Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Valencia-Steaua?

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#1
salsaGalaxy

salsaGalaxy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 14.05.2004
nasol....am cam incurcat-o.....
voi ce ziceti?

#2
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004
Asta e. Ne pregatim pt la anu'.
Mai rau de atat nu puteam pica.
Echipele mai accesibile zic eu erau Fener, Oly si TSKA.

#3
hyde

hyde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 28.01.2004
zic eu totusi sa nu ne grabim
nici valencia nu mai e ce-a fost
daca reusim un rezultat bun acolo... never know

#4
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

hyde, on Dec 17 2004, 15:25, said:

zic eu totusi sa nu ne grabim
nici valencia nu mai e ce-a fost
daca reusim un rezultat bun acolo... never know

<{POST_SNAPBACK}>

Intradevar, nu mai e ce a fost, dar trebuie sa recunoastem ca e o forta.
Ultimele 4 meciuri in campionat au fost victorii la 0.
Ramane de vazut ce vom face. Ar fi ceva sa scoatem un egal sau sa pierdem la maxim un gol diferenta si sa-i batem acasa cu 1-0, dar asta va fi f greu.
Oricum, chiar daca nu trecem de Valencia, Steaua ramane macar cu aceasta calificare in primavara europeana care nu-i de aruncat.

FORZA STEAUA
si multa bafta cu Valencia ca e nevoie.

#5
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
STEAUA are sanse cel putin 25-30% ... !!!

[ http://geocities.com/mvc2407/steaua3.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://geocities.com/mvc2407/valencia.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003
Vorbim acum...dar pana la primavara se pot schimba multe...si nu in bine pentru Steaua! (parerea mea)

#7
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Va rog frumos sa nu va grabiti cu cintatul prohodului...

A mai fost un tip Pancu, care spunea ca da 3 goluri si nici macar nu s-a calificat.

Mai e mult pina la meci, poate Valencia se destrama, Steaua il ia pe Zidane, etc.

neil,
sa inteleg ca acorzi Stelei sanse de 100 % la calificare ?
Cel putin asa reiese din postul tau...

Parerea mea este ca, fiind 2 meciuri, sanse sint...

Dar pentru o afirmatie categorica, e prea devreme si nu vreau sa-mi stric reputatia cu speculatii.
Eu vorbesc doar cind sint sigur de ceva, asa cum am fost si de calificarea Stelei...

#8
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Din cate stiu eu, joca primul meci in deplasare. DACA reusesc un rezultat fair, totul e posibil. Nu sunt eliminati din start dar e clar ca nici f usor nu va fi. In fond, pana mea, e cupa UEFA nu Cupa Romaniei. Cei buni castiga  :coolspeak:

#9
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Catalin,
Trec cu vederea ca nu raspunzi la pm-urile mele in mod special, pentru ca stii ce te asteapta daca le citesti si iti spun ca mai important este meciul de acasa decit cel din deplasare.

La urma urmei e posibil sa faca acolo un 0-0 si sa piarda acasa...

Asa, mai bine pierd acolo si vin aia infatuati si le administreaza Steaua vaccinul...

#10
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004
Da, primul meci e in deplasare asa ca trebuie sa tragem tare acolo.

#11
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,137
  • Înscris: 09.09.2003

burvi2001, on Dec 17 2004, 16:12, said:

Mai e mult pina la meci, poate Valencia se destrama, Steaua il ia pe Zidane, etc.

<{POST_SNAPBACK}>



:lol:  :lol:   si asa zicea Jiji ca se are bine cu Zidane...

#12
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003

burvi2001, on Dec 17 2004, 16:12, said:

neil,
sa inteleg ca acorzi Stelei sanse de 100 % la calificare ?
Cel putin asa reiese din postul tau...

Dar pentru o afirmatie categorica, e prea devreme si nu vreau sa-mi stric reputatia cu speculatii.

<{POST_SNAPBACK}>


dupa de o sa iti cumperi o pereche de ochelari, un abac si o carte de aritmetica poate o sa iti dai seama ca nu orice numar mai mare ca 30 este egal cu 100...

adica mai pe intelesul tau cel putin 25-30 inseamna exact ce am spus: cel putin 25-30... (opinia mea care e subiectiva) si nicidecum 100 ca si "afirmatie categorica" cum sustii tu ca am spus...

go back to school... (or stay in it if you did'n graduate yet... most probably...)

#13
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Expresia corecta era : cel mult 25-30 %.

Dar tu, in orgoliul tau, refuzi sa accepti ideea ca ai gresit, ba mai mult, eu te-am corectat, asa ca ai inceput sa faci speculatii.

Cind spui cel putin 25-30 %, e foarte posibil sa spui oricare alt numar mai mare decit 25... chiar si 100 asa ca varianta cu scoala ti se potriveste de minune...

#14
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
Intoarce-te inapoi la cursurile logica si aritmetica... fara suparare...

Chiar tu singur imi dai dreptate prin raspunsul tau: "cel putin 25-30 %" e acelasi lucru cu "oricare alt numar mai mare decit 25"

Cu asta sint de acord !

DAR in nici un caz NU e acelasi lucru cu  a acorda exact 100% sanse cum sustii tu ca am spus...

#15
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Dar poate fi 100 %, asa cum poate fi si 36 si 74, si oricare altul, cel putin 35.

Nu stiu ce tot doresti tu cu logica, eu n-am spus EXACT 100 %, am spus ca poate fi...

Dar tie iti este greu sa recunosti ca am dreptate, asa cum fac eu in fiecare zi...
Eu recunosc mereu.

#16
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Eu zic ca bate steaua la un gol sau maxim doua diferenta. Daca e Valencia ce , nu are tot doua picioare? Tot oameni sunt si aia, am fost la un pas de victorie cu atletico, dar pacat ca s-a ratat mult.

#17
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
cum spunea cineva mai sus, era unul care se lauda ca dau 3 goluri si nu au dat decat unul si ala cand aveam un om accidentat.

daca baietii au incredere in ei si joaca si cu valencia cum au facut-o cu standard si cu besiktas avem sansele noastre.

sa ne uitam ce juca besiktas anul trecut cu Lucescu pe banca si ce au facut anul asta de cand a venit del Bosque. la fel si Valencia. anul trecut cu Benitez au luat campionatul in Spania si cupa UEFA, acum a venit Ranieri si le cam scartaie jocul.

trebuie sa credem in sansele noastre. sunt de batut. daca nu acum atunci cand ?

#18
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Sa nu ne imbatam cu apa rece, sau, ca sa nu fiu ipocrit, nu va imbatati cu apa rece !

Steaua are nevoie de jucatori seriosi, si ma bucur ca Zenga a facut prima miscare, cu Florentin Dumitru...
Asa, incet, va scapa si de ceilalti metri alergatori, important este sa puna mina pe 1 atacant si un mijlocas strain.
Cu fizic pentru europene.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate