Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP

Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga
 Protectie soare/vizuala in interior

Tratament pt piele..canapea

Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie
 TVA doar la valoarea adaugata sau...

Inregistrare ecran

M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...
 Spital stomatologic sector 4 grat...

Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Valencia-Steaua?

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

Zazie

Zazie

Senior Member

• Grup: Senior Members

google, pe Feb 25 2005, 09:30, a scris:

Borcea ganditorul...
Maret conducatorul

Pe o strada neagra
Intr-un vechi bordel,
Borcea plange, zbiara,
Ca fost tembel.

Sta si se gandeste
Rau se amaraste:
-Cat am fost de prost
Ca am iesit pe post,
Si am declarat
Ca m-am bucurat,
Cand Steaua a pierdut
Meciul ce-a trecut.

-Ca sa fiu si eu om,
Ma dau jos din pom,
Recunosc cinstit
Ca sunt cam tampit,
Si cu mintea-mi creata
Vad Steaua mareata.

<{POST_SNAPBACK}>

Stefane.... esti fan inrait?  :worthy:
Frumoasa performanta. Bravo lor. Din pacate eu continui sa cred ca victoria este una chinuita si norocoasa. Nicidecum nu a aratat valoarea jucatorilor. Cu siguranta pe un teren normal Steaua nu se califica.
Sa asteptam urmatorul meci si vom vedea daca intr-adevar nu a fost DOAR noroc. Felicitari fotbalistilor si zile cat mai departe de fotbalul romanesc pt Jiji Becali.

Zazie

Zazie

Senior Member

CRISTAKEM10, pe Feb 25 2005, 09:54, a scris:

dar       ASA SE JOACA FOTBAL   !           :peacefingers:                                           Apropo tin cu  FC NATIONAL  :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>

Din pacate este vorba de un singur meci. Nu le da calificative doar pe reusita de aseara. Tine cont ca de xx ani Steaua n-a mai reprezentat nimic. Probabil ca atunci cand vom scapa de oierii din conducerea cluburilor vom vedea si rezultate.

Yoda

Yoda

Eternal padawan

Bravo Steaua!

Las deoparte fotbalul prestat, nu sunt in masura se evaluez randamentul jucatorilor versus starea terenului, etc.

M-a impresionat in mod deosebit mentalitatea lor. Bravo Becali, bravo Zenga pentru modul in care ati "inrait" jucatorii.

Cu o asemenea mentalitate si dorinta de victorie aproape ca nici nu mai conteaza impotriva cui joci, succesul este aproape sigur.

Alo, Nationala, se-aude?

google

google

Member

• Grup: Members

Jarrive, pe Feb 25 2005, 09:56, a scris:

Felicitari fotbalistilor si zile cat mai departe de fotbalul romanesc pt Jiji Becali.

<{POST_SNAPBACK}>

Subscriu.
Nu, nu sunt fan inrait, dar nu m-am putut abtine cand vad cata ura este, mai ales ca nu era cazul, nu juca in campionatul intern. Mor cand vad idei de genul "sa moara capra vecinului" in loc de "hai sa incerc si eu".

Bafta!

mufa

mufa

Porc misogin

• Grup: Super Moderators

Jarrive, pe Feb 25 2005, 10:00, a scris:

Din pacate este vorba de un singur meci. Nu le da calificative doar pe reusita de aseara. Tine cont ca de xx ani Steaua n-a mai reprezentat nimic. Probabil ca atunci cand vom scapa de oierii din conducerea cluburilor vom vedea si rezultate.

<{POST_SNAPBACK}>

De vreo 15 ani imi  doresc ca si alte echipe romanesti sa aiba parte de "un singur meci" bun. Ca si alte echipe sa reprezinte ceva. Inca mai sper!
Bravo lor ca s-au calificat!

add

add

Senior Member

1. n-am vazut meciul
2. cata inspiratie poate sa aiba un dobitoc sa oblige antrenorul sa-l introduca pe cristea....?
3. cum a spus Jarive,  sa fie noroc, sansa, oricum nu conteaza...  de ce ma tem cel mai tare? ca le intra fumurile in cap si data viitoare fac o branza!

mufa

mufa

Porc misogin

add, pe Feb 25 2005, 10:45, a scris:

2. cata inspiratie poate sa aiba un dobitoc sa oblige antrenorul sa-l introduca pe cristea....?

<{POST_SNAPBACK}>

O avea Jiji toate pacatele din lumea asta, dar prost nu cred ca e.

add

add

Senior Member

LOL? mai citeste o data ce ai scris !!!  :w00t:  :w00t:  :w00t:

google

google

Member

Nu e prost! Cand te uiti de departe zici ca-i prost, de aproape... te convingi!

mufa

mufa

Porc misogin

Nu confundati inteligenta cu desteptaciunea. Inteligenta e ceva nativ, cu care te nasti. Desteptaciunea se mai si cultiva. In fine n-am chef de cearta pe tema asta. "Inteligentul renunta intotdeauna" :D

add

add

Senior Member

eu raman la parerea ca e un cretin... acu  puteti sa ma contraziceti :D  :coolspeak:

sigxcpu

sigxcpu

Senior Member

tati, cand esti prost, nu ai atatia bani. faptul ca nu stapaneste gramatica limbii romane, nu-l face nicidecum prost. cele mai importante lucruri in viata sunt rezultatele. daca esti "destept"/"inteligent" si freci manganu', din punctul meu de vedere, esti mai prost ca nea jiji (vorbesc generic, nu am zis "esti mai prost" catre o anume persoana).

add

add

Senior Member

faptul ca are "simtul banului" ca evreii, ca e speculant si bisnitar, nu-l face destept...  dar sa nu intram intr-o polemica pt careva de care personal ma doare in cot!

mufa

mufa

Porc misogin

add, pe Feb 25 2005, 12:05, a scris:

faptul ca are "simtul banului" ca evreii, ca e speculant si bisnitar, nu-l face destept...  dar sa nu intram intr-o polemica pt careva de care personal ma doare in cot!

<{POST_SNAPBACK}>

Ok, cunosti multi prosti care au reusit sa stringa averi? :D

add

add

Senior Member

da :D

roguru

roguru

Active Member

CRISTAKEM10, pe Feb 25 2005, 09:54, a scris:

Cine, spuneti-mi cine cu adevarat chiar a crezut ca o sa se califice ?

<{POST_SNAPBACK}>

Toti suporterii care au echipa in suflet si carora la curge sange ros-albastru prin vene.
Recunosc ca inainte de tur au fost foarte multi care nu au crezut, dar au sperat (printre care ma numar si eu), dar dupa primul meci, cel putin eu, si cred ca si toti stelistii adevarati, au crezut in calificare.

roguru

roguru

Active Member

http://www.steauafc....read.php?t=1588  :coolspeak:

G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

Member

ce sa ne mai spargem atata
steaua este si va fi cea mai titrata echipa romaneasca de club de fotbal din romania.
asa ca alde porcea cu faza "lasati-ne sa ne antrenam pt champions league" ar trebuie sa bage capu' in pamant de rusine. si sa recunoasca adevarata valoare

iar cat despre becali, am de spus numai lucruri bune, daca nu venea el la steaua sa investeasca atatia bani, steaua se transfrma precum dinamo, unde sunt numai interese pt a vinde jucatori, adica sa faca cat mai multi bani. in becali da bani precum abramovici. (dar la o scala mai mica) macar pt asta ar trebui respectat.

ar fi bine sa ii dea si stadionul sa-l aduca la standarde europene adevarate.

FORTZA STEAUA!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate