Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Sony-Ericsson T630

- - - - -
  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#19
outsdr

outsdr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 03.06.2004
De calitatea pozelor ce parere avetzi ...eu unu is nemultumit

#20
goesalajan

goesalajan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 10.06.2004

outsdr, on Jan 28 2005, 23:50, said:

De calitatea pozelor ce parere avetzi ...eu unu is nemultumit

<{POST_SNAPBACK}>

pai tu la ce te ashteptai. camera foto la t610 e o tampenie cif. daca vrei poze bune ia-tzi aparat foto.

#21
catalin1paul

catalin1paul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.01.2005
Salutare la toata lumea
Am si eu o intrebare la voi pt. un T630... am incercat sa pun ca sunet de apel o melodie format .amr dar nu reusesc. Sa fie vreo problema cu telefonul, sau formatul .amr nu poate fi pus ca sunet de apel? Ce formate de sunet recunoaste?

Edited by catalin1paul, 21 February 2005 - 16:22.


#22
mistrix

mistrix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 26.06.2002
Dar cu ce se iau pozele de pe el? Ca sa transfer pe el de pe PC am reusit dar invers nu stiu cu ce. Am incercat cu MobileEdit si fma (flat mobile agent) parca si amandoua au zis ca nu pot accesa ca cica nu sunt autorizat. A reusit careva sa ia pozele de pe el?

#23
dan_versatu

dan_versatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 25.04.2004

catalin1paul, on Feb 21 2005, 16:22, said:

Salutare la toata lumea
Am si eu o intrebare la voi pt. un T630... am incercat sa pun ca sunet de apel o melodie format .amr dar nu reusesc. Sa fie vreo problema cu telefonul, sau formatul .amr nu poate fi pus ca sunet de apel? Ce formate de sunet recunoaste?

<{POST_SNAPBACK}>



Sal
Tot ce e .amr nu poate fi pus ca sunet de apel  :angry:
Formatele audio recunoscute sunt: .mid  .amr  .imy  

@matrix

incearca si cu handset manager . asta e programu care ti-l dau ei cand cumperi cablu de date

#24
mistrix

mistrix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 26.06.2002

dan_versatu, on Feb 26 2005, 12:54, said:

incearca si cu handset manager . asta e programu care ti-l dau ei cand cumperi cablu de date

<{POST_SNAPBACK}>


Nu am cablu de date. L-am conectat prin portul infrarosu de la laptop. Alte idei?

#25
catalin1paul

catalin1paul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.01.2005

dan_versatu, on Feb 26 2005, 12:54, said:

Sal
Tot ce e .amr nu poate fi pus ca sunet de apel  :angry:
Formatele audio recunoscute sunt: .mid  .amr  .imy 


<{POST_SNAPBACK}>


Sa inteleg ca pentru sunet de apel nu se poate folosi decat format .mid? :confuzzled:

Edited by catalin1paul, 27 February 2005 - 11:34.


#26
dan_versatu

dan_versatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 25.04.2004
@catalin1paul   si  cele in format .imy pot fi setate ca sunet de apel

@mistrix intra aici http://myforum.lasyk...isplay.php?f=18  si poate gasesti informatii despre conectarea prin infrared si despre problema ta

Edited by dan_versatu, 27 February 2005 - 12:37.


#27
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,285
  • Înscris: 13.05.2004
s-a introdus in oferta connex la abonament la 125 usd de vreo saptamana!!!

#28
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

mistrix, on Feb 26 2005, 17:00, said:

Nu am cablu de date. L-am conectat prin portul infrarosu de la laptop. Alte idei?

<{POST_SNAPBACK}>


conecteaza telefonul la IrDa si da-i send la poza prin IrDa! Si invers depe PC pe tel!

#29
atica_baby

atica_baby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 30.03.2005
am si eu o problema: nu pot sa descarc melodii pe telefon si nici sa scot pozele din telefon. ce softuri trebuie sa folosesc? help

#30
mistrix

mistrix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 26.06.2002
Pentru a scoate pozele din telefon, pune telefonul in dreptul portului infrarosu, da-i sa vezi poza pe telefon, apoi da-i sa o trimita prin infrarosu. Windows-ul o sa isi dea seama ca vrei sa trimiti ceva si o sa-ti afiseze un dialog prin care te intreaba daca vrei sa primesti fisierul.

Pentru a trimite pe telefon, ar trebui sa-ti apara pe desktop un link ceva de genul send files to another computer sau ceva de genul asta cand conectezi telefonul prin infrarosu.  Dai dublu-click pe ala si selectezi fisierele pe care vrei sa le trimiti. Asta e tot

#31
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
La SE e cel mai usor de transferat poze and stuff! fata de alte marci de telefoane unde ai nevoie de softuri si softulete si trebuie instalat prima data un soft dupa aia alt soft trebuie sa ai un adevart tutorial pentru a transfera o poza

SE rulz  :P

#32
k-elu

k-elu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 13.03.2005

Arpi, on Mar 30 2005, 14:22, said:

La SE e cel mai usor de transferat poze and stuff! fata de alte marci de telefoane unde ai nevoie de softuri si softulete si trebuie instalat prima data un soft dupa aia alt soft trebuie sa ai un adevart tutorial pentru a transfera o poza

SE rulz  :P

<{POST_SNAPBACK}>



arpi are dreptate t630 este un telefon fff bun mai bun decat multe nokia  care sunt chiar mai scumpe si este f personalizabil poti sa pui teme si imagini cu gramada poti sa bagi jocuri si melodi la gramada ceea ce pe un nokia sau motorola mai putin. si calitativ este exceptional mai ales carcasa care are o integritate extraordinara si am auzit ca cica poti sa schimbi memoria aia mica in truna mai mare de 16 sau 64 dar asata am auzit-o pe un forum din strainatate deci la noi mai putine sanse. sau am auzit ca poti chiar sa ii schimbi ecranul cu unul de k700 pt detali intrati in topicul asta facut de mine pt t630 unul din cele mai bune telefoane.


http://forum.softped...showtopic=53051

  intrati pe lincul de mai sus B)

#33
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Eu ca fost posesor de T630 nu il recomand. Posesori diferiti, pareri diferite.

#34
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004

Jarrive, on Apr 1 2005, 10:10, said:

Eu ca fost posesor de T630 nu il recomand. Posesori diferiti, pareri diferite.

<{POST_SNAPBACK}>

De ce nu eshti multumit de el?

#35
k-elu

k-elu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 13.03.2005

Jarrive, on Apr 1 2005, 10:10, said:

Eu ca fost posesor de T630 nu il recomand. Posesori diferiti, pareri diferite.

<{POST_SNAPBACK}>



:coolspeak:  :rolleyes: astazi miam cumparat si yo telefonul adik t630  si vreau sa spun ca e mai bun decet imi imaginam face poze mai bune decat nokia 6230 si ecranul se vede  mult mai bine. yo sunt super multumit si va dau un sfat sa nu il resetati sau sa dati doar resetari setari cai yo am dat resetare generala ca sa imi sterg toate nr din agenda si  mam trezit ca mia sters si multe melodi care le avea puse din fabrica sau wallpapere  dar nu e mare problema ca la pun yo la loc cu un cablu.a si mia sters si jocurile am ramas doar cu 2 vraly si unu nus cum se numestftre unu nasol dar las ca se rezolva ;)  :D  deci telefonul il recomand cu caldura si incredere pt ca este unul dintre cele mai bune. :coolspeak:

#36
k-elu

k-elu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 13.03.2005

k-elu, on Apr 3 2005, 13:23, said:

:coolspeak:  :rolleyes: astazi miam cumparat si yo telefonul adik t630  si vreau sa spun ca e mai bun decet imi imaginam face poze mai bune decat nokia 6230 si ecranul se vede  mult mai bine. yo sunt super multumit si va dau un sfat sa nu il resetati sau sa dati doar resetari setari cai yo am dat resetare generala ca sa imi sterg toate nr din agenda si  mam trezit ca mia sters si multe melodi care le avea puse din fabrica sau wallpapere  dar nu e mare problema ca la pun yo la loc cu un cablu.a si mia sters si jocurile am ramas doar cu 2 vraly si unu nus cum se numestftre unu nasol dar las ca se rezolva ;)  :D  deci telefonul il recomand cu caldura si incredere pt ca este unul dintre cele mai bune. :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


am uitat sa va intreb bateria trebuie formata sau pot sa incarc numai 4h cat este nevoie? tipul de la connex mia spus ca nu trebuie sa fie formata ca e polimer si nu trebuie iar pe bateria mea scrie ca e facuta in japan si terminata in malaesia e mai buna decat alea facute in china si terminate  prin nus ce coclauri? ^_^   merci si sa scrieti parerile voastre fata de baterie va rog yo mult  B)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate