Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect

Valencia-Steaua?

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

anti-psd

anti-psd

Junior Member

• Grup: Members

sigxcpu, on Feb 25 2005, 13:02, said:

tati, cand esti prost, nu ai atatia bani. faptul ca nu stapaneste gramatica limbii romane, nu-l face nicidecum prost. cele mai importante lucruri in viata sunt rezultatele.

<{POST_SNAPBACK}>

Hai sa fim seriosi.. nu m-a leg de gramatica lui.. e machedon.. nu pot sa am pretentii la capitolul asta... insa in gandire e dezastru.. nu prea poate sa zica ceva coerent..  romanii au o vorba : "Prost sa fii noroc sa ai ! " Si sunt unii atat de norocosi...  cum a facut banii ? smecherii .. nu e singurul.. crezi ca Copos a facut banii cinstit ? hehe.. furau cu tirul din germania si vindeau in romania la magazin.... old times..

Forza Steaua ! Felicitari Baietilor ! Tineti-o tot asa !

Porcea : macar din respect pentru performantele Stelei : blaturi mai putine returul asta !  Nu ca anul trecut , ca iar ne omori fotbalul !

Edited by anti-psd, 25 February 2005 - 16:45.

un_oarecare

un_oarecare

Senior Member

• Grup: Senior Members
O intamplare (victoria Stelei)! Cu o floare nu se face primavara. O sa-i bata cei de la Villareal de-o sa se c#c@ pe ei. Valencia trebuia distrusa cu 5-0, in halul in care era, daca Steaua avea mare valoare. Aia (de la Valencia) n-au jucat nimic la Bucuresti.
------
Valencia ar fi pierdut (sau ar fi castigat extrem de greu) chiar si pe un teren perfect in Ghencea. E o echipa in mare cadere de forma. Daca cineva crede ca eu gresesc (cand afirm ca nu e mare lucru victoria Stelei acum), sa-si aminteasca ce-a patit Germania in ultimul amical cu Romania. A fost zdrobita. Asa trebuia zdrobita si Valencia.
-----
Felicitari lui Gigi Becali! A avut dreptate cand toata lumea gresea, cand a ordonat titularizarea lui Cristea din primul minut. E mare lucru (sa ai dreptate cand toti gresesc). Aici a stat cheia victoriei Stelei, cred.
-----
Sunt foarte pesimist in ceea ce priveste aparitia unor noi succese (ale Stelei si fotbalului romanesc, in general). Cum apare un fotbalist bun, cum este vandut pe bani putini inainte sa se "coaca".
-----
Prevad un egal in cel mai bun caz la Bucuresti cu Villareal si o infrangere rusinoasa (cel putin 0-2) in deplasare.
-----
As fi pus pariu pe Steaua ca bate cu Valencia la Bucuresti dar n-as fi pus pariu ca se califica mai departe, cum a facut-o. Pentru asta, FELICITARI!
-----
Nu pun pariuri din principiu dar as zice ca am sanse 99% sanse cand zic ca Steaua o incaseaza la cel putin trei goluri diferenta (scor cumulat tur-retur) cu Villareal.
-----
DACA Steaua trece si de Villareal (ceea ce nu cred), ma duc la casa de pariuri si imi pun banii pe Steaua ca ajunge in finala si castiga.

dan_versatu

dan_versatu

Junior Member

Pai io zic sa strangi de acum bani sa pui la pariu.  :naughty:
Succes Stelei in continuare

anna's studio

anna's studio

Member

Eu vad lucrurile mai simplu: Steaua este o echipa ROMANEASCA, o ECHIPA, care a repurtat o victorie frumoasa. Si asa nu avem foarte multe motive de recunoastere, drept pentru care am putea fi, in general, mai putin carcotasi...
Bravo Steaua si mult succes in continuare.
Steaua este in sufletele romanilor de peste 25 de ani, cu sau fara Becali, cu sau fara bani. Toata tara se uita la un meci/ concurs al oricarei echipe romanesti din mandrie nationala. Nu mai fiti asa scortosi, cand se ajunge la astfel de performante conteaza mai putin cum se numeste echipa, important e ca exista acolo, in carti.
Eu am tremurat la TV si am claxonat de nebuna dupa meci pe strazi pentru ca erau romani si au realizat ceva. De rau se tot scrie/ vorbeste despre noi. Nu putem fi mai mandri de tara asta, sa ne respectam un pic si poate atunci vom fi respectati de altii??

O fana a sportului si al oricarei echipe romanesti

Mosotti

Mosotti

Geniu umil

mai sint unii care nu se uita la nici un meci si nici macar nu le pasa ca-s romani. ba chiar ar fi preferat sa se nasca pe luna. io-s unul dintre ei. in plus, claxonatul fara motiv este interzis, probabil ca ti-au facut poza in timp ce claxonai de nebuna si o sa-ti vina amenda acasa

Se@gull

Se@gull

Member

Nu banii, nici gramatica nu caracterizeaza un om de geniu ( ma refer la jiji Becali) ,daca unii nu pot intrevedea in aparentele fraze fara logica , logica din perspectiva lui , atunci asta nu il face pe el un om prost , ci un om cu o gandire diferita, cu o mentalitate diferita si aici se formeaza geniul.Daca toti am gandi ca el ce credetzi ca ar fi? O tara de oameni care 16h/zi isi maresc averea intr-un fel sau altul => haos. El nu are cum sa fie prost din moment ce a facut cat a facut si a inceput de la cea inceput.E pur si simplu un geniu.
Ma bucur pt. el si ii apreciez contributia la dezvoltarea Stelei , cea mai iubita echipa de fotbal a Romaniei  :coolspeak: .
Fortza Steaua si succes in continuare.

Mosotti

Mosotti

Geniu umil

io cred ca vrei sa te remarce gigi si sa te ia ca sa-i lustruiesti pantofii cu limba

adishor

adishor

Member

si mie imi place de Becali. nu ca ar fi el un om cu prea multa scoala dar stie sa faca bani(ceea ce e foarte important) si ma bucur ca a decis sa faca din Steaua o echipa de Champions League. Daca nu mai vinde jucatori poate la anu vom vedea Steaua in grupele ligii campionilor.
Succes Stelei in meciu` cu Villareal!!

Se@gull

Se@gull

Member

Mosotti, on Feb 27 2005, 19:00, said:

io cred ca vrei sa te remarce gigi si sa te ia ca sa-i lustruiesti pantofii cu limba

<{POST_SNAPBACK}>

ia-o mai usor cu bautura ca incepi sa aberesti.

anna's studio

anna's studio

Member

Mosotti, on Feb 27 2005, 00:34, said:

mai sint unii care nu se uita la nici un meci si nici macar nu le pasa ca-s romani. ba chiar ar fi preferat sa se nasca pe luna. io-s unul dintre ei. in plus, claxonatul fara motiv este interzis, probabil ca ti-au facut poza in timp ce claxonai de nebuna si o sa-ti vina amenda acasa

<{POST_SNAPBACK}>

am sa am grija sa te anunt daca primesc vreo amenda :)
ceea ce nu inteleg este de ce, daca nu esti interesat de ceea ce se intampla, intri si postezi o parere la un astfel de topic?
am observat pe aici oameni care cred in echipele despre care scriu.
tu pari a nu crede in mai nimic..
lol

Mosotti

Mosotti

Geniu umil

daca ai fi o femeie la fel de inteligenta ca un barbat oarecare (nu ca mine, fiindca e imposibil) ai fi citit si titlul threadului si primul post in care individul respectiv isi arata ingrijorarea, iar al doilea se pregateste pentru la anul. nu mai spun de toti aialalti care se indoiau si ei si care acum il considera pe gigi un cristos si pe steaua un real.
si daca e sa mai vorbim de meci am putea spune ca terenul ala e de tot cacatul si probabil nici o pajiste de oi din spania nu arata asa dupa furtuna. cind am vazut ca-i 2-0 am dat si eu pe meci si am vazut niste oameni plini de noroi tavalindu-se in cupa eufa in anul 2005. e inadmisibil sa apari cu o asemenea smircuri si sa pui niste oameni pe el ca sa se impiedice dupa minge.

daca a meritat steaua sa cistige? a meritat. orice echipa care a cistigat un meci a meritat asta dintr-un motiv sau altul. numai pierzatorii cretini se lauda ca au jucat mai frumos dar au avut ghinion.

daca am ceva cu steaua sau gigi? nope. cred insa ca e cazul sa mai lasati bucuria si sa incepeti sa va ingrijorati pentru next game. si sa va rugati sa mai ii dea dzeu niste idei lui gigi

adishor

adishor

Member

Nu va mai legati de gazonul de pe Ghencea pt ca nu e de vina Becali sau clubul Steaua. Acel stadion nu e al lor si nu cred ca cineva ar fi atat de tampit sa investeasca sute de mii de $ ca dup-aia sa vina proprietaru` stadionului sa nu mai lase echipa Steaua sa joace acolo. Cand le va fi asigurat stadionul pt 10-20 de ani atunci va investi si Becali in gazon cu toate ca este rusinos ca o echipa ca Steaua sa joace pe un astfel de teren. Insa asta este!

ibm

ibm

Junior Member

RESPECT Jiji Becali
chiar imi pare rau ca acum 4-5ani cand a preluat steaua i s-a ivit aceasta posibilitate... dak nu s-ar fi dus la Steaua, acum ar fi fost la Craiova, si fiti siguri ca FC Stiinta "U" Craiova ar fi fost in stare sa bata pe Valencia

anna's studio

anna's studio

Member

Mosotti, on Feb 27 2005, 20:23, said:

daca ai fi o femeie la fel de inteligenta ca un barbat oarecare (nu ca mine, fiindca e imposibil) ai fi citit si titlul threadului si primul post in care individul respectiv isi arata ingrijorarea, iar al doilea se pregateste pentru la anul. nu mai spun de toti aialalti care se indoiau si ei si care acum il considera pe gigi un cristos si pe steaua un real.
si daca e sa mai vorbim de meci am putea spune ca terenul ala e de tot cacatul si probabil nici o pajiste de oi din spania nu arata asa dupa furtuna. cind am vazut ca-i 2-0 am dat si eu pe meci si am vazut niste oameni plini de noroi tavalindu-se in cupa eufa in anul 2005. e inadmisibil sa apari cu o asemenea smircuri si sa pui niste oameni pe el ca sa se impiedice dupa minge.

daca a meritat steaua sa cistige? a meritat. orice echipa care a cistigat un meci a meritat asta dintr-un motiv sau altul. numai pierzatorii cretini se lauda ca au jucat mai frumos dar au avut ghinion.

daca am ceva cu steaua sau gigi? nope. cred insa ca e cazul sa mai lasati bucuria si sa incepeti sa va ingrijorati pentru next game. si sa va rugati sa mai ii dea dzeu niste idei lui gigi

<{POST_SNAPBACK}>

ti-am zis eu ca esti misogin...
cat despre halul in care (de obicei) arata terenurile de joc la romani, este alta discutie.
eu am citit atenta ce s-a discutat, de aceea mi-am dat cu parerea ca s-a deviat mult de la subiectul care parea a spune "oare avem sanse" la alte detalii ca bani, conducatori de club etc. si incercam sa spun ca echipa a existat de inainte de toate aceste detalii, cu bune si rele si iata ca a facut o figura frumoasa.
sper ca vei incerca sa cobori din intelepciunea-ti selenara pentru a citi umilele-mi randuri...   :peacefingers:

Mosotti

Mosotti

Geniu umil

adishor, on Feb 27 2005, 20:53, said:

Nu va mai legati de gazonul de pe Ghencea pt ca nu e de vina Becali sau clubul Steaua. Acel stadion nu e al lor si nu cred ca cineva ar fi atat de tampit sa investeasca sute de mii de $ ca dup-aia sa vina proprietaru` stadionului sa nu mai lase echipa Steaua sa joace acolo. Cand le va fi asigurat stadionul pt 10-20 de ani atunci va investi si Becali in gazon cu toate ca este rusinos ca o echipa ca Steaua sa joace pe un astfel de teren. Insa asta este!

<{POST_SNAPBACK}>

poate ca ar trebui ca gigi sa incerce sa mai negocieze cu "proprietarii stadionului". ar fi pacat sa vezi o semifinala a cupei uefa prin mlastini

anna's studio, on Feb 27 2005, 23:07, said:

sper ca vei incerca sa cobori din intelepciunea-ti selenara pentru a citi umilele-mi randuri...   :peacefingers:

<{POST_SNAPBACK}>

:D

si acum, cine crede ca steaua va trece de turul urmator? eu da, pentru ca gigi e genial

fed_up

fed_up

Member

Mosotti, on Feb 28 2005, 00:43, said:

si acum, cine crede ca steaua va trece de turul urmator? eu da, pentru ca gigi e genial

<{POST_SNAPBACK}>

Greșit...
Gigi este „jenial”.

adishor

adishor

Member

Eu cred ca avem sanse destul de mari sa batem Villareal`ul daca am batut Valencia, insa la momentul actual Villareal joaca mai bine decat Valencia. Daca jucam ca si joi n-avem cum sa pierdem :)

vektor12

vektor12

Active Member

cand e meciul???

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate