Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Supernatural (2005 - )

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#37
10nutz_413x

10nutz_413x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 01.02.2007
Yeah, ok...cum spui desi nu am dat nume de siteuri sau alte exemple and, de google au auzit toti.
Ontopic: ce pacat ca nu e prea popular serialul,nu e prea activ topicul :(
Oricum supernatural rullz, si acest episod a fost fain..pan' acuma nu au luat-o pe aratura ca alte seriale.
peace si la cat mai multe sezoane :)

#38
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
interesanta schimbare pentru episodul 5,la inceput credeam ca e vreo farsa ceva,cand am vazut ca e alb negru,dar pana la urma mi s-a parut misto realizat,au fost multe chestii comice in serial,mai ales la secventa in care "Dracula" fuge de Dean cu un scooter  :lol: sau cand se ridica respectiva mumie din sarcofag si incepe paznicul ala sa traga prin ea  :lol: .Deci pana la urma nota maxima pentru serial,si astept urmatorul serial.Pana atunci vizionare placuta celor care nu au apucat inca sa-l vada.

#39
icemusike

icemusike

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.05.2008
intradevar eu am luat de 2 ori ep 5 sa ma conving ca e alb negru :)) cam aiurea ep 5 da fie, a fost comic asteptam 6

Edited by icemusike, 19 October 2008 - 23:02.


#40
higheaven

higheaven

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 01.09.2005
Supernatural.S04E06. Dupa sfarsitul episodului, Jensen Ackles face o reprezentatie de nota 10 pe playback-ul melodiei Eye of the Tiger

Edited by higheaven, 24 October 2008 - 11:09.


#41
razvy990

razvy990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.12.2008
imi spune si mie cineva cand apare episodul 11 din sesonul 4 ??..ca saptamana asta nu a aparut :|... :((...super tare serialu....

#42
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
Din pacate e pauza pana in Ianuarie

#43
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
ianuarie 15 sau 29? ca mai toti se contrazic.

#44
razvy990

razvy990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.12.2008
moaaama si cat asteptam episodu urmator...:(((((

#45
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
sunt zvonuri cum ca sezonul 5 va fi ultimul ....
sper sa nu fie asa

#46
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
eh,nici sa-l lungeasca fara rost cum au facut cu Prison Break n-ar fi bine .Daca nu au planuri bune pt episoade peste sezonul 5 atunci mai bine se opresc dar nu se stie niciodata la serialul asta pt ca mie cel putin imi place sezonul asta mai mult decat primele 2 si nu au avut niciodata ratingurile mari pe care le au alte seriale populare (serialele de pe CW sufera la capitolul asta) dar au o gramada de fani super loiali si "zgomotosi" care conteaza.

#47
didixa_tm

didixa_tm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.01.2009
De fiecare data astept cu nerabdare urmatorul episod pentru ca nimeni nu-i va ajunge ever pe Sam & Dean prin ceea ce fac. Nu stiu pe care ii iubesc mai mult Jared/Jensen sau Sam/Dean, dar adevarul e ca indiferent, actori sau personaje, merita tot respectul si admiratia. Love you guys!

#48
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
ah e prea lunga asteptarea pana pe 15  :confuzzled:

#49
micutza-crazzy

micutza-crazzy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 16.10.2007
Eu voi lua sezonul 4 de inceput. Asa va trece mai usor timpul pana joi. SN a avut un inceput banal dar cu timpul au reusit sa creeze anumite legaturi intre personaje si sa dezvolte foarte frumos firul epic. A ajuns serialul meu preferat cam de prin sezonul 2... :wub:
Totusi, ma asteptam sa vad mai multi fani pe aici. Am ramas putin dezamagita sa constat ca suntem doar cativa mai "infocati", dar decat deloc e bine si asa. Putini dar buni, decat multi si degeaba. :cheers:
Oh, btw...Dean you rock!   :band:  


:peacefingers:

#50
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
Jensen  e prea tare :))
Nu as vedea pe altcineva mai potrivit rolului lui Dean :))..Daca ati vazut interviurile cu el,ati vazut ca au si multe chestii in comun  B)
Eu ma intreb daca vor mai aparea Cas si Uriel in restul episoadelor...Chiar daca ma dispera Uriel...nu sunt prea mari diferentele intre el si demoni...a poate doar ca el nu-si modifica omul pe care il controleaza,ca sa nu zic poseda.

#51
micutza-crazzy

micutza-crazzy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 16.10.2007
Castiel este si el ales foarte bine si isi joaca rolul la fel de bine. Nu cred ca ii vor scoate pentru ca mai au de lucru cu Dean. Adica ati vazut si voi "testul" acela de halloween cand au spus ca au primit ordine de "sus" sa rada un intreg oras de pe Terra, dar defapt ordinele lor erau sa asculte ordinele lui Dean.  :lol: Cam sucita treaba, nu? Cel putin mie mi'au lasat impresia ca vor mai ramane o vreme...

Replica lui Cas "I dragged you out of hell, I can throw you back in" din ep. 2 (Are you there God? It's me, Dean Winchester)  ne cam arata ca ingerii nu sunt asa de draguti si politicosi cum sunt prezentati in alte seriale/filme, avand liberul arbitru (fapt dovedit si in ep. 9-10 cand aflam ca Anna Milton -inger sub acoperire :lol: -  "dezertase" din rai). Este o viziune originala si captivanta (cred eu) asupra ingerilor fata de ce imi imaginam pana acum.
Sunt multe de spus despre show, insa un lucru este sigur: Kripke reuseste (aproape) de fiecare data sa ne surprinda cu cate ceva nou, neasteptat si deseori original.



Sper ca cei care urmariti serialul sa postati aici impresiile despre episodul urmator. Ar fi frumos..mai ales ca acum avem si un loc unde ne putem aduna, noi fanii acestui serial. :hug:
Mai sunt 3 zile... :clapping:

Edited by micutza-crazzy, 12 January 2009 - 23:31.


#52
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
Supernatural a intrat iar in pauza pana pe 5 mai...
Cele 4 episoade aparute de pe 15 ianuarie pana acum au dat senzatia ca Supernatural s-a intors la tematica de la inceput:vanatoarea propriu-zisa.Dar totusi ne-au lasat multe semne de intrebare..unul din acestea ar reiesi din ultimul episod,Sex and Violence,si anume am vazut ca Sam se crede mai bun decat Dean si ca incepe sa devina cum era acesta la inceput..

Edited by AdelinPuya, 12 February 2009 - 22:30.


#53
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View PostAdelinPuya, on Feb 12 2009, 23:29, said:

Supernatural a intrat iar in pauza pana pe 5 mai...
de unde stii?

#54
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
e anuntat pe siteul oficial

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate