviciu asa ca pot vorbi moca :) Si nici nu sunt cine stie ce client care plateste lunar zeci de euro factura, m-am incadrat intotdeauna in abonament.


View PostTeophileos, on Nov 15 2008, 18:24, said:

"kzmrte"
ce este asta?

#182
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

View PostGsmWorld, on Nov 17 2008, 23:20, said:

Daca fac figuri spune-le ca ai un prieten care a primit oferta asta si cu siguranta ti-o vor oferi si tie.

  Dap,si au dat-o,dar doar la abonamentul de baza de 3 euro care a devenit 1.5 euro.Mersi de informatie!Ma enervez sa vad ca daca nu o ceream,..nu o primeam.Frate-miu m-a sunat azi si mi-a spus ca nu i-au dat tipul asta de abonament desi aveam abonamentele facute in aceeasi zi si aveam facturi oarecum similare!De ce naiba tin cont?

#183
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006

View Post.Cris.M., on Nov 18 2008, 23:53, said:

Dap,si au dat-o,dar doar la abonamentul de baza de 3 euro care a devenit 1.5 euro.Mersi de informatie!Ma enervez sa vad ca daca nu o ceream,..nu o primeam.Frate-miu m-a sunat azi si mi-a spus ca nu i-au dat tipul asta de abonament desi aveam abonamentele facute in aceeasi zi si aveam facturi oarecum similare!De ce naiba tin cont?
Ma bucur ca ai primit-o.In romania daca nu ceri nu primesti.Regula e sa dea infunctie de cat cere clientul.Oferta asta stiam eu sigur ca se da, dar poate dau chiar mai mult, cine stie?

#184
Tatabv

Tatabv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.05.2008

View Postanonimulno01, on Oct 31 2008, 11:16, said:

nu. se va taxa separat.

LE:am uitat sa zic ca dupa consumarea minutelor incluse se taxeaza, pana atunci se consuma din minute.


cum activez numerele magice?

#185
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

View PostTatabv, on Dec 2 2008, 19:59, said:

cum activez numerele magice?

*100# -> orange thank you ->numere favorite thank you -> definire numere favorite.
Poti defini:

1 numar favorut daca ai intre 1-3 ani vechime
2 intre 3-5 ani vechime
3 peste 5 ani vechime.

#186
zeet

zeet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 12.07.2005
Beneficiile clientului gold dupa achizitionarea unui telefon la fidelizare cum se primesc? Adica minutele alea, am cumparat telefonul de o saptamana si nu am nici o veste de asa ceva.

#187
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007

View Postzeet, on Dec 11 2008, 23:46, said:

Beneficiile clientului gold dupa achizitionarea unui telefon la fidelizare cum se primesc? Adica minutele alea, am cumparat telefonul de o saptamana si nu am nici o veste de asa ceva.
Beneficiile trebuie sa ti le activezi tu prin selfcare, ramura Thank You, subramura Beneficii

#188
sp3dia007

sp3dia007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 12.09.2009
După ce de la 1 iulie Orange nu mai acorda puncte thank you pt toate operațiunile cu cardul Orange Money. După ce ca nu mai acorda pty nici pt abonamentele mai mici de 7 euro. Iar acolo unde sunt peste 7 euro este necesara achitarea facturii online pt a obține puncte.
Cel mai rău și mai rău ma supăra lipsa de predictibilitate. La câte modificări au adus programului de fidelitate sunt în stare oricând sa îl stopeze și clientul rămâne cu punctele nefolosite.
Săptămâna trecută Orange a scos și transferul punctelor între abonați. Asta pe motiv ca abonatul la terminarea perioadei contractuale cerea un abonament mai mic, dacă nu i se dădea își transfera punctele altcuiva și se muta la concurenta sau pe cartela. Acum nu mai poate face acest lucru fără a pierde triplarea punctelor.

Edited by sp3dia007, 22 September 2021 - 12:48.


#189
mtuchendria

mtuchendria

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 779
  • Înscris: 01.05.2016
E jocul lor, regulile lor, utilizatorii sunt doar niste pioni. Trebuie sa scoata banii dati pe fixul de la T, ca doar nu vreti sa aduca ei din Franta...acolo doar pleaca verzisorii.

#190
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Mulțumesc pentru informații!! Am rămas cu punctele în aer. Nesimțiți că nu ne-au anunțat!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate