Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

24 (2001 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#37
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View PostdorYasha, on May 7 2009, 08:34, said:

Cu toate ca ma asteptam ca SUV-ul in care se afla Hodges sa explodeze.. -_-  m-am speriat ca draq... :lol:
eu ma gandeam ca vor ataca niste oameni masina pe traseu si il vor ucide,dar e bine si asa.

#38
dorYasha

dorYasha

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.07.2007
Eu sper ca incidentul care s-a intamplat saptamana asta sa nu afecteze serialul... adica, filmarile sa fie un pic amanate chiar acu in pragul sfarsitului sezonului 7 (se pare ca acel stylist avea niste informatii pretioase despre amplasarea ilegala a unor spray-uri cu focos nuclear... se pare...  :D )

www.doryasha.com


Edited by dorYasha, 09 May 2009 - 12:41.


#39
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View PostdorYasha, on May 9 2009, 13:35, said:

Eu sper ca incidentul care s-a intamplat saptamana asta sa nu afecteze serialul... adica, filmarile sa fie un pic amanate chiar acu in pragul sfarsitului sezonului 7 (se pare ca acel stylist avea niste informatii pretioase despre amplasarea ilegala a unor spray-uri cu focos nuclear... se pare...  :D )

www.doryasha.com

si eu sper la fel,dar nu cred ca va fi cazul
P.S Sterge link-ul extern din semnatura ;)

#40
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007
Final de sezon frumos, frumoase de asemenea si ultimele 2 episoade, au lasat loc de continuare.. :D Vom vedea ce va urma.

#41
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View Postdanbubba, on May 19 2009, 23:25, said:

Final de sezon frumos, frumoase de asemenea si ultimele 2 episoade, au lasat loc de continuare.. :D Vom vedea ce va urma.
pacat ca nu putem vedea ce se intampla cu Jack,sau daca tratamentul ala va da rezultate.oricum abia astept urmatorul sezon :D
EDIT:vreau sa stiu si ce s-a intamplat la interogatoriul ala

Edited by Ann0nim, 20 May 2009 - 13:29.


#42
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006
Au aparut si ultimele episoade la noi? eu am pana la episodul 21.

#43
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

View Postdirector_x, on May 20 2009, 18:25, said:

Au aparut si ultimele episoade la noi? eu am pana la episodul 21.
da, au aparut toate cele care mai lipseau pana la sfarsitul sezonului.
adica, sezonul 7 e gata.

#44
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006
Am inteles ca sezonul 8 e ultimul... Pacat ! Poate se razgandesc, si ii gasesc un inlocuitor lui Kiefer (Bauer) daca s-a plictisit sau e prea batran ptr. rol.  Ar mai merge macar 2 sezoane... :) Desi eu unul m-as uita incontinuu la astfel de seriale. E foarte bine scris si jucat...

#45
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007
Despre sezonul 8 se anunta ceva de genul:

Quote

... the eighth season of 24 will return to the FOX schedule with a two-night, four-hour premiere as part of a special extended primetime on Sunday, Jan. 17 (9:00-11:00 PM ET/PT)

In concluzie.. 17.01.2010 primele 2 episoade din sezonul 8.

:rolleyes:

#46
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View Postdirector_x, on May 22 2009, 23:36, said:

Am inteles ca sezonul 8 e ultimul... Pacat ! Poate se razgandesc, si ii gasesc un inlocuitor lui Kiefer (Bauer) daca s-a plictisit sau e prea batran ptr. rol.  Ar mai merge macar 2 sezoane... :) Desi eu unul m-as uita incontinuu la astfel de seriale. E foarte bine scris si jucat...
si cu cine propui sa il inlocuiasca??cu Tony?? :lol: sau poate Kim :lol: :lol:  .mie mi se pare cel mai bun serial si l-as viziona in continuare dar tot cu Kiefer.
Mai sunt cativa ani pana in ianuarie 2010,de aia urasc eu finalurile de sezon :cursing:

Edited by Ann0nim, 23 May 2009 - 00:01.


#47
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006

View PostAnn0nim, on May 23 2009, 01:00, said:

si cu cine propui sa il inlocuiasca??cu Tony?? :lol: sau poate Kim :lol: :lol:  .mie mi se pare cel mai bun serial si l-as viziona in continuare dar tot cu Kiefer.
Mai sunt cativa ani pana in ianuarie 2010,de aia urasc eu finalurile de sezon :cursing:


:)) Ma gandeam sa-i gaseasca un ucenic :)) Si mie imi place Kiefer, e un actor exceptional, dar daca nu ar mai vrea sa joace...

#48
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View Postdirector_x, on May 23 2009, 12:19, said:

:)) Ma gandeam sa-i gaseasca un ucenic :)) Si mie imi place Kiefer, e un actor exceptional, dar daca nu ar mai vrea sa joace...
pai ar fi Chase,dar acum nu mai are o mana,si dupa ce a parasit-o pe Kim nu cred ca are prea multe sanse.
mai este si Renee Walker,care la sfarsit vedem ca ii calca pe urmele lui Jack si se duce sa il tortureze pe ala :D
oricum fara Jack nu ar mai fi acelasi serial si dupa un sezon ar fi anulat,nu poti sa schimbi actorul principal dintr-un serial dupa 7 ani ^_^

#49
danbubba

danbubba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 15.05.2007

View PostAnn0nim, on May 23 2009, 15:20, said:

oricum fara Jack nu ar mai fi acelasi serial si dupa un sezon ar fi anulat,nu poti sa schimbi actorul principal dintr-un serial dupa 7 ani ^_^
Good point! Aici cam asa e.  :rolleyes:

#50
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
va juca kiefer in continuare, asta e parerea mea.
are unele probleme cu legea, si e posibil sa nu lase din mana
ceva sigur, si de succes, plus profitabil, fiind si producator executiv...

#51
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006
Sper sa aveti dreptate si sa continue, ca nici mie nu mi-ar place asa mult fara Kiefer.
Chiar daca mai are "scapari" :) e un actor si un om deosebit.
De cand ma uit la "24" parca nu imi mai place asa mult nici "Criminal Minds", nici "Dexter" (desi de-abia il astept la toamna...)
Ce sa mai zic de Prison Break ... Jalnic ...

#52
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
va mai fi cel putin un sezon,din ce am auzit aici ca nu prea am avut timp sa vad si in alta parte,dar nu va renunta el din cauza problemelor cu legea
ceva amuzant mai jos: :D
http://www.jackbauerfacts.com/
http://www.jackbauer...d.com/index.php

Quote

Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours.
Chuck Norris and Jack Bauer once got into a fight, the event is commonly known as the Big Bang. If you want to know who won, just ask yourself when was the last time you saw a new episode of Walker Texas Ranger?
There has not been a terrorist attack in the United States since Jack Bauer first appeared on television.
Jack Bauer doesn't speak any foreign languages, but he can make any foreigner speak English in a matter of minutes.
:lol:

Edited by Ann0nim, 24 May 2009 - 02:23.


#53
syle_cosma

syle_cosma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.05.2009
buna, am terminat prosin break si caut alt serial de vazut, si din ce am citit 24 pare interesant...stiti cumva de unde sa iau seria 1 pana la 6 ca seria 7 o tot gasesc dar seriile vechinu.
merci anticipat.

#54
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006

View Postsyle_cosma, on 11th June 2009, 18:59, said:

buna, am terminat prosin break si caut alt serial de vazut, si din ce am citit 24 pare interesant...stiti cumva de unde sa iau seria 1 pana la 6 ca seria 7 o tot gasesc dar seriile vechinu.
merci anticipat.

Nu stiu cum sa-ti spun de unde sa-l iei, dar ZBATE-TE si ia-l :) E foarte bun si nu te va dezamagi ca "Prison Break". 7 sezoane de actiune adevarata, cu un actor exceptional. Nu te apuca sa te uiti la sezoane pe sarite. Ia-l de la inceput, fiindca asa intri mai bine in atmosfera serialului. Iti recomand sa vezi 3-4 episoade pe noapte :))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate