Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Traseu Iasi - Baneasa cu ocolire Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Ravenlord31

Ravenlord31

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.06.2007
Salut. Miercuri la ora 18:00 plec cu avionul din Baneasa spre Monastir, Tunisia. Sunt din Iasi si intentionez sa vin pana la aeroport cu masina.
Imi spune si mie va rog cineva cum fac ca sa evit traficul infernal din Bucuresti ? Exista o sosea de centura, ceva ? Ideal pt mine ar fi sa ocolesc capitala cu totul.
Pana in Bucuresti voi merge Iasi - Vaslui - Focsani - Buzau - Bucuresti.

PS: Avand in vedere ca avionul pleaca la 18:00, iar eu trebuie sa fiu la aeroport la 16:00, am sanse sa ajung fara emotii prea mari daca plec din Iasi la 07:00? cu un popas de vreo 15min si viteza medie 90 km/h ?


Multumesc anticipat!


#2
katany07

katany07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.09.2008

 Ravenlord31, on Sep 1 2008, 02:53, said:

Salut. Miercuri la ora 18:00 plec cu avionul din Baneasa spre Monastir, Tunisia. Sunt din Iasi si intentionez sa vin pana la aeroport cu masina.
Imi spune si mie va rog cineva cum fac ca sa evit traficul infernal din Bucuresti ? Exista o sosea de centura, ceva ? Ideal pt mine ar fi sa ocolesc capitala cu totul.
Pana in Bucuresti voi merge Iasi - Vaslui - Focsani - Buzau - Bucuresti.

PS: Avand in vedere ca avionul pleaca la 18:00, iar eu trebuie sa fiu la aeroport la 16:00, am sanse sa ajung fara emotii prea mari daca plec din Iasi la 07:00? cu un popas de vreo 15min si viteza medie 90 km/h ?


Multumesc anticipat!


[b]Parerea mea  : cel mai bun treseu e asa..... IASI - Tg FRUMOS -  ROMAN -BACAU - FOCSANI - BUZAU - URZICENI -BUCURESTI  !!! e cel mai bun drum ... poti merge cu 120 130 fara probleme ....ba chiar de la buzau pana la urziceni mergi si mai tare e bun drumul .... practic tot drumul e bun , de ocolit nu ocolesti nimic.... ajungi mai repede pe unde am zis eu ...
pt  a ajunge la baneasa ai centura .... inainte de a intra in bucuresti ai un drum la dreapta..... mai exact inainte de podul care te duce in bucuresti ... ai sa vz acolo ..... oricum nu te gandi ca centura  e libera ... e foarte aglomerata... am facut 1 ora jumate ....dar oricum prin oras faci mai mult de 2 ore...pleaca de akasa pe la 7 -8 dimineatza

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate