Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

FC POLITEHNICA IASI

- - - - -
  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#19
Bulinash

Bulinash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 14.01.2006
Probleme mari cu nocturna la Iași, au trecut aproape 30 de minute și nu se aprinde nocturna. Este posibil să piardă meciul ieșenii la masa verde, ceea ce mi se pare absolut stupid.  :huh:

#20
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Aha... de asta nu se incarca nimic pe gsp.ro la meciul live....
Traiasca Nichita.

Edited by netul, 23 August 2008 - 19:32.


#21
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Stiu ca dupa o ora se pierde meciul la masa verde, asa ca mai au timp.

#22
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Care aveti lanterne pe acasa.. repede fuga la stadion... intrarea e libera.

#23
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Ar fi cea mai penibila chestie care s-ar putea intampla.. si tocmai Iasiului care nu are niciun punct si era o ocazie buna pentru a face ceva. Nu stiam de ce scria pe un site de livescore ca e amanat.

#24
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Parcă am știut eu că e mai important finalul meciului cu Steaua, decât meciul Iașiului.

#25
angel3110

angel3110

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 07.03.2007
Gata....nu se mai disputa meciul ...Farul o sa castige la masa verde cu 3-0.

#26
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

Vizualizare mesajangel3110, pe Aug 23 2008, 20:47, a scris:

Gata....nu se mai disputa meciul ...Farul o sa castige la masa verde cu 3-0.
N-au trecut 60 minute. Eu inca mai sper.  :confuzzled:

#27
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Pai nu zicea mitica puscariasu ca la naiba cu regulile inaintea meciului rapid-dinamo? La naiba cu regulile si la asta atunci, nu? Mai sunt 6 min. Se aprinde au ba?

#28
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
E oficial, 0-3, 30 min. trebuiau lăsate. Cică după ce s-a anunțat scorul de 0-3, s-au aprins nocturnele. Jenant...

Păcat, 0 pct. după 5 meciuri...


Acu să-i văd cum mai strigă galeria noastră, apă nu-i, lumină nu-i, bla bla... în el Vaslui!!!

#29
angel3110

angel3110

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 07.03.2007

Vizualizare mesajGoofy, pe Aug 23 2008, 20:54, a scris:

Pai nu zicea mitica puscariasu ca la naiba cu regulile inaintea meciului rapid-dinamo? La naiba cu regulile si la asta atunci, nu? Mai sunt 6 min. Se aprinde au ba?
S-a aprins dar degeaba ...cica au depasit cu cateva minute timpul legal (cu 4 minute) ...ce vrajeala! ...daca era un meci ca Steaua-Dinamo meciul continua.

#30
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
In mod normal, as zice ca regulamentul e regulament, dar avand in vedere ce a declarat idiotul de puscarias ieri cu privire la meciul de maine si incalcarea regulilor, as zice ca ar putea fi incalcat si aici, mai ales ca nu e vorba de o problema de siguranta si ca si-au revenit luminile destul de repede, dar...

#31
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Sorin Boca: Vom face memoriu!

Si iata ca Poli Iasi are intr-un fel dreptate. Meciul a fost intrerupt dupa 30 minute, desi.. trebuiau 60 minute.

Sper la o rejucare!

#32
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Eu sper ca don Juan de "Hungaria", Kovacs pe numele real să mai învețe regulamentele și să treacă examenele cu propriul cap, nu cu mâna altora.

#33
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Deci avem niste gazetari sportivi si niste oficiali care habar nu au regulamentele. Am zis ca sunt eu nebun ca stiam de o ora, daca la gazeta a scris ca 30 de min si oficialul a declarat joc pierdut.
Frate, pe astia nu ii trage nimeni la raspundere pentru incompetenta? Nu ii da nimeni afara? Adica, la servici, daca gresesti un raport, o piesa, ceva, exista repercusiuni. La astia nu?

#34
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Crezi ca ei stiu regulamentul? Asa a facut arbitrul, asa va scrie si in ziar. Mie putin imi pasa, sper doar la o victorie, pentru ca se va redisputa mai mult ca sigur partida.

#35
unu_suparat

unu_suparat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 27.05.2007
pacat de Iasi ,insa fara bani bagati ...ciuciu rezultate :( inca sper la o revenire ...

#36
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Era inevitabil acest moment de cumpănă al lui Poli Iași. Au rezistat 4 ani, cu bani puțini, doar cu sprijinul lui Popa și a mai mult decât mediocrilor jucători care au trecut pe la Iași, poate mici excepții gen Andrei Cristea.

Păcat, un oraș ca Iași merită mai mult decât atât.

Să nu tragem concluzii pripite, dar, sincer, decât așa din an în an, mai bine puțin prin Liga 2 să ne trezim.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate