Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 

Totul despre EGIPT

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3656 replies to this topic

#3655
silvia71

silvia71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.06.2007

View Postdannadima, on 19th January 2010, 18:07, said:

Buna...vreau sa merg anul acesta in Egipt  in Hurgada la Hotel Magawish Swiss Inn Resort. As dori cateva informatii despre acest hotel...pt ca am citit toate cele 204 pagini si nu am gasit nici o parere despre acest hotel. M-ar interesa cum sunt camerele , mancarea...astept informatii...Mercy mult.

In ce perioda vrei sa mergi ?
Si mie mi-a atras atentia acest hotel. Nu am gasit aicipe forum nici eu informatii, insa am gasit niste videoclipuri pe youtube.
Eventual trimite-mi pe PM, un ID de e-mail si iti trimit cu cea mai mare placere link-urile.

#3656
dannadima

dannadima

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.05.2009

View Postsilvia71, on 19th January 2010, 20:52, said:

In ce perioda vrei sa mergi ?
Si mie mi-a atras atentia acest hotel. Nu am gasit aicipe forum nici eu informatii, insa am gasit niste videoclipuri pe youtube.
Eventual trimite-mi pe PM, un ID de e-mail si iti trimit cu cea mai mare placere link-urile.
Salut. Vreau sa merg in iulie sau august...depinde cand pot lua concediu...dar nu stiu inca prea multe despre acest hotel...am citit pe tripadvisor cateva pareri...dar sunt si pro si contra....inca nu sunt sigura dc e ok hotelul pt ca are multe camere bungalow-uri.

#3657
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
VA ROG de acum sa deschideti discutii SEPARATE pentru orice problema, intrebare etc referitoare la Egipt. Aceste thread-uri de sute de pagini nu ajuta cu nimic comunitatea si informatiile se pierd in multitudinea de pagini...

Va multumesc!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate