Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Z720i Bugs

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
ctudose

ctudose

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 19.02.2004
Bug: Din cand in cand (de obicei cand e bateria descarcata) i9ncepe dsa cante singur ca si cum cineva ar suna. Tel e in standby.

#38
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

ctudose, on May 27 2005, 16:34, said:

Bug: Din cand in cand (de obicei cand e bateria descarcata) i9ncepe dsa cante singur ca si cum cineva ar suna. Tel e in standby.

<{POST_SNAPBACK}>


Now, that's freaky  :lol:

#39
dlbogdan

dlbogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 25.08.2004

ctudose, on May 27 2005, 16:34, said:

Bug: Din cand in cand (de obicei cand e bateria descarcata) i9ncepe dsa cante singur ca si cum cineva ar suna. Tel e in standby.

<{POST_SNAPBACK}>


Ba baieti... ce dreaq faceti cu ZAPP-ul??? Pai eu va credeam baieti destepti mai?? Macar hai sa facem un Scarry Movie ceva  :w00t:  :w00t:

#40
Vlad1234

Vlad1234

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 19.05.2005
lolz... nu am avut nici un bug din ce ati zis voi.. la mine mere foarte bine..  :coolspeak: da nu gasesc cablu de date :deadtongue:

#41
Dok

Dok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 11.02.2004
o mai patesc cu al meu zapp 720i. Dupa ce termin o convorbire si inchid clapeta, atunci cand il deschis iar, ecranul ramane inchis (ca si cum ar fi in standby). Ca sa isi revina trebuie sa ii scot bateria. :(

#42
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,144
  • Înscris: 05.12.2002

View Postctudose, on May 27 2005, 16:34, said:

Bug: Din cand in cand (de obicei cand e bateria descarcata) i9ncepe dsa cante singur ca si cum cineva ar suna. Tel e in standby.
NU. CHIAR SUNA cineva ;) dar nu ai ce sa-i faci decat sa-i scoti bateria (te poti juca cu el absolut normal, te poti uita in agenda, etc, doar ca el suna dar nu-ti afiseaza nimic. mai nasol e cand nu stii cine te-a sunat.)

#43
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Oamenii buni ajutati-ma si pe mine nitel:) am intrat finally in posesia unui z7210i,mi se pare super misto telefon doar ca am o mica problema..habar nu am cum sa trimit pozele care le-am facut cu fonul prin mail,cei de la zapp spun ca in mobile explorer la zapp mail am optiune de atasament..insa eu nu am gasit deloc optiunea asta ...:(

#44
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
mie mi-a mers doar cu programul de mail din zappme ( ala pe care dai bani). Acolo exista optiunea de atasare.
Sau poti sa iti cumperi un cablu.
Nu de alta dar cu un cablu poti face si sincronizare cu outlook, backup la agenda, etc

#45
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Gata am rezolvat problema 10x :D

#46
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 16.10.2002

View PostAlexutz_C, on Nov 10 2005, 12:47, said:

Gata am rezolvat problema 10x :D

Cum?!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate