Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

PIZZA

- - - - -
  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1
MADONNA

MADONNA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.07.2008
Cine stie cele mai bune pizzerii din Cluj-Napoca ? ?  :D

Vad pe forumuri persoane care se mandresc ca "vai, cea ma buna pizza am mancat-o la Cj", dar daca-i intrebi numele localului "pfuaaa, nush, avea un nume ciudat, bla bla. . ."  :rolleyes:

Asa ca, va rog recomandati-mi si mie niste restaurante klumea din CJ, unde se mananca o pizza adevarata ! !  :peacefingers:

Am auzit ca la Pizza Hut e f buna, dar m-am speriat cand am vazut preturile de pe meniu si am luat doar un suc !  :death:

#2
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Incearca-le si vezi! E singura metoda, gusturile nu se discuta. Pizzeriile italine sunt renumite in toata tara.
In Bucuresti, Pizza Hut e o mizerie, nu stiu in Cluj.

Excluzi o pizza de casa? Ultima data am facut o pizza dintr-un un blat crocant uns cu smantana si sos de rosii, mozzarela, gorgonzola, alte doua feluri de branza si mirodenii.

#3
MADONNA

MADONNA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.07.2008

View Postclara_spiele, on Jul 29 2008, 17:56, said:

Incearca-le si vezi! E singura metoda, gusturile nu se discuta. Pizzeriile italine sunt renumite in toata tara.
In Bucuresti, Pizza Hut e o mizerie, nu stiu in Cluj.

Excluzi o pizza de casa? Ultima data am facut o pizza dintr-un un blat crocant uns cu smantana si sos de rosii, mozzarela, gorgonzola, alte doua feluri de branza si mirodenii.

Am incercat destule pizzerii, nu chiar pe toate, si nu mi s-au parut cine-stie-ce. . .m-am saturat sa dau bani pe porcarii !!
De-asta mi frica sa nu incerc si Pizza Hut, 40 RON pe ceva si sa nu-mi placa.........nu-mi permit !!

Acasa ? Niciodata nu mi-a iesit, si care le-am incercat facute de prieteni, tot cam nashpa erau !!

O pizza buna si klumea e buna la gust pt absolut oricine !! Restaurantele se bazeaza f mult pe recomandarile clientilor, cel putin in Occident !!

Edited by MADONNA, 29 July 2008 - 18:18.


#4
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
New Croco, Marty, Gente!

#5
MADONNA

MADONNA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.07.2008

View Postripper, on Jul 29 2008, 19:23, said:

New Croco, Marty, Gente!

Gente si New Croco is OK, Marty e nashpa !!  :deadtongue:

#6
codruta

codruta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 915
  • Înscris: 31.03.2005

View PostMADONNA, on Jul 29 2008, 20:02, said:

Gente si New Croco is OK, Marty e nashpa !!  :deadtongue:


Napoli Centrale, Club Italia. Au preturile un pic mai mari decat Gente si New Croco, dar zic eu ca se merita.

#7
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

View Postcodruta, on Jul 30 2008, 08:28, said:

Napoli Centrale, Club Italia. Au preturile un pic mai mari decat Gente si New Croco, dar zic eu ca se merita.
Pizza Hut e oribila, nici in Tunisia nu am mancat pizza asa gretoasa.
Incearca si la Ritm (in Hasdeu), e buna.

#8
Britney-Spears

Britney-Spears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 30.07.2008
No, chiar asa naspa e Pizza-Hut ??  ;)
Si atunci de ce au preturi de cate 40 RON/pizza ? Nesimtire ?  <_<

#9
vlad2006

vlad2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,804
  • Înscris: 05.02.2006
pizza de la pizza hut  e una dintre cele mai proaste pe care le-am mancat in viata mea. daca mai pui si pretul mare obtii un raport pret/calitate groaznic. e facuta cu multa grija sa nu consume prea multe ingrdiente, e foarte subtire, iar cand se raceste are un gust oribil.
la "pizza hut" numele vinde. pe principiu ce ii place romanului : vertu, posetuta de firma, mersul la mamaia, x5/q7, sa mearga la mall....pizza de la pizza hut.

PS: cea mai buna pizza la mine e facuta in familie....rude pricepute :)

Edited by vlad2006, 30 July 2008 - 17:17.


#10
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007

View Postvlad2006, on Jul 30 2008, 18:12, said:

pizza de la pizza hut  e una dintre cele mai proaste pe care le-am mancat in viata mea. daca mai pui si pretul mare obtii un raport pret/calitate groaznic. e facuta cu multa grija sa nu consume prea multe ingrdiente, e foarte subtire, iar cand se raceste are un gust oribil.
Off topic: Nu stiu la ce Pizza Hut ai nimerit tu, dar la Pizza Hut din Bucuresti toate produsele sunt foarte bune

#11
vlad2006

vlad2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,804
  • Înscris: 05.02.2006
am nimerit la cel de la universitate, iar produsele au fost proaste (super suprema+taraneasca). mie nu mi-au placut, poate altora le-au placut. dar am fost mai multi si votul a fost in unanimitate :wallbash: cel mai bine pentru orice produs e sa incerci / fiecare are gusturile lui, dar pentru cineva care a manaca pizza adevarata la viata lui, lipia aia de la pizza hut e departe de a fi considerata macar decenta.

Edited by vlad2006, 30 July 2008 - 17:37.


#12
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

View PostAlexEn, on Jul 30 2008, 15:22, said:

Off topic: Nu stiu la ce Pizza Hut ai nimerit tu, dar la Pizza Hut din Bucuresti toate produsele sunt foarte bune
Glumesti, nu?
Eu am mancat si la Bucuresti si la Cluj si ambele sunt o gretosenie....din pacate. Firma conteaza. La ei sunt bune doar salatele.

#13
Britney-Spears

Britney-Spears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 30.07.2008

View PostJonica76, on Jul 30 2008, 20:14, said:

Glumesti, nu?
Eu am mancat si la Bucuresti si la Cluj si ambele sunt o gretosenie....din pacate. Firma conteaza. La ei sunt bune doar salatele.

Vezi ca ma faci si mai curioasa sa incerc Pizza Hut !!  :lol:
Nu cred ca e mai gretoasa ca la Rosa  <_<

#14
orsineus

orsineus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 01.08.2008

View PostMADONNA, on Jul 29 2008, 17:33, said:

Cine stie cele mai bune pizzerii din Cluj-Napoca ? ?  :D

Vad pe forumuri persoane care se mandresc ca "vai, cea ma buna pizza am mancat-o la Cj", dar daca-i intrebi numele localului "pfuaaa, nush, avea un nume ciudat, bla bla. . ."  :rolleyes:

Asa ca, va rog recomandati-mi si mie niste restaurante klumea din CJ, unde se mananca o pizza adevarata ! !  :peacefingers:

Am auzit ca la Pizza Hut e f buna, dar m-am speriat cand am vazut preturile de pe meniu si am luat doar un suc !  :death:

Baracca  .. Cluj Napoca , Str. Napoca

Pare un local de scump dar sunt si produse super accesibile ...

Au cuptor de pizza cu lemne . Pizza foarte buna , preturi absolut normale pentru calitatea oferita ! Daca stai la barul din fatza pizzerului poti sa vezi cum se produce pizza pe care o doresti :)

#15
fuuun

fuuun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 29.07.2008
si bani de reclama n-are, daca tot e un local desstul de scump?   :D

#16
Britney-Spears

Britney-Spears

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 30.07.2008

View Postorsineus, on Aug 2 2008, 11:05, said:

Baracca... Cluj Napoca, Str. Napoca

Pare un local de scump dar sunt si produse super accesibile ...

Au cuptor de pizza cu lemne. Pizza foarte buna, preturi absolut normale pentru calitatea oferita ! Daca stai la barul din fatza pizzerului poti sa vezi cum se produce pizza pe care o doresti :)

Pai la Napoli Centrale o Diavola la 400 de grame costa 21 RON !! La Baracca cat costa mr. reclama-gratuita ??  :naughty:

#17
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007

View PostBritney-Spears, on Jul 30 2008, 18:25, said:

Vezi ca ma faci si mai curioasa sa incerc Pizza Hut !!  :lol:
Nu cred ca e mai gretoasa ca la Rosa  <_<
:coolspeak: pofta buna...
Rosa unde e? E cumva in Grigorescu? Ca acolo am mancat odata o pizza la fel de proasta ca cea de la pizza hut.

#18
orsineus

orsineus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 01.08.2008

View Postfuuun, on Aug 2 2008, 13:50, said:

si bani de reclama n-are, daca tot e un local desstul de scump?   :D

Reclama gratuita ??? Pentru ce si mai ales cui ... Era o intrebare despre pizza , asteptam pareri nu agresiuni !

View PostBritney-Spears, on Aug 2 2008, 19:36, said:

Pai la Napoli Centrale o Diavola la 400 de grame costa 21 RON !! La Baracca cat costa mr. reclama-gratuita ??  :naughty:


Reclama gratuita ??? Pentru ce si mai ales cui ... Era o intrebare despre pizza , asteptam pareri nu agresiuni !

o plimbare buna nu a stricat nimanui ... :) Esti pe centru ... te mai vede lumea in oras !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate