Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Sfat

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
jkraxi

jkraxi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.11.2004
Are cineva idee de unde se pot achizitiona, in Bucuresti, niste profile din aluminiu (sa zicem profil I de dimensiuni aprox. 60*10*300-500mm). Vreau sa construiesc o carcasa pt un amplif audio - 4 profile + 2 placi de aluminiu care inchid cutia. Avantajul cu aceste profile (in locul unei carcase "clasice" din tabla de aluminiu) ar fi ca pot fi prelucrate (ma refer la panoul front si spate al viitoarei carcase) ca sa iasa ceva deosebit. ca si aplifu, desigur !!!

merci!!!

#2
johnnyboy

johnnyboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 27.04.2004
Incearca la Practiker Militari .. eu am luat de acolo cam acum 3saptamani un cornier de aluminiu 20*20*1000.
Din cate am vazut au mai multe tipuri de profile I,O,L ,patrat din aluminiu.Pretul incepe cam pe la 100.000/ml ..

Apropo, stii cumva unde as putea gasi tabla de aluminiu prin Bucuresti ???

#3
jkraxi

jkraxi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.11.2004
Merci de informatie! Ma stradui cam de mult sa ajung la Practiker Militari si se pare ca am simtit eu ceva :D . Intre timp am mai maturat si eu net-ul si am dat de site-ul asta], unde cica vand si en-detail.

#4
Tuliman

Tuliman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 27.10.2004
www.micronix.ro

#5
jkraxi

jkraxi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.11.2004
din pacate la prakticker nu erau decat profile de dimensiuni reduse, max.3 cm latime si 0.3 cm grosime. eu caut totusi niste profile mai mari care sa fie macar de 5-6 cm latime si 0.7-1 cm grosime.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate