Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Casti...

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,862
  • Înscris: 28.11.2001
Ma bate gandul sa-mi iau niste casti dupa mai multe confruntari cu vecinii care nu suporta Nightwish...
Cum nu prea am bani am gasit niste casti Philips Hp 140 si HL 120 la vreo 500k lei.
Ce ziceti de ele? Merita banii?

#2
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Ce ziceti de ele? Merita banii?
Sincer pentru mine e  " GREA INTREBARE!!! "
De ce?
Simplu! Nu stiu la ce te astepti cind te gindesti la merita banii?Sau  mai bine spus ce astepti tu de la o pereche de casti de 500.000 :(
sfatul meu: Incearca sa mai limitezi volumul (asta ca nu toti vecinii sint melomani) si mai stringi bani!!! Atunci VEI AVEA POSIBILITATEA SA ai CASTI!!:)

#3
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,862
  • Înscris: 28.11.2001
Hmmmm, grea sarcina, sa mai strang bani.... Merg azi sa ma mai holb prin niste magazine, sper sa gasesc ceva pentru care sa merite sa strang bani.
:cya:

#4
djlyon

djlyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,536
  • Înscris: 28.11.2001
Ia-ti CD-ul la tine si incearca-l pe diferitele perechi de casti. Vezi care iti pare tie ca suna mai bine...

#5
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,862
  • Înscris: 28.11.2001
Mi-am luat castiiiii si se aud foarte bine. Am gasit Philips HP 150, cu butoane de reglaj al volumului independent pentru fiecare. Se aud foarte bine, chiar nu-mi pare rau ca am dat 700 K pe ele. Am jucat colin mcray si se aude bestial...nu cred ca mai vreau boxe...
:cya:
Se poate inchide threadul.

#6
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Ok sa le folosesti cu placere

#7
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003

Quote

Originally posted by petman
Ma bate gandul sa-mi iau niste casti dupa mai multe confruntari cu vecinii care nu suporta Nightwish...
Cum nu prea am bani am gasit niste casti Philips Hp 140 si HL 120 la vreo 500k lei.
Ce ziceti de ele? Merita banii?


hihihi.. eu mi-am "educat" vecinii... initial erau 90%manelisti... dupa 2 ani jumate de cand stau in blocul ala ....au mai ramas 20% cu maneaua...acu Nightwish rulez :P  (Cultura muzicala.. ca orice alta cultura... se formeaza ..se poate educa ..bine ..mai sunt si afoni complet... :D )

#8
fiziflash

fiziflash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 21.07.2003
BLIND GIRL...o fi dar parerea mea este ca ce piesa iti place si te face sa te simti bine aia o asculti. Nu asculti night wish sau nu mai stiu ce pentru ca e rock si daca asculti asta esti "cult" d.p.d.v. muzica. Mi se pare o prostie.
P.S. si eu urasc manelele

#9
fiziflash

fiziflash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 21.07.2003
On topic: Castile pe care le-ai cumparat ai idee ce gama de frecventa acopera? Cu alte cuvinte ai si bass si inalte in ele sau numai niste zornaieli de medii? (folosite de babele de la romtelecom ca sa asculte convorbirile) ;)

#10
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,142
  • Înscris: 09.09.2003
lasa ma FIZIFLASH omu' in pace  cu frcventele ca deacu' si luat castile! la 700 000 poate au si frcvente de 40 Hz... sa le poarte pe urechi sanatos...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate