Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

FC POLITEHNICA IASI

- - - - -
  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#1
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Am vazut ca nu exista un topic despre aceasta echipa si m-am gandit sa deschid eu unul. A promovat ultima oara in primul esalon fotbalistic in sezonul 2003 - 2004.

In acest moment joaca cu FC Vaslui acasa, iar scorul e 1-0 dupa primele 30 de minute, desi vasluienii au inceput mai bine. :D

Edited by SoR!n, 03 August 2008 - 19:03.


#2
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Am intors scorul. E 3-1 pentru Vaslui, al doilea gol fiind marcat dintr-o lovitura libera acordata gresit.

#3
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View PostSoR!n, on Aug 3 2008, 21:01, said:

Am intors scorul. E 3-1 pentru Vaslui, al doilea gol fiind marcat dintr-o lovitura libera acordata gresit.

Fără bani băgați, retrogradăm ușor...

Deocamdată, suntem slabi!

#4
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Esti din Iasi? :D

#5
l3o2you

l3o2you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 04.02.2007

View PostSoR!n, on Aug 3 2008, 21:01, said:

Am intors scorul. E 3-1 pentru Vaslui, al doilea gol fiind marcat dintr-o lovitura libera acordata gresit.
Esti din vaslui? sau mai bine zis, esti suporter al vasluienilor?

#6
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Nu, a fost o greseala. Am vrut sa spun "au intors..". :)

#7
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Da, sunt din Iași.

#8
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
esti din iasi si ti cu steaua? esti GG :coolspeak:

#9
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View Postraul07, on Aug 5 2008, 14:59, said:

esti din iasi si ti cu steaua? esti GG :coolspeak:

:roflmao: Și e vreo problemă? Nu știam că cei care țin cu Steaua sunt numai din București.  :blink:

Edited by drushk, 05 August 2008 - 14:25.


#10
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
"Sustine echipa locala, Nu cele din capitala "  B)

nu ii nicio pb

#11
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View Postraul07, on Aug 5 2008, 15:38, said:

"Sustine echipa locala, Nu cele din capitala "  B)

nu ii nicio pb

Îmi pare rău că încalc o asemenea regulă... incredibil, cheamă FBI!

Și apropo, susțin echipa locală, stai tu calm.   :console:

#12
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
He he, si eu sunt din Brasov si merg la toate meciurile de acasa ale lui FC Brasov, dar altfel, tin cu Dinamo... si merg de cate ori pot si in Stefan cel Mare la meciuri.

Nu imi place Bucurestiul, am mai zis-o, imi place de acolo doar de Dinamo. ;)

Dar, ii dau dreptate lui drushk, nu cred ca e de condamnat faptul ca, fiind provinciali tinem cu echipe din Bucuresti.
Pana la urma, toti cei care am prins marile meciuri dinainte de '89 intre aceste doua mari echipe, Dinamo si Steaua ne-am orientat catre una dintre ele.
Au fost putini provincialii care au tinut cu echipa locala, din cauza ca acestea nu faceau performanta pe vremea aceea. Nu ca acum ar face... exista exceptia de anul acesta, CFR si exceptia de inainte de '89 si imediat dupa '89, Universitatea Craiova.


In fine, ca sa fiu si ontopic:

Poate isi revin iesenii la meciul asta cu Steaua si nu mai castiga stelistii din nou cu bulan mare de tot cum au facut-o cu brasovenii mei.
Apropo, drushk, mergi la meci?... daca da, unde o sa stai, la ieseni sau in galeria stelista? :P

Edited by Uweman, 07 August 2008 - 21:52.


#13
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Care a taiat firele la nocturna ba?
Suporterii astia stelisti.

#14
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View PostUweman, on Aug 7 2008, 22:51, said:

He he, si eu sunt din Brasov si merg la toate meciurile de acasa ale lui FC Brasov, dar altfel, tin cu Dinamo... si merg de cate ori pot si in Stefan cel Mare la meciuri.

Nu imi place Bucurestiul, am mai zis-o, imi place de acolo doar de Dinamo. ;)

Dar, ii dau dreptate lui drushk, nu cred ca e de condamnat faptul ca, fiind provinciali tinem cu echipe din Bucuresti.
Pana la urma, toti cei care am prins marile meciuri dinainte de '89 intre aceste doua mari echipe, Dinamo si Steaua ne-am orientat catre una dintre ele.
Au fost putini provincialii care au tinut cu echipa locala, din cauza ca acestea nu faceau performanta pe vremea aceea. Nu ca acum ar face... exista exceptia de anul acesta, CFR si exceptia de inainte de '89 si imediat dupa '89, Universitatea Craiova.


In fine, ca sa fiu si ontopic:

Poate isi revin iesenii la meciul asta cu Steaua si nu mai castiga stelistii din nou cu bulan mare de tot cum au facut-o cu brasovenii mei.
Apropo, drushk, mergi la meci?... daca da, unde o sa stai, la ieseni sau in galeria stelista? :P

Scuze că nu ți-am răspuns înainte. :)

Da, am fost la meci și am stat la ieșeni, bineînțeles, dar ca să ocolesc un răspuns exact, am ținut cu fotbalul. :)


În legătură cu topicul, anul acesta avem o echipă foarte, foarte slabă și jucăm în aceeași notă. Deja 3 înfrângeri consecutive și dacă nu câștigăm la Bistrița vom avea mari probleme.

#15
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

View Postdrushk, on Aug 8 2008, 23:11, said:

Da, am fost la meci și am stat la ieșeni, bineînțeles, dar ca să ocolesc un răspuns exact, am ținut cu fotbalul. :)


Si eu voi sta la brasovenii mei atunci cand Dinamo va juca la Brasov si cred ca orice rezultat ma va multumi... :)

Referitor la Poli Iasi, au inceput prost de tot campionatul asta si nu ii vad prea bine... la meciul cu Steaua nu au miscat deloc, doar cu un bulan imens ar fi obtinut un 0-0 amarat... nu a fost de acord fundasul ala strain, ceh sau slovac, ce o fi... oricum, fara autogolul lui, nu cred ca Steaua ar fi batut in seara asta... :P

Pacat, ca Poli Iasi e echipa frumoasa si are si antrenor simpatic...

Edited by Uweman, 08 August 2008 - 23:36.


#16
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Au luat bataie si de la Bistrita cu 3-1, si dupa 4 etape au 0 puncte. Mai e suficient timp sa revina si sper sa faca asta. :D

#17
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
In seara asta la 20:00, Poli Iasi - Farul. Etapa decisiva pentru ieseni, sper sa se impuna. Si pentru puncte, si pentru moral.

#18
norver

norver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 14.02.2008
deocamdata iasu nu are nici-un punct imi pare rau ptr voi si pentru antrenorul iasului pentru ca este un antrenor destul de bun zic eu

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate