Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Bac picat...

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
daevil

daevil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.10.2007
Topic deschis tuturor celor interesati de oferirea locurilor de munca tinerilor dezamagiti de drama bacului...
Va rog postati ofertele voastre.
Garantez ca sunt sute de persoane in situatia asta.

#2
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
totusi nu pricep cum e sa pici bacul, ori esti batut in cap ori pur si simplu nu ai vrut sa il iei si nu ai invatat, deci in niciun caz nu e nicio drama. Se exclud cazurile exceptionare de sanatate, accidente s.a.m.d care sunt cazuri izolate.

Edited by KALOO, 26 July 2008 - 02:01.


#3
cyder

cyder

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 15.12.2001
Mai e aproape o luna pana la sesiunea a 2-a. La invatat cu voi!

Edited by cyder, 26 July 2008 - 02:34.


#4
daevil

daevil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.10.2007
pff... habar nu ai cat de usor se poate pica bacul in momentul de fata in Dambovita.
Sa mers dupa motto-ul ai bani treci nu ai pici!!!

#5
invisible

invisible

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 06.07.2005

View Postdaevil, on Jul 26 2008, 03:58, said:

pff... habar nu ai cat de usor se poate pica bacul in momentul de fata in Dambovita.
Sa mers dupa motto-ul ai bani treci nu ai pici!!!
nimeni nu pica daca stie
aaaa,ca nu treci daca nu stii si nu dai bani,asta e alta treaba

#6
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
E nasol tare sa pici examenul asta; am si eu un amic care a picat. Nu neaparat ca n-a invatat, ci nu a avut timp sa invete ca a trebuit sa si munceasca. Nu toti avem posibilitatea de a alege intre a invata, a sta degeaba sau a ne distra....

Daca nu ai avut vreo problema serioasa in timpul clasei a 12a si nu te-ai sinchisit sa lucrezi la mate/fizica/chimie/etc sau sa citesti cat de cat la romana/bio/etc atunci nu ai nici o scuza! E vina ta 100%.

#7
Alex_Dum

Alex_Dum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,764
  • Înscris: 13.07.2006
La mine in clasa au picat 1/3... si-au reprezentat mai bine de 70% din cei picati in liceu.

#8
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,043
  • Înscris: 03.07.2008
Ar fi bine ca cei care au picat sa incerce si in toamna. Intodeauna promovabilitatea e mai mare in toamna.  B)

#9
daevil

daevil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.10.2007
La fel si spaga :)).... si care voiam sa ma fac profesor...
Dar m-am sictirit de ei deja...

View Postmwlambo, on Jul 26 2008, 11:36, said:

E nasol tare sa pici examenul asta; am si eu un amic care a picat. Nu neaparat ca n-a invatat, ci nu a avut timp sa invete ca a trebuit sa si munceasca. Nu toti avem posibilitatea de a alege intre a invata, a sta degeaba sau a ne distra....

Daca nu ai avut vreo problema serioasa in timpul clasei a 12a si nu te-ai sinchisit sa lucrezi la mate/fizica/chimie/etc sau sa citesti cat de cat la romana/bio/etc atunci nu ai nici o scuza! E vina ta 100%.

Ai dreptate... a fost o problema... inca din clasa a 11 am dorit sa stiu la ce dau bacul.. ca tot omul. Am tot facut scandal ca nu sa predat in scoala... si mai ales materia de specialitate. Am terminat liceul la un profil tehnic specializarea fiind "tehnician operator tehnica de calcul" iar bac-ul l-am dar la "masurari tehnice in domeniu si sisteme de automatizare", nu ar fii trebuit sa dau la materia mea de specialitate "intretinerea sistemelor de calcul si aplicatii in retea"???

#10
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,989
  • Înscris: 16.07.2015
Vad ca e mort topic-ul,dar il readuc la viata dupa un deceniu!Cum pana mea sa pici la bac...La examenul auto,daca stapanesti bine,sa zicem ca mai ai sanse chiar si asa,daca prinzi un militian care nu e in cele mai bune apa.Dar altfel,nu-mi imaginez...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate