Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

blocare sistem la capturi

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
adiharan

adiharan

    Oldest member. Probably

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,720
  • Înscris: 24.03.2002
mi se blocheaza sistemul (athlon 600, 256 ram, tuner kworld, xp) dupa ce fac  vreo 15 min' captura. care ziceti voi ca ar fi cauza?
deci: nu mi se supraincalzeste proc-ul, nici placa de baza.
setarile din bios sunt toate la maxim. dar care ar putea influenta mai mult? ca daca le iau pe rand, o sa-mi ia vreun an sa gasesc problema.  
In primul rand, de la setarile memoriei, ale chipsetului pb, sau ale agp-ului?
sau eroare in aplicatie-posibil, zic eu.
driverele sunt in general certificate, nu cred ca de aici e problema, pt. ca restul aplicatiilor merg perfect, ia driverele tunerului sunt cele mai noi de pe site-ul kworld.

#2
eXecu7or

eXecu7or

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 07.12.2001
Incearca si driverii de la www.iulab.com

P.S. Vezi ca mai sunt thread-uri de tuner p-aici

#3
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Sunt multe lucruri care fac ca sistemul sa se blocheze.Incearca si cu un alt program de captura(banuiesc ca-l ai pe ala care a venit cu cd-ul de instalare) si mai ai rabdare un timp ca e foarte probabil sa-ti dai tu seama care ar fi cauza!

#4
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
nu stiu ce sa zic decat cu ce codec si in ce format faci captura, pe ce sistem de operare ? nu cumva atingi limita de 2Gb si cand o depasesti softul nu mai poate sa scrie si pur si simplu crapa ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate