Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED
 Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Caut niste Ordine MEC

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

lldsllds

lldsllds

Junior Member

• Grup: Members
Salutare tuturor,
Am o rugaminte, daca ma puteti ajuta referitor la cateva ordine ale Ministerului Educatiei.
Este vorba despre urmatoarele:

- Ordinul MEC nr. 4343 din 17 iunie 2005;
- Ordinul MEC nr. 32999 din 20 iunie 2003;
- Ordinul MEC nr. 39076 din 22 octombrie 2001;
- Ordinul MEC nr. 3957 din 26 aprilie 2005.

Mentionez ca le-am cautat pe site-ul Ministerului Educatiei si pe site-ul Camerei Deputatilor la categoria "Repertoriu Legislativ", insa fara nici un rezultat. Nu stiu unde sa le mai caut, iar la cautarile pe Google nu gasesc nimic concret. Nu stiu daca am postat la sectiunea corecta din Softpedia, dar chiar nu stiam ce sa mai fac. Va rog mult daca ma puteti ajuta cu documentele respective, sau macar cu un sfat unde le-as putea gasi, o informatie, orice, nu ezitati.
Va multumesc anticipat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate