Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...
 Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 

Goblenuri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
balanalice

balanalice

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.08.2008
Buna ziua. Am 2 goblenuri pe care as vrea sa le vand dar habar nu am cat valoreaza. Am cautat pe net dar fara mari rezultate. Daca se pricepe cineva il rog mult sa ma ajute cu un sfat.Primul : 20/27 cm si al doilea : 23/33 cm. Multumesc mult.

Attached File  IMG_0121.JPG   1.39MB   20 downloads
Attached File  IMG_0120.JPG   1.41MB   21 downloads

#2
brutussas

brutussas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 09.06.2007
Acum 1 an era aprox 1 leu/cm2 cusut nou fara rama.Acum banuiesc ca e mai mult.Succes :peacefingers:

#3
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,596
  • Înscris: 21.08.2008
Cam cit ar fi cm2 la ora actuala?Am citeva duzini facute de mama si vrea cineva sa le duca in vest ori nu stiu cit sa spun,estimativ...am vazut cu 0,5$ si cu 1,5 euro dar am auzit ca s-ar da si cu peste 5 euro (cele valoroase,dupa picturi celebre).Mai stiti ceva in acest sens?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate